Anastasia Beverly Hills

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   $45
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

Limitált kiadás

14 színt tartalmazó szemhéjpúder paletta amely Carli Bybel youtuber közreműködésével született meg.

movedtoaustria

2020. szeptember 8.

Előttem nagyon jól leaírták: " Aki egy mindennap kihasználható, de különlegesebb palettára vágyik nagyon tudom ajánlani."
Nem a szokásos uncsi nude, de mégsem annyira erőteljes feltűnő színek vannak benne. Szerintem szuper a színösszeállítása, a pigmentáció, inspirál. Csomagolását is imádom, de szerintem én minden ABH csomagolást imádok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

tiri

2020. március 21.

Amióta megvettem csak ezt használom. A minősége messze veri minden más márka palettáit. Elképesztően pigmentált, puha, könnyen eldolgozható színek. Ez a paletta hétköznapra is és eseményekre/bulikra is tökéletes színeket tartalmaz.
Én csak ajánlani tudom, az utolsó forintig megérte nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Én csak ajánlani tudom, az utolsó forintig megérte nekem.

Kamea

2020. február 5.

2020. 02. 05. Update: Megérdemli, hogy felpontozzam 5-re, hiszen amióta nálam van, csak őt használom szinte.

2020. 01. 13. A Carli Bybel palettával kapcsolatban vegyesek az érzéseim. Egyrészt tetszik, mert nagyon szép színösszeállítású, jó minőségű paletta, ami kapott hideget és meleget is. Másrészt pedig azt hiszem, többet vártam tőle.
Online rendeltem meg, egy akció alkalmával. Amikor kezembe vettem, első pillantásra az volt a benyomásom, hogy sok hasonló, illetve szinte ugyanolyan szín van benne, mint amik pl. a Nabla Dreamy-ben is jelen vannak, és amik úgy általában kedvenceim, így már rendelkezem is velük. De ez nem zavar.
Eddig a felső és az alsó sorból is a legelső színeket használtam (fényes halványbarna, és matt sárgás tojáshéj), valamint az alsó sor 3., 4., és 5. színeit (matt világosbarna, matt barack és matt bordós fukszia). A matt színek krémesek, lágyak, ugyanolyan jól pigmentáltak, mint a Nabla paletták mattjai. A különbséget csak abban látom, hogy míg a Nabláknál erősebb, az ABH-nál lazább a préselés, ebből adódóan elég az ecsetet csak egy pillanatra a festékhez érinteni (mintha égetne) és máris rajta van a szükséges mennyiség. A fokozottabb porolás is ebből adódik. Akinek azonban már van egy kis rutinja a szemhéjfesték paletták használatában, annak ez nem fog gondot jelenteni.
A Nabla színei számomra kicsit élénkebben jelennek meg a szemhéjon és lágyabban elegyednek egymással. De ez ne tartson vissza senkit a megvásárlásától, mert lehet, hogy ennek nincs is semmi alapja, és ez csak egy kósza látomás a részemről.
A felső sor legelső (fényes halványbarna) színével az a bajom, hogy bár nagyon krémes állagú, a felvitelt követően egyből potyognak belőle az arcomra a mikrocsillámok. Nem túlzott és elviselhetetlen mennyiségben, de számomra mégis zavaró mértékben. Szemhéjalapot is használok alá, de mire ráfújnám a fixáló sprayt, már meg is jelennek az arcomon.
Persze lehet, hogy én hibázok el valamit, bevallom, nedves ecsettel pl. még nem is próbáltam, mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy a többi fényes szín is hasonlóan viselkedik-e majd!
Mindent összevetve nem bántam meg, hogy megrendeltem, nem bírtam volna ki úgyse, hogy ne legyen legalább egy ABH palettám. Az ABH paletták közül pedig a számomra legideálisabb palettát sikerült kiválasztanom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

Alsace

2020. január 31.

2020.01.31
Kipróbáltam a Makeup Factory glitter primerét az OA színhez, ami a legpotyogósabb volt. Remekül tartotta a sminkem, még az alsó vonalon is! A csillámok sem terítették be az arcom. Ehhez a palettához nagy segítség lehet a mikrocsillámos festékeknél.

2020.01.06
Ez az első ABH palettám, lenyűgözött mennyire szuperül pigmentált, elég csak beleérinteni az ecsetet. A festékek krémesek, könnyen eldolgozhatóak és építhetőek. A színösszeállítás is tökéletes, nekem ilyen igazi nappali glam érzést ad, imádom viselni is! Szemhéjalappal tartós, de az alsó pilláim alól hajlamos lefolyni úgy 5-6 óra viselés után primerrel is, de emiatt nem vonok le pontot ez nálam szinte minden szemhéjfesték hibája, mert alul is sminkelek. A felső szemhéjamon csillagos tizes. Nem kenődik, nem csíkozódik. A csillámosok is csak minimálisan potyognak. Sokan panaszkodtak a YT-n a két kékes szín miatt, Jode és OA, de rajtam a Jode teljesen másképp néz ki felkenve. Inkább kékezüst, míg az OA kék alapon, multikróm csillámokkal. Én nem bánom a két hasonló színt mindkettő nagyon szép. Ami nekem meglepetés volt, a Libra szín, a legszebb hideg barna amit eddig láttam, pedig nem vagyok egy barna kedvelő. Hideg és melegtónusú smink egyaránt készíthető vele. Aki egy mindennap kihasználható, de különlegesebb palettára vágyik nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

2020.01.31

2020.01.06

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.