Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A szérum új energiával és frissességgel látja el a dehidratált, igényes bőrt. Biztosítja a természetes nedvességellátást, és a szárazság okozta redőket, valamint a ráncokat elhalványítja. A növényi hyaluronsavból, alga kivonatból és aloe verából álló intenzív hidratáló komplexum puhává, sugárzóvá és simává varázsolja a bőrt. Az Alpesi füzike szabályozza a faggyútermelést, és finomítja a pórusokat.

Ina

2014. október 24.

Imádom ezt a szérumot!! Nyáron elég magában is, ősztől használom mellé a 24órás krémet is (de csak éjszakára). Nekem nagyon vízhiányos a bőröm, így ha 1 hétig "elhanyagolom", rögtön látszódnak a homlokomon kisebb ráncok... :( Nos, ezek 1-2 hét elmúltával elhalványodnak, amikor rendesen használom. Imádom az illatát is, nagyon friss, és mellette kicsit olyan púderes. Valóban nem a legolcsóbb, de nagyon sokáig elég egy ilyen tubus (kb. 1 évig használtam az előzőt). Szerintem 30 körüli, vízhiányos bőrre (ami hajlamos a nehezebb krémektől zsírosodni, és kipattogzani), maga a megváltás!! Nálam tuti kellék marad a polcon!! Csillagos 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Debbie

2012. július 20.

Ahhoz képest hogy ez egy szérum - nekem csalódás volt... A 24 órás krémmel együtt használtam, de együtt sem alkottak ütős párost. Pedig nem éppen egy olcsó termék. Nem volt az a "Húha, ez igen!" érzésem hogy ez milyen jó a bőrömnek. Ártani nem ártott, de felesleges luxusnak éreztem a használatát. Valóban kiadós, nekem nagyon sokáig elég volt egy flakon. Az adagolóját nagyon utáltam, mint egy vízipisztoly, de lehet csak én fogtam ki hibás darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 20.

Ancsi78

2012. március 31.

Mintát használtam belőle. Teljesen híg, szinte vízszerű, átlátszó szérum. Biztos nagyon kiadós, mert nekem a minta is több napra elegendő volt. Nálam abszolút semmi hatása nem volt, így én biztos, hogy nem venném meg. Olyan érzésem volt, mintha nem is beszívódna, hanem egyszerűen csak elpárologna az arcomról. (Nem értem, hogy egy vízhiányos bőrre való effektív hidratáló szérum miért tartalmaz második helyen alkoholt.) Nem tudom mire jó, de vízhiányos bőrre semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

acslinda

2012. március 15.

Könnyen felszívódik, feltölt. Mindenkinek ajánlom, akinek zsírosodásra hajlamos/problémás bőre van, és amellett vízhiányos is. Úgy érzem, hogy egy tiszta tápanyag bomba a bőrömnek. Tisztítás után és "napi krém" előtt. Fontos: növényi hyaluronsav miatt választottam, 30 körül jönnek a finom ráncok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 15.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Nem szabványos INCI név. Jelentése vizes-alga kivonat. Lásd alga kivonat.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)