Best of Beauty 2019

Annemarie Börlind

Ár:   3340 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Fényvédők

Börlind önbarnító tej az egészséges bronzbarna bőrt eredményez a napsugarak káros hatása nélkül. Különleges növényi olajokkal, többek között dió kivonattal biztosít nem csupán intenzív ápolást, de természetes barnító hatást az arc és a test számára az egész év során. Néhány óra alatt bőre egészséges bronzbarna színűvé válik, ami a többszöri használat során fokozatosan elmélyül.

HBrigi

2019. február 22.

Végre egy tökélete önbarnító! Szoliszünetet kell tartanom, de nem szeretem, hogy sápadt az arcom. Kipróbáltam pár terméket, de sajnos 2-3 használat után pattanást, mitesszert okoztak. Ettől nagyon szép a bőröm és isteni illata van. Nem a szokványos önbarnító szag. :-) Szépen fokozatosan barnít, a használat gyakoriságával fokozható a hatása. Nincs nagyon fehér bőröm, rajtuk gondolom még látványosabb az eredmény! Egyáltalán nem foltos, kopáskor is egyenletesen jön le a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Sophieee_89

2016. november 18.

Barnító hatása igen enyhe, szükséges 2-3 nap, mire némi visszafogott barnaság látszódik, de cserébe pont ezért egyáltalán nem kelt mű hatást, nem kopik foltosan. Ami a legmeglepőbb számomra (én csak arcra kenem), hogy egyébként mindentől kipattogok, de ez nem okozott pattanást vagy egyéb irritációt. A mennyiséghez képest kicsit talán drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Macsek23

2014. június 29.

Megrendeltem, mert kíváncsivá tett, hogy mit tud. Első felkenés után csak leheletnyi barnulás, ha azt annak lehet nevezni. Viszont a kezemről nem mostam le, ott jobban látszik.
Valószínűleg többször kell használni, mondjuk naponta, hogy látszódjon is. Felkenni nagyon könnyű. Állaga, illata is Okés. Aki a szokványos önbarnítót szereti, az ne vegye meg.
update: másodszori használatra már az arcomon is látszódott. Lábra is tuti

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 29.

update: másodszori használatra már az arcomon is látszódott. Lábra is tuti

Kendra

2014. április 30.

amerikana'- Talán azért nem volt a krémnek hatása mert este mikor felkented már nem süt a nap:)
Mert,hogy ez úgy hatásos. Kifejezetten a nap káros hatásai ellen ajánlják,és gondolom a napsugarak hatására segít barnulni. Én csak az arcomra használtam
nyáron,de idén kipróbálom egész testre is. Egészséges barna színt
eredményezett a szuper fehér szeplős bőrömön. Nem irritált.

Szia Macsek 23!
Most nem találtam hirtelen az oldalt ahonnan bemásoltam,de még keresem,-elég ellentmondásos amit írnak mert fényvédőt tuti nem tartalmaz,de azt én amúgy mindig használok nyáron. De az meg érdekes,hogy általában tényleg akkor lett szép arcszínem ha napra mentem vele. Este felkentem,reggel fényvédő és ki a napra (nyaraláskor volt) nekem a fehér bőröm szépen egyenletesen fogta normál bőrszínűre,tejeskávéra-mert alapban világítok sajnos.

A használati utasításban ez áll:
Származás: Németország
Börlind önbarnító tej, mely egészséges bronz-barna bőrt eredményez a napsugarak káros hatása nélkül.
Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz. Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják. Állati kivonatokat nem tartalmaz.
Alkalmazás: Napozást megelőzően kenjen bőséges mennyiséget bőrére. Alkalmazza többször a fényvédelem fenntartása érdekében. Kerülje az intenzív déli napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 30.

nyáron,de idén kipróbálom egész testre is. Egészséges barna színt
eredményezett a szuper fehér szeplős bőrömön. Nem irritált.

Szia Macsek 23!

A használati utasításban ez áll:
Származás: Németország

amerikana

2013. július 29.

Részemről ez a krém pénzkidobás volt. Egyáltalán nem barnít, este bekentem vele az arcom, reggelre semmi változás, semmi barnulás.:-( Következő este újra bekentem az arcom, és komolyan mondom semmi változás!!! Hidratálásban jól teljesített, (de nem az volt a cél) szép fénye volt a bőrömnek és nem pattogtam ki tőle, ezért kap 1 csillagot. Sajnálom tényleg, nagy reményeket fűztem hozzá, főleg hogy natur kozmetikum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate