Annemarie Börlind

Ár:   5570 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Krémes állagú kompkat alapozó. Variálható fedőhatást biztosít. A krémesen könnyű és púderesen finom állag kellemes bőrérzést nyújt, az E vitamin védi a bőrt a káros környezeti hatások miatt fellépő idő előtti öregedéstől. Természetes, sugárzó fényt kölcsönöz a bőrnek. Természetes színezőanyaggal készült kozmetikum, mesterséges tartósítószer nélkül.

dda

2016. május 14.

mivel a gyártó honlapján sem találtam, ami nekem van, csak ezzel tudom azonosítani, mert tulajdonképpen ugyanez, csak fekete a csomagolás/doboz.
mikor hirtelen felindulásból megvettem, az győzött meg, hogy tökéletesen passzolt a színe a bőrömhöz és nagyon szerettem volna egy olyan terméket, ami egyszerre tud többet. ez - első ránézésre - mindent tudott, amit kerestem: alapozó/púder, tükrös, természetes(nek mondott) a versenytársakhoz képest, nincsen szaga, tökéletes. mikor elkezdtem használni, pár hétig talán még hozta is ezt, elégedett voltam, azonban a bőröm sajnos nagyon rosszul reagált a rendszeres használatra. máshoz nem tudom kötni, csak ehhez: rettenetesen kiszáradt, hámlott, mindenfelé és mindenféle pattanások képződtek, és gyakorlatilag fájt. most kb. egy hete már egyáltalán nem használom, mintha kezdene normalizálódni a helyzet, remélem, visszaáll oda, ahonnan indultam, bár az sem volt tökéletes, de ez így már kezd egészen elviselhetetlenné válni.
mondanám, hogy remélem, csak az én bőrtípusomhoz nem megfelelő, de igazából a hatékonyságával sem vagyok elégedett - habár főleg azután, hogy elkezdett tönkremenni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

csoki

2012. június 7.

A hatás tökéletes! Nagyszerűen fed, de egyáltalán nem maszk hatású. Tartós, nem csomósodik, kellemes tapintású tőle a bőr. Nem zsíros, nem szárít. Szóval tényleg tökéletes, természetes hatású, jólfedő alapozó.
Viszont az aluminiumon én is ki vagyok akadva. Ezért adtam ennyit????!!!! "Oly tisztán, ahogy a természet engedi" a cég jelszava, úgy látszik, az aluminiumot engedi....:((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

peachcricket

2012. május 11.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. De miután megláttam az aluminiummal kapcsolatos kockázatokat :SSS azt hiszem hamar elhasználom és többet nem veszek...kár érte, mert ezt leszámítva egy nagyon jó alapozó és kíméletes a bőrrel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

nikike78

2011. szeptember 25.

Jó ez az alapozó, semmi baj nincs vele...viszont hatalmasat csalódtam ebben a márkában:( Azt hittem, én kis naiva, hogy nincsenek benne káros anyagok...pedig vannak. Igaz , ebben csak egy dolgot tudok kifogásolni, az alumíniumot, de nekem ez bőven elég ahhoz, hogy kiessen a kosaramból:( Ezért az árért már veszek egy olyan tökéletesen fedő alapozót, amiben nulla káros anyag van. Ennek ellenére nem rossz, úgyhogy kap egy hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate