Anita Toth

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reka.csillag, Módosítva: 2021. május 21.

Ár:   18 900 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Légiesen könnyű, mégis gazdag és értékes. Narancsvirág víz, kaktuszfügeolaj és murumuru vaj hozzáadásával álmodtuk meg ezt az egyszerre tápláló, mégis pihekönnyű hidratáló és regeneráló hatású arckrémet, amely magas antioxidáns tartalma révén elősegíti a bőr fiatalos megjelenését és egészséges működését."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

NovakneViki

2021. október 14.

Szeptemberben lehetett jelentkezni a márka oldalán egy tesztcsoportba. Oda sajnos nem kerültem be, de pár nappal a tesztelési időszak indulása után kaptam egy emailt, hogy a jelentkezés miatt kapok egy termékből mintát, csak meg kell jelölnöm, hogy melyiket szeretném. Nekem erre esett a választásom, pár nap alatt meg is kaptam. Nem egy tasakos mintát kaptam, hanem egy mini tégelyes kiszerelést.
A krém maga nagyon kellemes, selymes mégis könnyű fluid állagú, a bőröm puha lesz a használatakor és ez a puhaság hosszú ideig fenn is marad. A krém illata valami fenomenális, mert leginkább ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor az ember belép a szaunába és megcsapja az orrát az izzó kövek meg a fa padok forró gőztől kialakult illata.
Csak idő kérdése és biztos, hogy beszerzem valamikor a normál kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Csak idő kérdése és biztos, hogy beszerzem valamikor a normál kiszerelést.

Mexx88

2021. október 7.

Minta terméket kaptam belőle, a csomagolása a krém textúrája engem levett lábamról valóban luxus érzetet kelt. Viszont az illata nekem sajnos valamiért nem hozza azt a luxus érzést, bármennyire is szeretném.
Még barátkozom a krémmel, az árat viszont pici sokallom, számomra nagyon különleges élményt kellene nyújtania már elsőre, hogy ennyit áldozzak rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

tedy

2021. október 7.

Sokat próbálkoztam bio/natúr stb. termékekkel. Soha, egyik termék sem jött be, nem volt hatása a bőrömre. Kaptam pár nappal ezelőtt egy kis mintát ebből a csodából. Kíváncsian próbálgattam, reggel és este is. Az illata nekem elképesztően finom! Imádom a természetes , növény illatokat. Picit olyan, mintha gyógynövény illata lenne. Sem nyáron, sem télen az arcbőröm nem bírja a krémeket. Hiába szerettem volna táplálóbb hidratálókat a nyári hónapok után, egész egyszerűen zsíros volt minden krém és elnehezítette a bőrömet. Ez viszont elképesztő! A textúrája tényleg légiesen könnyű, hamar felszívódik és látványosan simít/hidratál. Smink alá is nagyon jól használható. Nem igazán értettem amikor elolvastam a pontos leírását, hogy egy termék hogyan lehet megfelelő minden bőrtípusra, de nekem bevált. Azt sajnálom, hogy nem készítettem előtte-utána fotót a bőrömről. Ebben a hónapban töltöm a 40-et. Osztok,szorzok és valószínűleg megajándékozom magam a teljes kiszereléssel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

raczdetti

2021. május 21.

Először csak egy teszterem volt belőle, imádtam de bevallom sokalltam az árát. Pár hét "nélkülözés" és más natúrmárkákkal való próbálkozás után végül mégis visszatértem hozzá és vettem, hm, nos, kettőt is. :)) Egyet magamnak, egy másikat pedig Anyumnak.

Natúrkozmetikum mániás vagyok, nagy kísérletező. A tápláló krémek nekem mindig túl sűrűek, fullasztóak, ragacsosak, a vizesebb állagúak hidratáló hatását meg félóra múlva már egyáltalán nem érzem...Aztán kutyulni is próbáltam, hidegen sajtolt olajokból, rózsavízből, ebből-abból...nem volt tökéletes.

De ez...először is, a nevével ellentétben szerencsére egyáltalán nem arckrém. Másodszor pedig: nem találkoztam még ilyen könnyű arctejjel, ami ennyire gazdagon ápol, gyönyörű tőle a bőröm mostanában! Úgy tapasztaltam, hogy nedves arcbőrre kenve szívódik fel a legszebben. Ezt kerestem, megtaláltam. :) Remélem jó sokáig gyártják majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Antioxidánsok: Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.