Anastasia Beverly Hills

Ár:   $47.8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 7,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   $47.8
Kiszerelés:   4 x 7,4 g

4 metálfényű highlightert tartalmazó paletta az intenzív ragyogásért.

Talc 1 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Octyldodecanol eo I i I al Synthetic Fluorphlogopite Synthetic Wax eo Boron Nitride Calcium Aluminum Borosilicate Caprylyl Glycol eo I h Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexylglycerin Magnesium Myristate Silica Theobroma Grandiflorum (Theobroma) Seed Butter Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Octyldodecanol eo I i I al Talc 1 0Synthetic Fluorphlogopite Boron Nitride Synthetic Wax eo Calcium Aluminum Borosilicate Caprylyl Glycol eo I h Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexylglycerin Magnesium Myristate Theobroma Grandiflorum (Theobroma) Seed Butter Tin Oxide FD&C Red 40 sz 2 2CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Octyldodecanol eo I i I al Synthetic Fluorphlogopite Talc 1 0Synthetic Wax eo Boron Nitride Caprylyl Glycol eo I h Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexylglycerin Magnesium Myristate Theobroma Grandiflorum (Theobroma) Seed Butter Tin Oxide Mica CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Talc 1 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Octyldodecanol eo I i I al Synthetic Wax eo Synthetic Fluorphlogopite Boron Nitride Caprylyl Glycol eo I h Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexylglycerin Magnesium Myristate Theobroma Grandiflorum (Theobroma) Seed Butter Tin Oxide Mica Red 7 Lake / CI 15850 szFD&C Red 40 sz 2 2CI 77492 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Ár: 12000 , Eladó: boglaarka
Állapot: 2 szín párszor próbált, de szép állapotban, eredeti csomagolással van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

klauds

2021. május 9.

Nagyon akartam rajongani ezért a palettáért, mivel régebben nagy volt a hype körülötte, de vegyes a véleményem. Alapvetően egy termékért túlzásnak gondolom az árat, de mivel megfelel kb 4 teljes méretű terméknek, így high-end kategóriában nem is rossz az ár-érték arány, ha mind a 4 színt ki tudod használni. Nálam itt a probléma, falfehér hűvösebb tónusú bőrrel egyedül a rózsaszínes Starburst árnyalatért nyúlok, a többi vagy túl arany vagy túl sötét. Így viszont, hogy ennyi pénzért egy highlightert szeretek belőle használni, jobban megéri egy különálló terméket vásárolnom. Az állagát szerettem, szépek a színek, tartós és metálfényű, bár a blinding hatáshoz azért picit építgetni kell, az Ofra Pillowtalk ilyen szempontból kenterbe veri. Ha lehetne külön kapni a színeket, a Starburst-ot szívesen megvenném, de így egyben számomra nem éri meg. 4 csillagot adok mert jó minőségű termék, de számomra nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

petra14

2021. január 1.

i-má-dom! van rengeteg high-end highlighter palettám, mégis ez az a bizonyos, ami mindenhova jön velem és amihez leggyakrabban nyúlok. minden színe csodás, a világos bőrömon mind mesésen mutat, nem látszik azért az űrből. de arra amúgy is van másik highlighterem :) egyébként szépen építhető, marad a helyén, és sosem fog elfogyni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

allitse19

2020. május 13.

Eszméletlen! Nem gondoltam volna, hogy egy highlighter ennyire jó lehet, mint ez a paletta. Ha egyszer elfogy (bár nem hiszem, hogy az mostanában lesz), akkor biztosan újra fogom venni. Erre az ABH palettára is csak azt tudom mondani, hogy minőségi! Gyönyörű színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

lexyweaver

2019. március 10.

Gyönyörű highlighterek vannak benne, hatalmasak a panek (amiben a termék van) és plusz pont, hogy ki lehet szedni és át lehet tenni mágneses palettába, ha nem szeretnénk ezt az egész kitet magunkkal vinni. Nagyon tartósak is.
Elkepesztően szép nedves hatást lehet elérni azzal, ha MAC Fix+-t fújok rá (nem az ecsetre, hanem az arcomra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

katalara

2018. november 12.

A maybellines highlighteremet szerettem volna valami minőségibbre cserélni és nem bántam meg! Nagyon világos, már-már falfehér bőrömön mind a 4 szín szépen áll! Gyönyörű fényesek a színek, és nagyon tartósak is! Az ára kicsit húzós, de legalább sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Amadea

2018. szeptember 2.

Ez is mesés, mint az Aurora Glow Kit, tényleg öröm használni ezeket a palettákat. A csomagolásukat is imádom, a kép nem adja vissza, de a fényes, kemény karton borítás tele van apró holo csillámokkal, annyira jól néz ki. Bár kevésbé vad árnyalatok vannak benne, mint az Aurorában, ezek a színek is különlegesek, nem szimpla fehér vagy rózsaszín, amikből drogériás szinten is korrekt darabokat lehet találni, hanem... nem tudom elmagyarázni, mintha extra tündérfény lenne beléjük dolgozva. Nagyon pigmentáltak, ezért annak, aki szolidabb hatásra vágyik, érdemes óvatosan beleérinteni az ecsetet.
Szerintem fehér bőrön is használható mind a négy szín, a Sun Dipped-t nem mertem megrendelni, mert túl sötétnek tűnt a válogatás, de ebből a palettából egyik szín sem hat rajtam természetellenesnek.
Nagyon drága termék, de négy közepes tányér méretű highlighter van benne, egy életre elegendő mennyiség... áh, minek magyarázom, aki ilyeneket vesz, úgyis highlighter-függő és nem egy palettát használ élete végéig.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

aaFruska

2018. augusztus 28.

Sokat gondolkoztam hogy megvegyem e a terméket mert azért nem egy pénztárca barát termékről van szó, viszont amióta megvettem erről áradozom mivel tökéletes. Többfélét kipróbáltam már drogériás közül, drágábbat-olcsóbbat, de ezzel egyik sem tud felérni. Egész nap az arcomon marad és nem mű hatást érek el vele hanem mintha természetesen fénylene az arcom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

nikkike

2018. február 16.

Számomra ez a non plus ultra, a highlighterek netovábbja! Ezek után csak ABH-t fogok venni. Minden árnyalata látszódik az űrből is, de mégsem hat olcsó diszkógömbnek. 5+!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Octyldodecanol, Octyldodecanol, Octyldodecanol, Octyldodecanol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Synthetic Wax, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Synthetic Wax, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Synthetic Wax, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Synthetic Wax, Caprylyl Glycol, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone, Dimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, FD&C Red 40, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 Lake / CI 15850, FD&C Red 40, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891