Annemarie Börlind

Ár:   5990   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. április 13.

Ár:   5990
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek

Annemarie Börlind Természetes BB krém – 50ml

A sokoldalú szépségbalzsam.
Az Annemarie Börlind BB krém öt lépésben biztosít természetes ragyogást arcbőre számára. A hidratáló nappali arcápoló növényi hialuronsavval megköti a vizet, ezáltal a bőr egyenletessé, üdévé és ragyogóvá válik. Az ásványi alapú fényvisszaverő pigmentek enyhítik a finom ráncok és vonalak látványát. A természetes öregedésgátló-komplexum csökkenti az UVA és UVB sugarak káros hatását, miközben védi a bőrt a negatív környezeti hatásokkal és a szabadgyökökkel szemben. Enyhíti az irritációt, és megnyugtatja a bőrt. Könnyű, természetes fedést biztosít.

Két színben: Mandula / Bézs

rosszcsillag

2019. március 14.

Szerettem volna egy igazi jó minőségű bb krémet, ami még naturkozmetikum is. Meggondolatlanul és nagy bátran megvettem ezt próba nélkül- habár a bolti tesztelgetésnek nem igazán vagyok híve krémek esetében, ezt meg nem tudtam volna megvenni kis kiszerelésben. Sajnos.
Számomra a legrosszabb bb krém amit valaha használtam, már már a használhatatlan kategória. Ha nem teszek alá nappali krémet akkor nagyon szárítja a bőröm, ha teszek alá akkor meg összecsomósodik az egész. Próbáltam már nappali krémmel, 2 félével. Aztán úgy, hogy csak egy gyenge szérumot teszek alá amit amúgy krém alá szoktam. Úgy is próbáltam, hogy szérum + krém + ez. Fényvédővel kombinálva is, mindenmféle kombinációban, krém+ fényvédő+ ez, vagy szérum + krém + fényvédő + ez. Vagy csak szérum + fényvédő + ez. Egy hónapja használom így, minden reggel elátkozva az egészet úgy, ahogy van, mert vállalhatatlan az eredmény. Eddig egyetlen egyszer sem sikerült úgy használnom, hogy ne peregjen le az egész az arcomról, ráadásul foltokban. Olvastam itt valakinél, hogy ha nem várja meg míg beszívódik az előző réteg krém akkor működik.. most még kipróbálom ezt, aztán jó eséllyel kidobom az egészet a fenébe. Soha többet ilyet, csak sajnálom azt a 6000 forintot amit kidobtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

bokihugi

2018. október 7.

Továbbra is a kedvenc BB krémem, de igazán lehetne eggyel világosabb szín is. Nyáron el kell alá a primer, mert konkrétan leolvadt az arcomról, viszont télen nagyon jól működik a hideg szeles időben. Sajnos tényleg hamar fogy nálam. Van más BB krémem is, de öt is újra veszem, mert imádom a finisét.

2015. november 26.
Próba nélkül rendeltem meg, féltem is mert nem baráti áron vesztegetik. A világosabb színt választottam, de kicsit ezt is sötétnek tartom (nem olyan vészes). Megpróbáltam, de nem sikerült más termékkel világosítani mivel akkor kukacosodik.
Azt kell mondjam imádom. Felvitelt ki kellett tapasztalni, hamar szárad, így kisebb mennyiséget oszlatok el külön külön, nem egyszerre pöttyözöm fel, mert ha sietek sem vagyok elég gyors hozzá. Úgy vettem észre építhető, elég szerencsés vagyok nem kell bőrhibát eltakarni, inkább csak egységesíteni kell a bőrszínem, de itt ott van pirosabb foltom és ha arra még viszek fel bb-t akkor szépen fed. Szinte az egész nyakamra felviszem, mert az még fehérebb, mint az arcom, és nem hagy foltot a felsőimen, a kabáttal, sállal sem szedem le. Nem használok púdert, imádom a finisét. Nagyon természetes, sokan megdicsérnek, milyen szerencsés vagyok, hogy alapozó nélkül ilyen szép az arcom, pedig ha tudnák... :)
Pattanást és mitesszert nekem termékek okoznak, de vele nem tapasztaltam semmi ilyet. Pedig napi szinten használom és bizony van hogy reggel hajnalban felkerül és este szedem csak le. Azt sem tapasztaltam még, hogy a szárazabb részeket kiemelné, volt egy csúnya megfázásom, már már zombiként hámlott az orrom, de szépen hidratálta és ápolta, na azért nem volt teljesen feltűnés mentes, de más termékkel csak feltűnőbb volt, sőt...
Általában viszek fel alá hidratáló krémet, de legtöbbször elég csak a AB Rose Dew Arctonik. Szívem szerint 5 csillagot adnék, mert nekem ő egy csoda, de reálisnak kell lennem, mert van azért vele problémám is. Pl. nekem túl pici ez a mennyiség, lehet azért mert még a nyakamra is pocsékolom... :)
tehát a szín sem tökéletes, és drága is. Ennek ellenére ha nem is rögtön, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

2015. november 26.

solleinoemi

2018. augusztus 4.

Imádom! Számomra a létező legtökéletesebb BB krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Imádom! Számomra a létező legtökéletesebb BB krém.

hahota

2018. március 3.

Szerettem volna egy olyan bb krémet, ami önmagában elegendő, és nem kell alá semmi, és még natúrkozmetikum is ráadásul. Tehát megfelelően hidratál és szépen fed egyszerre.
Sajnos az én tapasztalatom, hogy ha önmagában viszem fel, akkor szárítja a bőrömet és húzódik (emiatt csak a négycsillag). Tehát kell alá valami lightos krém vagy szérum. Nekem könnyebben eldolgozható volt, ha egyből a krém után felvittem, és nem vártam 5-10 percet, mint egyébként, más hasonló termékeknél. Az összetevői nagyon szépek, az ára elég magas, viszont minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

adri0419

2017. augusztus 18.

Nagyon szeretem. Az egyetlen olyan BB krém, ami nekem bevált. Szép a fedése (BB krémhez képest), de púdert használok hozzá, így nem lesz csillogó a bőröm. Egész tartós. Nagyon sokáig elég, mégcsak az első flakonomat használom, pedig már egy éve vettem. Használatkor viszont figyelni kell arra, hogy gyorsan szárad, úgyhogy gyorsan kell vele dolgozni. Szépek az összetevői, ez pluszpont ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

LaraDee

2016. november 25.

Eleinte nagyon szerettem, és örültem, hogy egy tényleg természetes anyagokból álló BB krémet találtam. Viszont azt vettem észre, hogy egy idő után elkezdte szárítani a bőröm, úgyhogy mostanában hanyagolom. Kevés is elég belőle, én egy év alatt sem használtam el egy tubust, pedig a napi sminkem része volt. Kevés krém van, ami nincs tele propylen glycol-lal es parabenekkel - meg ha itt kozepes kockazatunak is mutatjak ezeket az osszetevoket, szerintem nagyon karosak.Figyeljetek oda ezekre, ha igazan natur kencet kerestek. Ez azon kevesek egyike...csak nekem hosszutavon nem valt be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 25.

deakreka

2016. október 5.

Simán elmehet egy lightosabb alapozónak. Ha 2x felviszed már beton. Zsírosítja a bőrt, nehéz a textúrája, viszont szép a fedése. Árban nem olcsó. Télen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

sztinke

2016. augusztus 12.

Az állaga kellemes, a színével sincs gondom (a világosabb árnyalatot használom). Jó, hogy nem maszkos, nem szárít, de rajtam sajnos eléggé bezsírosodik, ezért nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

mona1229

2016. július 4.

Egyik kedvenc termékem a márkától. Mindennap használom, ez nélkül el sem indulok otthonról. Hidratáló krémet mindig használok alá. Fedésével meg vagyok elégedve, azonban a pirosabb foltokra kell pluszba korrektor. Nagyon kiadós, ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb BB krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Manu78

2016. június 11.

Müllerben vettem meg ezt a krémet, gondoltam kipróbálom az itt olvasott pozitív vélemények hatására. Mivel teszter nem volt, beruháztam a teljes kiszerelésre, beige színben. Bízvást állíthatom, hogy életem egyik legrosszabb döntése volt!!! :)
Még a színe jó is, passzol, az állaga is elfogadható, de a hatás!!! Mindenki kerülje el nagyívben, akinek problémásabb vagy zsírosabb bőre van! Eldolgozni teljes képtelenség, a fedése nulla, ettől még egy fényvédő krém is többet takar!! Ráadásul az államon olyannyira nem tudtam eldolgozni, hogy kis kukacokban szinte azonnal le is jött az egész.
A bőr iszonyat zsíros, ragacsos lesz tőle kb. 1 óra elteltével, a pattanások égnek tőle, még az olyan is, aminek már csak a helye van meg!!!
Ez aztán természetes BB, az biztos, természetesen sz........r!!! Egy forintot sem ér, nemhogy 6.000.-et!!!
A legdrágább rossz, amivel valaha találkoztam!! Óriási csalódás!! Ráadásul, most küzdhetek a bőrömmel, hogy ezek az égő vörös foltok elmúljanak valahogyan!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emolliensek: Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Glyceryl Stearate, Squalane, Panthenol, Glyceryl Laurate, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Laurate, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Lecithin
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, Iron Oxides, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0