Andalou Naturals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   178 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• eltávolítja fakó bőrszínt okozó elhalt hámsejteket és a felesleges olajat
  • gyengéden hámlasztjaa a bőrt
  • csökkenteni a kitágult pórusok méretét

Emiii

2017. november 21.

„Mintacsomagként” vásároltam, így a kis kiszerelést használtam el. Nem olyan, mint egy koreai toner, igaz nem is várható el tőle. Ezt inkább a lemosás részeként lehet használni, nem pedig a rétegezős arcápolási rutin részeként. Legalábbis nálam ilyen hatást keltett. Nem volt elég meggyőző, hogy a teljes kiszerelésért reszkessek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

zsofula

2017. július 4.

A C-vitaminos tonerhez hasonlóan nagyon szeretem, ezt használom az esti arctisztításkor.
Azt sajnálom, h ennek öntögetős a kupakja, nem spriccelős, de így sem vattázok, hanem a tenyerembe egy pici, azt paskolgatom az arcomra.
Kicsit hűsítő, tiszta érzete van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Kicsit hűsítő, tiszta érzete van.

betty23

2015. július 17.

Az ANDALOU NATURALS "Brightening" termékcsaládjából az arclemosóval, a krémmel és a glikolos maszkkal használom. Mivel hajlamos vagyok kipattogni és tágak a pórusaim is, viszont nem zsíros a bőröm, így csak a tonikot mertem a "Clarifying" családból választani. Radírozás után nem ajánlom a használatát, mivel akkor nekem picit csíp. Ezt leszámítva szuper kis tonik. Valóban olyan tiszta érzést hagy maga után, és a pattanások ellen is hősiesen küzd. Én egy hangyányit érzem a hámlasztó hatását, de ez benne a lényeg, csak gyengéden hámlaszt. Fél éve hű társam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Ildie

2015. május 22.

Meggyőző a dolog, meg is vettem, mivel vegán, nem tesztelnek állatokon, parabén, szulfát, ftalát, glutén, gmo mentes. Az összetevő listáján ott van, hogy mi a bio, ÉS mi a fair trade alapanyag, nagyon dicséretes.
178 ml. 13*230 azaz kb. 3000 forint.
Azt nem tudom, hogy eltávolítja-e az elhalt hámsejteket és bármiféle olajat, főleg mert arctisztítás után kell használni, amikor ilyenek már nincsenek. Szóval ez a része kicsit ellentmondásos. Arcmosás után ebből a teljesen folyékony dologból teszek a kis vattapamacsomra, és áttörlöm vele az arcom és a nyakam. Kész. Nem tonik, határozottan nem az, ez olyan, mintha semmit sem csináltam volna kb. és mégis olyan jó extra tiszta érzésem lesz tőle. De a lényeg, hogy tényleg összehúzódtak a pórusaim. Nem önmagában, a Lancome Visionnare azért besegített, de egyedül nem oldotta meg a dolgot. Annyi kell kb. belőle, mint egy tonikból így a 178 ml sokáig elég lesz. Igazából otthon nem kerestem ilyet, de ez a dolog nem is jött velem szembe az utcán, így ismerve otthon is megrendelném. A hosszú távú hatása is kiváló, nem szárít, nem pirosít.
A flakonnak plusz pont, hogy ilyen billentős a teleje, könnyen nyílik, és pont annyi jön ki belőle, amennyit én akarok.
Határozottan újravásárlós a cucc. Nagyon szeretem, szép lesz tőle a bőröm, segít a pórusokat összehúzni, látványosan. A páromon is teszteltem, és nagyon jó. Egy hónapja nem volt ragyám pedig eszek csokit meg csipszet is. Csak ajánlati tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

178 ml. 13*230 azaz kb. 3000 forint.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.