Anastasia Beverly Hills

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Ár:   $18
Kiszerelés:   2,4 ml
Lelőhely:   Online

Vízálló, magas pigmentációjú, matt fekete folyékony szemhéjtus, mellyel precíz usvonal húzható.

lexyweaver

2019. augusztus 31.

Könnyű vele precíz tusvonalat húzni, gyönyörű matt fekete színe van. Nem mosódik el, nem kopik meg napközben, nagyon tartós. Eddigi legjobb tusom, semmi hátrányát nem tapasztaltam még. Remélem sokáig tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.