Anastasia Beverly Hills

Ár:   €48.80   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lara5, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €48.80

preka

2020. január 2.

remek a csomagolas, szep szinek. viszont! vigyazni kell vele, nagyon pigmentalt, keves is eleg belole. Ha tulzasba viszi az ember, kosz-szinu lesz. + sajnos nekem kiuteseket okozott. Ez mar nem az elso Anastasia termek, amitol kipattogtam. Igy erzekeny borueknek azt ajanlom, hogy vigyazzanak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

fanniblue

2018. szeptember 6.

Kedvenc kontúrpalettám evör :) Elég sok kontúrozó termékem van, paletták, single termékek, leginkább magas árkategóriás márkáktól. Pigmentáltságban és szép eldolgozásban nem sikerült megvernie semminek ezt a darabot :) jó ideje használom, alig fogyott belőle, még sokáig elég lesz. Szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

kicsisarga9

2018. június 30.

Nagyon pigmentalt, sok van benne, megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Nagyon pigmentalt, sok van benne, megéri :)

lcmllxm

2018. május 31.

Nagyon jo. Ajandekba kaptam, es elkepesztoen pigmentaltak a szinek. Sok van, csak az a baj hogy egy kicsit sotetebbet kaptam, mint ami kellett volna ezert a puderek nekem nem hasznosak, narancssarga leszek tole. De a bronzosito! imadom. nagyon sokaig eleg
UPDATE
Na. Ez a paletta. ez egy must have. Mindenki tudja használni, hála a választékos színskálának. Van a light to medium, medium to tan és még egy harmadik aminek lusta vagyok megnézni a nevét. Nekem a medium to tan van meg, és fentebb írtam, hogy narancssárga leszek a púder/highlightertől, na hát ez már változott :) Remekül ki tudom használni ezt a terméket. A kontúr, bronzosító gyönyörű. Meleg árnyalatú, ami nekem tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, és nagyon nagyon pigmentáltak! Semmi poros, koszos hatás, gyönyörű natúr eredményt kapunk. De tényleg, szeirntem erre tényleg megéri gyűjtögetni, nekem már 2017 szeptember óta megvan és még mindig nem látom egyik kontúrozó színnek se az alját :D Visszatérve, tökéletesen kihasználható paletta, 100%-osan megéri.
Medium to tanben még egy highlightert is kapunk, ami eredetileg egy szemhéjfesték (a neve 10K), de én highlighternek is szoktam használni és nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

UPDATE

Mintia

2018. április 6.

40%-os kedvezménnyel vásároltam, így annyira nem bántam meg, de teljes áron nem vásárolnám újra. A felső sor 1. és 2. színét használom fixálásra, illetve a szemem alá. Elég keményre préseltek, mindig úgy érzem, hogy semmi nem kerül az ecsetemre. Az alsó sorból sajnos csak a 2. színt tudom használni mint kontúr, ezzel megvagyok elégedve, csak sajnálom, hogy az 1. és a 3. így teljesen kihasználatlan marad.
Összességében rendben van a termék, főleg annak, aki sokat utazik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Összességében rendben van a termék, főleg annak, aki sokat utazik.

Kaboo

2018. január 25.

Csomagolás: tartós strapa bíró praktikus kényelmes könnyű használni, hamar piszkolodik pontosabban hamar meglátszik rajta a púder vagy ha sminkes kézzel osszetapogatod, engem nem zavar.
Mindegyik világos szín használható én kifejezetten szeretem mindkettőt ami nem a fényes, talán banana és vanília, a középső pedig sand azt hiszem. A sandal sincs baj de én szeretem ha nagyon nagyon fényes ő pedig nagyon kicsit fényes csak. A sötétebb szinekbol itt is a középső a legkevésbé passzoló a boromhoz. Újra vettem már többször de csak azokat amik bejöttek. Tartós, szépek a színek pigmentalt fogyási sebessége közepes az én mercem szerint napi használattal a kedvenc! színek kb 4-5 hónap alatt fogytak el. A nem kedvencekbol meg mindig van, azért azt is hasznalgatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

kdorci

2018. január 15.

A nagy black friday és cyber monday keretein belül vettem meg, féláron. Alapból rettentően sajnáltam volna bármilyen sminktermékért is ennyi pénzt. Így féláron megérte. Még ismerkedek ezzel a highend termékkel, szerintem nagyon nagyon pigmentált, nem ehhez vagyok szokva természetesen, de nem is érezném azt, hogy ebbe a light to medium palettában benne lenne az én kontúr színem. Mindig összekeverek 1,2 árnyalatot belőle. Mikor melyiket, még próbálgatom. A világosabb színekkel mondjuk ki vagyok békülve. Szem alá én még azt az enyhén csillámosat is szoktam használni. Tartósnak viszont brutál tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

oliviag

2017. augusztus 24.

