Annemarie Börlind

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica10, Módosítva: 2011. október 17.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ötvözi az arcvíz és a hidratáló krém hatását. Enyhén fertőtlenít és összehúzza a pórusokat. Tartós felüdülést biztosít a száraz, vízhiányos bőrnek, melyet bőven ellát nedvességgel. Hatása azonnal érezhető. Panthenollal, aloe verával, keskenylevelű kasvirággal, varázsmogyoróval, köröm virág kivonattal, kamilla virág kivonattal, orbáncfű kivonattal, orvosi zsályával, damaszkuszi rózsával.

Kiszerelés: 150 ml

roseanne

2019. január 17.

Mintát próbáltam én is belőle. Állaga: víz és zselé között, a víz felé billenve. Illata: hajlakk (brrr...), de elmúlik hamar. Hatása: ha elillan az alkohol (szinte ebből áll az egész, így ez tényleg egy fertőtlenítő szer, szinte semmi más...), akkor a bőr feszül utána, sima érzetű. Pórusokat nem húzza össze. Biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

sorsi77

2018. március 6.

Mintát próbáltam, nem tonik, beütögetős zselészerű frissitő, isteni. Nekem már a Börlind másik hűsitő gélje is nagyon bevált, az Energy Nature, úgyhogy bátran rendelek ebből egy nagy kiszerelést, 150 ml, a jelenlegiből kiindulva kb 3 hónapig elég, teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Catlover

2015. június 25.

Nem rossz, de nem tud többet,mint egy sima tonik, ezért nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Nem rossz, de nem tud többet,mint egy sima tonik, ezért nem éri meg az árát.

pozsu

2013. március 29.

Érdekes az állaga, és először vattával vittem fel, mint a tonikokat, de kiderült, ez nem így működik, hanem ujjal kell beütögetni arcmosás után. Nagyon szépen feszesít (legalábbis érzetre) már ez is, de nyilván más Börlind dologokkal együtt jó, nekem a feszesítő géllel és LL Reg krémmel nagyon jól dolgoznak együtt. Nem okoztak pattanást, ami eddig nekem csak a Paula's Ch. krémekre volt igaz, csak azt olyan nehézkes folyton rendelni, néha késik 2-3 hetet a csomag, szóval egyszerűbb a Börlind a Müllerből. Nem olcsó, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Alice83

2012. június 28.

Csak mintám volt belőle így hosszútávú hatásáról nincs tapasztalatom..szerintem hozza Börlind minőséget..én az állagát a víz és a zselé közé tettem, tény h nem egy tipikus tonik...szerintem hidratál, de a pórusokat nem húzza össze..alapvetően egy jó kis tonik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 28.

agica10

2011. október 9.

nagyon jól hidratál, arckrém alá használom, mert önmagában egy hidratáló sem volt elég a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 9.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate

Phytantriol h I al 2 2