Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven ápolja, aktívan védi az igénybevett kezet és a körmöket. A természetes hidratáló alapanyagok és tápláló gyógynövény kivonatok megnyugtatják és erősítik az irritált bőrt, növelik ellenálló képességét a külső hatásokkal szemben. UV-szűrőt tartalmaz. Gyorsan felszívódik, nem zsíros. Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz.

baba_girl_16

2019. február 21.

Az ekcémás kezemre kerestem valami szép összetevőjű krémet és az eladó hölgy ezt ajánlotta, mert a saját lányának is ez segített a hasonló problémán. Sajnos nekem egy ici-picit sem javított az állapoton, sőt.. mintha semmit nem hidratált volna és csak viszketek tőle. :( Ha csak kedvtelésből kenegetném vagy egy tavaszi/őszi megelőzésként, akkor tökéletes lenne, de így semmit nem ér, és fáj a szívem a kidobott 2000 Ft-ért, mert ennyit a 300 Ft-os is tud. Az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

adri0419

2018. augusztus 8.

Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Könnyen felszívódik, finom az illata és nagyszerűen hidratál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Aidyn3

2016. október 22.

Tökéletes kézkrém, remekül hidratál anélkül, hogy ragacsossá válna a kezem tőle hosszú ideig. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

CBlue

2016. június 22.

Konnyu, puderes illatu kezkrem. Jol beszivodik, puha finom utana a bor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Konnyu, puderes illatu kezkrem. Jol beszivodik, puha finom utana a bor.

encimokus

2016. június 22.

Sajnos nekem nagyon nem jött be. Valami szemcsék is vannak benne. Nagyon híg, könnyen felszívódik. Ennyi pozitívumot találtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

sydney

2014. augusztus 10.

Kellemes krém, de azért nem csodaszer. Jó illata van, hamar beszívódik, nem ragacsos. Finom puhává varázsolja a kezem, de valahogy a hidratáló hatását nem érzem elégnek. És a puhaság is csak addig tart, amíg először kezet nem mosok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

La-Fee

2014. május 12.

Boltban próbáltam ki a tesztert, kijöttem és ámultam amit a meggyötört kezemmel tett. Nem mentem vissza megvenni, az árát sem néztem meg, de visszamegyek...
Eddig a Weleda kézkrémjeit használtam, azok is jók, de ezt most ki kell próbálnom, hogy tényleg ennyire mennyei puhaságos-e, vagy csak nem figyeltem jól.
Friss: Megvettem és imádni való! Vannak jó kézkrémek, de ennek a hatása felülmúlja a többit. UV szüröt is tartalmaz és köztudott a kéz börén igencsak meglátszanak az évek, igyekszem ápolni. Nem volt 7 euro, (pedig drágábbra számítottam a múltkori próba miatt). Hamar beszívódik, kakaóvajas, púderes illat, utána csak a sima selymes tapintású bör, semmi ragacs. Ajánlom nagyon, remélem másnak is ilyen élmény lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0