Best of Beauty 2019

Annemarie Börlind

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. július 8.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Jól fedő, krémes állagú alapozó, mely jojoba- és avokádókivonatával egyben ápolást is nyújt a bőrnek.

Minden bőrtípusra. Természetes színezőanyaggal, mesterséges tartósítószer és állati összetevő nélkül.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, Eco Control által ellenőrzött natúrkozmetikum.

tinyblackpaw

2017. december 5.

Volt egy korszakom, amikor megszállottan csak a bio és natúr kozmeitkumok férkőzhettek a közelembe de sajnos nem vált be. Az összetevők és a csomagolás szép, az illat mondhatni kellemes, a viselete kissé zsíros, olajos és nagyon nehezen dolgozható el. Nagyon hamar átfényesedik, könnyen kopik és a fedése is csak enyhe, nagyobb bőrhibákkal nem igen tudott mit kezdeni. Több macera volt vele mint haszon, a bőröm állapota nem lett jobb így kénytelen voltam felhagyni a natúr dekorkozmetikumok használatával. Pattanásokat ugyan nem okozott és valamennyire hidratálta a bőröm de az összkép nagyon egyenletlen, kellemetlen kissé összecsomósodott is volt. Egyszerűen nem tudja azt nyújtani amit a szilikonos alapozók tudtak. Ahhoz képest viszont drága, főleg hogy rájött a szállítási költség is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Catlover

2015. június 25.

Sajnos nagyon nem jött be. Hidratáló után is nehéz eldolgozni, összecsomósodik, és pár óra múlva iszonyúan mutat a bőrön. Csak az összetevői miatt kap 3-at.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

kkata

2014. szeptember 28.

A szilikon hiány miatt nagyon nehéz eldolgozni, így nem sokat vesződtem vele, hamar felhagytam a használatával, már csak azért is, mert sötét lett. Azonban ha gyorsan dolgozok vele, akkor is összegyűlik is helyre, általában az állam vonalához, ami nagyon csúnyán tud kinézni. Ha az eldolgozás még könnyebben is menne, szerintem akkor sem viselném, mert nagyon nehéznek érzem, leterheli az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Melda

2014. június 23.

Ez az alapozó kissé nehezen dolgozható el, mivel nincsenek benne szilikonok, különböző csúszást-kenhetőséget elősegítő anyagok, és elég tömör, krémes az állaga is. Őszre-télre, hidegebb időben szoktam használni, mert máskor, melegebb időben már túl sok, túl nehéz lenne. Matt finisű, púderezést sem igényel feltétlenül. Az összetevői szépek, viszont a macerás eldolgozás miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 23.

masey

2014. június 3.

Évek óta ezt használom, és nekem tökéletes. Nem kelt mű hatást, mint a korábban használt alapozók, mégis szépen fed. Sajnos nagyon drága, de szerencsére csak kevés kell belőle, ezért sokáig elég. Én mindig hidratáló krém használata után, kézzel kenem fel, így szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Kalina

2014. március 29.

Nekem túl nehéz az állaga, nehezen lehet eldolgozni még bőséges krémezést követően is. A tartóssága megfelelő, viszont a bőrömön pár óra elteltével cserzett hatást kelt, a bőséges aláhidratálás ellenére is. Kevés kell belőle, plusz pont, hogy igen sokáig elég a kiszerelés, de lehetne "kezelhetőbb", könnyebb textúra. A színskála elég gyér, viszont a rendelkezésre álló színek jól idomulnak a saját arcszínhez. Mindennek ellenére plusz pont jár, mivel az összetevők kizárólag natúr alapanyagok, s nem tartalmaz a bőrünknek káros anyagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

babszi8

2014. március 24.

Elégedett vagyok ezzel az alapozóval. Egy könnyű, szépen fedő, finom kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

chavamazal

2013. október 21.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Az arccsontom környékén szárazabb a bőröm, ott alig tudom eldolgozni, még kis csomókban össze is áll. Alaposan alá kell pakolni hidratálót a könnyebb eldolgozás érdekében. Bár nincsenek kirívó bőrhibáim, mégis nekem ennél erősebb fedésre van szükségem (korábban camouflage-féle alapozót használtam, és valószínű, hogy hozzászoktam a tökéletes fedéshez :/). Inkább tovább keresgélek az olcsóbb, natúr alapozók körében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

gelus

2013. augusztus 6.

Mondjuk én inkább télen használok alapozót, ezért nálam nem lényeges a fényvédelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

gelus

2013. április 17.

Én nagyon megszerettem ezt az alapozót. Könnyen kenhető, szépen fed, de mégsem nehezíti és tömíti el a bőrömet, az illata pedig isteni.
A titanium dioxiddal sincs semmi gond, így legalább fényvédő is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 17.

A titanium dioxiddal sincs semmi gond, így legalább fényvédő is. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0