Nem tudok róla rosszat mondani, eleinte tartottam tőle, hogy nem lesz elég tartós a por állaga miatt, viszont rájöttem, hogy nemcsak szuper tartós, hanem iszonyatosan pigmentált is, szinte minden nap használom és már el sem tudnám képzelni az életemet nélküle. Egyszóval: beleszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

fleur83

2017. április 10.

Imádom! Csodás állaga van és könnyű vele dolgozni. Szerintem minden nap használom annyira jók a színei. Tökeletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Nancika

2017. január 7.

Kezdjük ott, hogy az összetétele alapján egyáltalán nem szerettem bele a termékbe: van benne parabén, szilikon és jó sok mesterséges anyag. Mégis annyi videóban láttam, és lehettem szemtanúja annak, milyen csodákat lehet ezzel a termékkel alkotni, hogy végül nem bírtam ki és megrendeltem.

Amennyire az összetételével nem voltam eleinte megbarátkozva, annyira megszerettem ezt a terméket. A színeik nagyszerűek, mindegyiket nagyon jól lehet használni, teljes mértékben kihasználható a paletta. Emellett nagyon könnyű és kényelmes vele dolgozni, és egész nap tartós marad a sminkem. Ugyan a highlighter nem elég élénk, nekem alig építve a highlightere is tökéletes. (Bár én nem szeretem, ha túl erős, úgyhogy ezt nekem találták ki.) Emellett a csomagolását is nagyon szeretem, mert igazán mutatós és praktikus, bár a tükör kicsit hiányzik belőle.

Egyetlen érdekesség a termékkel kapcsolatban, hogy amíg legtöbbször azt szokták mondani, hogy az egyik legegyszerűbb módja a replika és az igazi termék közötti különbségek észrevételének, hogy kopott-e a csomagolás, mert az igazi nem kopik. Hát, én ezúton is jelentem, hogy a hivatalos oldalról rendelt, Amerikából érkezett palettámon már alig van felirat...

Összességében nekem nagyon tetszik, de ennyi pénzért ez el is várható. Mert azért 25 000 Ft fölött költöttem rá, amiben benne van a termék ára, szállítás, 27%-os ÁFA és a fedexnek az eljárási díj. Jónak jó, de azért drága buli így megvenni. Mivel elkövettem azt a hibát, hogy nem a Beautybay-ről szereztem be, hanem az eredeti oldalról, mert a BB kínálatából pont kifogyott, amikor elhatároztam, hogy szert teszek rá. Mindenkit óva intenék az ilyen heves döntésektől.

Illetve egyszer úgy alakult, hogy média rendezvényre mentem, aztán esküvőre, harmadik nap egy ismerősömmel forgattunk és így tovább, úgyhogy napokig minden áldott nap használtam, és egy helyen kipattogott az arcom. Sajnos lehetséges, hogy ettől, mert leginkább a highlighter vonala lett csúnya. Ha hamisítványt vettem volna az aliról 3 dollárért még azt mondom oké (de olyat meg sosem vettem volna pont ezért), de azért egy 25 ezres cucctól ezt nem várnám. Persze, biztos az én natúrkozmetikumokhoz szokott, érzékeny bőrömnek volt sok ez, meg tényleg vastag rétegben használtam ezt azokban a napokban (de többször nem is egész nap csak pár órára kentem fel), de azért mégis... =/ Viszont annyira gyönyörű, annyira meseszép volt minden nap a végeredmény, hogy nincs szívem egy csillagnál többet elvenni tőle.

Update 2: A múltkor megpróbáltam túladni a Havana árnyalaton, mivel annyira sötét és vöröses az én hófehér bőrömhöz, hogy maximum valami éjszakai, extra durva és erőteljes bulisminknek tudnám használni (amit nehéz úgy, ha az ember nem jár bulizni), de nem jött össze, mert a vevő végül visszalépett. Én pedig utólag nagyon megörültem neki, ugyanis rá kellett döbbennem, hogy nekem ez a tökéletes szemöldök szín a vöröses hajamhoz, mert annyira kellemes, de mégsem hivalkodó az a vöröses árnyalat, hogy csak ódákat tudnék a színéről zengeni.

Azóta sem pattogtam ki, úgyhogy simán lehet, hogy nem ez a kis cukiság tehet róla. A hétköznapokban a Nude by Nature legalább ilyen szuper palettáját szoktam használni, de néha azért elő szoktam venni ezt is. Illetve nagyon csúnyán hangzik egy noname-nek tűnő márkát jobban becsülni, de nekem ez az ABH paletta, amit magammal viszek a neszeszeremben, és a másik gyönyörű arany csomagolását őrizgetem itthon dísznek. Meg azt hazsnálom minden reggel, hiszen az mégis csak természetes, de legalább ilyen fantasztikus. Úgyhogy általában ezzel csak javítok vagy mást sminkelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.