Anno 1987

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: fruzsyca, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Testápolás

Fáradt és sajgó testrészek masszírozására.

blackrose

2019. január 1.

Anyukám használja munka után a fáradt vègtagjaira, de magam is használtam már. Kellemesen hűsít,enyhíti az adott testrèszen a fájdalmat. Sportolás után is nagyon jó. Az illata jó rozmaringos, gyógynövènyes. Használat után ajánlott kezet mosni, mert a szememhez èrtem ès kicsit csípte, de inkább zsibbasztotta :D Ezt leszámítva nagyon jó termèk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Boombapple

2017. július 22.

Nagyon hatásos! Nem csak ízületi bántalmakra jó, de például, lehúzza a pattanás utáni hegeket, vagy a gyulladt, ütött bőrt is. Hűsítő, kicsit csíp, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.