Anastasia Beverly Hills

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   $38
Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Közepes fedésű, ragyogó alapozó.

• Vegán
  • Gluténmentes
  • Illatanyagmentes
  • Nem komedogén
  • Hosszantartó

50 árnyalatban kapható

Ár: 10000 , Eladó: Madi
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Madi

2019. november 10.

A leírás szerint vízálló, pehelykönnyű, közepes fedést biztosít, nem oxidálódik és különleges formulájának köszönhetően nincs szükség púderrel való fixálásra.
Gyakorlatilag azért nem árt egy vékony réteg púder, mivel 1-2 óra után már hajlamos mimikai ráncokban összegyűlni, de ami rosszabb, hogy púderrel is, csak akkor 4 óra múlva. Az árnyalat, amit vettem (100N) a legvilágosabb, majdnem teljesen jó, ám arcon picit sárgás és egyes fényviszonyok még inkább kiemelik a sárgaságát. Szerencsére egy kis világos púderrel orvosolni lehet a dolgot, de azért erre figyelhetek volna, ha már ennyi színt piacra dobtak. Nem érzem vaskosnak, de talán a Fenty alapozója egy fokkal kevésbé volt érezhető. Felkenésnél szép bőrfényű, sajnos ez idővel zsíros fénybe megy át, főleg, ha nem használsz fixáló púdert, akkor nagyon hamar. Ettől eltekintve az alapozó rendben van. Valóban szépen fed, nem kopik az órák során, de valahogy mégsem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Amadea

2019. október 18.

Háhá, jöttem véleményezni.
Kb. egy hónapja használom, még csak nem is haboztam különösebben, hogy megrendeljem - ugyanis rájöttem, hogy az én hisztis bőrömnek jobban tetszenek a könnyedebb textúrájú, fényesebb hatású alapozók a mattoknál, utóbbiaknál mindig nagyon-nagyon kell figyelnem a hidratálásra és néha így is száraz foltok voltak a végeredmény, reggel fél hétkor rendkívül demotiváló így kezdeni a napot.
Eddig meg vagyok vele elégedve. A blenderem a végét járja, fel kellene avatnom az utánpótlását, de annyira jól elvagyok a RT Expert Face Brush-sal, hogy egyelőre nincs kedvem szivacsozni (soha nem hittem volna, hogy ecsetet fogok alapozásra használni...). Szóval, ezzel és Jessup macskanyelv ecsetével is jól működik, nem is kell vele hipergyorsan dolgozni, nem köt rá az arcra.
A fedése tényleg közepes, a halványabb pattanásfoltokat, egyéb hibákat eltakarja, de nekem a szem alatti karikákra még kell korrektor és annak a rondaságnak a nyomára is, ami volt szíves hétfő reggelre nőni a homlokomra.
A rá felvitt termékeket szépen megtartja, este hatkor is látszik még a kontúr-pirosító-highlighter. Napközben muszáj lepúdereznem, mert már nem az egészséges ragyogás vonja be a fejemet (tudjuk, miről beszélek), de rajtam minden alapozó, BB, CC stb. ezt produkálja.

Szín: 50 árnyalatban elérhető, a drogériás márkák 3-4 árnyalata után üdítő ezt a "ki tud minél több árnyalatban piacra dobni egy alapozót"-versenyt kiélvezni, ha 40 alá mész, már arcul köpnek. Az enyém a 110C, nagyon világos bőrre való, hideg altónusú szín, szerintem jót választottam, és nem oxidálódik.

Az üvege masszív, a pumpa jól működik. A vastag dőlt betűs "Foundation" felirat szerintem ronda, nem illik a hajlékony, nőies Anastasia-betűkhöz, de a betűtípus legyen a legnagyobb bajom egy alapozó esetében.

Ui.: elfelejtettem a kis negatívumot, ami ma tűnt fel, ahogy levettem a szemüvegem: kicsit fog. A szemüveg orrnyereghez érő részét és a telefont, ha a fülem is és a vállam közé szorítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Háhá, jöttem véleményezni.