Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 7.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A rendkívül hatékony természetes összetevők feszes és sima megjelenést biztosítanak az arcbőrnek. A kontúrok határozottá válnak, a kitágult hajszálerek regenerálódása következtében az arcszín finoman hamvassá válik. Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz.

baba_girl_16

2018. január 16.

Csak egy mintát próbáltam ki belőle, de szerintem nem is baj, hogy nem tart tovább a kísérletezésem. Nagyon hamar beszívta a bőröm, de túl sok változást nem vettem észre. Gondolom azért, mert nem használtam sokáig a terméket. Azért nem is szeretném folytatni a használatát, mivel felkenéskor többször is éreztem az alkohol illatát és utána néztem, hogy az összetevőlistán milyen előkelő helyet foglal el. Sajnos az én bőröm viszont elég érzékeny, úgyhogy nem is adok neki esély, hogy hosszabbtávon bajt okozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

dooorka88

2016. május 27.

Reggelente, arckrém alá használom, arctonik után. Nagyon száraz a bőröm, ezért mindig jó érzés használni, de a feszesítő hatását nem érzékelem, illetve van egy 5.000 Ft körüli (ezáltal 2-3 ezer forinttal olcsóbb) rózsás két komponenses változata, előtte azt használtam, amit sokkal jobban tudok ajánlani!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

pozsu

2013. március 29.

Nekem nagyon bevált, igaz, magában nem tudom, milyen hatása van, de együtt használva a Rose Dew tonik-féleséggel (ami nem is igazi tonik, hanem amolyan folyós zselé szerű dolog tisztítás utánra) és változó Börlind arckrémmel (LL Reg vagy Aqua stb.) nagyon szép lett a pattanásra is hajlamos, de azért már icipicit feszességét vesztett bőröm. És szerintem az ára is OK, mert igaz, hogy nem NIVE meg hasonlók árában mozog, de hát az összetevő messze is vannak ezektől. A Börlindet megenném, ha kellene, egy NIVE-t vagy L'Oréal krémet soha az életben :D így nem is kenem az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Debbie

2012. május 15.

Egy üvegcsével elhasználtam belőle, reggelente, hidratáló krém alá vittem fel. (kb. 4 hónapig volt elég, csak néhány csepp kell belőle) Gyorsan felszívódik, szerette a bőröm. A feszesítő hatása nekem csak az első néhány héten volt szembetűnő, szerintem utána már vagy nem volt igazán szüksége rá a bőrömnek, vagy hozzászokott. Bár szerintem ez egy jó kis kiegészítő termék, nem biztos hogy újravásárolom, kipróbálnék más natúr terméket is ebben az árfekvésben, ami lehet hogy hatékonyabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 15.

Viki000

2012. január 7.

Bár csak egy mintát volt alkalmam kipróbálni (így nem tudok a hosszú távú hatásáról nyilatkozni), nekem nagyon bevált. A bőröm kisimult, egységes, hamvas lett, a pórusaim kevésbé voltak láthatóak. Ugyanakkor az alkoholt eléggé lehet rajta érezni, így nem biztos, hogy nagyon érzékeny bőrűeknek jó ez a termék. Én ennek ellenére megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.