Avon

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. szeptember 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Skylin

2019. január 9.

Engem nagyon zsírosít, nyàron egyàltalàn nem tudom hasznàlni csak télen,akkor sem minden nap. Viszont ha kevesebbet viszek fel semmi gond nincs az àllagàval. Szép és puha lesz tőle a bőröm, nekem nem zavaró az arany benne, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

KingaSimon

2018. augusztus 6.

Nem tudtam elhasználni. Csíp, ragad, irritál, nem szívódik, tiszta ragya lettem tőle, illetve a csillogását is túltolták szerintem nem kicsit. Akciósan vettem, de soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

GabicaKrem

2017. július 13.

Elég jó az összetevője, viszonylag lassan fogy, szerintem nagyon jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Elég jó az összetevője, viszonylag lassan fogy, szerintem nagyon jó kis krém.

Bambiii

2015. november 24.

Még tesztelős fázisban van, viszont eddig meg vagyok elégedve vele, annak ellenére, hogy tényleg kicsit ragacsos az állaga és nehezen szívódik fel. Reggelre viszont nagyon puha bőrt eredményez. Azért csodaszernek még nem nevezném, majd pár hét múlva frissítem a véleményem, egyenlőre 4 csillag. Bár azt nem értem, hogy a csillámok mire kellenek, de a tégelyben olyan széééép így :) Jaaa és nekem nem csíp egy kicsit sem, igaz nem vastagon kenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Angora

2015. április 23.

Sajnos ez az emulzió tele van csillámmal ami eltömíti a pórusokat és súrolja a bőrt, mindemellett iszonyat nehéz levakarni az aranyló szemcséket, mire végeztem bedagadt és kipirosodott a bőröm sőt iszonyat száraz is lett, látszottak az arany csillámtól kitágult pórusaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 23.

nikki.the.boo

2014. március 25.

Először csípett, és alig akarta beszívni a bőröm. Aztán elolvastam a használati utasítást, miszerint várjunk 15 percet arctisztítás után. Azóta nem csíp, és mivel nem rakok fél tégelynyit rá, már nem is ragad. Megvárom, h beszívja rendesen, és utána éjszakára felkenek még egy kis hidratálót. Eddig sokkal szebb a bőröm, mint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

rtteszvesz

2014. február 20.

A bőröm nem tud vele mit kezdeni, kipattogok tőle. Azért 2, mert a nyakra és dekoltázsra elhasználom, de ott is ül a bőrömön és ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

kazai.adamko.fanni

2013. december 24.

Nagyon ragacsos, direkt kellemetlen a használata, a közelébe sem megyek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 24.

Nagyon ragacsos, direkt kellemetlen a használata, a közelébe sem megyek!

Feketepárduc

2013. január 24.

Egyelőre az egyetlen Ultimate termék, ami nem vált be. A bőröm egyszerűen nem tud vele mit kezdeni. Ül rajta ez az emulzió, mint egy metálkocsonya, és befulladnak a sejtjeim. Vegyes, érzékeny a bőröm, csípte is sajnos. Engem nem vigasztal az sem, hogy pár nap alatt elmúlik a csípő érzés, hiszen fürdés után kényeztetni vágyom a bőröm, nem kellemetlennek megélni az arcápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Tulipan19

2012. október 29.

Csak 1-2 napig volt a csípő érzés, később nem, de sajnos annyira ragacsos, hogy nem szívesen használom éjszakára, a hajamba is beleragad. Így aztán a hatásosságát sem tudom megítélni. Sajnos ez nem jött be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Heptapeptide-6, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tetrapeptide-10

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Phytol eo I i

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1