Annayake

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Finom tusolókrém, amit kifejezetten a bőr gyengéd tisztítására és egyensúlyának fenntartására fejlesztettek ki.

Leander

2019. december 8.

Én nagyon szerettem. Tényleg kissé "hagyományos" illatú, nem valami trendi, de nekem bejön. Visszafogott, nem tolakodó az illata, friss utána a bőröm és nem szárít. Jó volt használni, pedig tusfürdő kategóriában azért nagyon alkotni nehéz. Ez egy korrekt, visszafogott, gyengéd, mégis alapos frissességet biztosító tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Stenico

2019. március 12.

Hatasarol nem tudok beszamolni, mivel az illata miatt kenytelen voltam elajandekozni. Abszolut nagymama-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.