Annayake

Ár:   21 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 23.

Ár:   21 100 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bambusz természetes hatóanyagai megerősití a bőr rugalmasságát és segít megelőzni az öregedés első jeleinek kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

katalinmester13

2022. március 23.

Szeretem ezt a krémet. Kellemes zöldes illata van. Könnyen beszívódik, nem veszik össze semmivel. Szemet nem csípi. Hidratál, puhábbá teszi a bőrt. Én este használtam, mert nappal fényvédős hidratálót használok. De aki külön krémet használ hidratáláshoz és a fényvédelemhez, annak nagyon jó lehet nappali krémnek. Nagyon jó krém, de találkoztam már jobbal is. Ráadásul az fele ennyibe került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 23.

Leander

2021. július 26.

Egy korrekt hidratáló, de azért ár-érték arányban nem a legjobb. Szépen hidratál, kellemes, visszafogott az illata, beszívódik, jól lehet rá sminkelni, kezdődő ráncoskákat segít elhalványítani, issza és szereti a bőröm, viszont ezt a szintet azért számos másik, sokkal olcsóbb krém is hozza, olyan pluszt, ami mellett az árát figyelmebe véve is egy jó döntés lenne, az én bőrömön nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 26.

eheiszki

2021. május 25.

Egyik legjobb krémem! Felvitelkor kicsit testesnek tűnhet de hamar szépen beszívódik. Azonnal tónusosabbá teszi a bőrömet. Douglasban 20%al vettem miután elhasználtam egy 15ml minit. Szuper termék. 31 évesen nincs sok ráncom de egy ideje keveset mozgok, keveset alszok és ez a krém szépen karbantartja így is a bőrömet. Nem kell belőle sokat felvinni, így sokáig elég lesz.
Update: Fél éve ezt használom majdnem minden este és sokszor reggel is. Ez a kedvenc krémem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

BR22

2021. február 25.

Douglas adventi kalendáriumban találkoztam először vele, és annyira bevált, hogy megvettem a nagy kiszerelést is.
Nagyon finom, nem túl erős illata van, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Eddigi legjobb arckrémem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Darjeeling

2021. február 18.

Tömör, könnyen felszívódó hidratáló, amely nem okozott problémát.Bár szintén japán, nekem a Shiseido sokkal több eredményt hozott a ráncok kezelésében.Hidratálónak kellemes, viszont drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.

DrDori

2020. december 6.

Nagyon érzékeny a bőröm, alig vannak arcápolók, amiket használni tudok. Ez köztük van, nagyon elégedett vagyok vele, bár szerintem irreálisan drága. Én nyakra és arcra használom reggel és este. A smink is sokkal szebben eloszlik a bőrömön, mióta használom😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

kissagi19

2020. december 4.

Fehéres áttetszős, majdnem illatmentes krém. Reggel használom arctisztítás után. Hihetetlen jó!
Valóban tömörséget ad a bőrömnek, estig táplálja, nem irritálja. Ráncocskákat nem látom hogy simítaná, ám vitathatatlanul tónusosabb az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Betaine, Butylene Glycol, Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0