ANNY

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az ANNY körömlakkok különleges összetevője az Expert Gel 1. Ennek segítségével a körömlakkozás során egy speciális védőréteg keletkezik a körmön, mely ellenálló, véd a külső behatások ellen, és a hosszan tartó csillogás és a gyors száradás garanciája.

Ár: 1500 , Eladó: andrea91
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Anny Körömlakkok: Ultraviolet, My date with Santa árnyalatok
Ár: a leírásban , Eladó: Flowergirl1
Állapot: újak, tele vannak, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.

Lina14

2020. január 18.

Nekem több is van már, és vegyesek a tapasztalatok. Színenként:
magic fairytale: arany csillámos hideg nude, sheer, kell 3-4 réteg a teljes fedéshez
be glamorous: rosegold csillámos hideg tónusú lágy pink, sheer szintén
sky walker: világos kék, krém finisű, 2 réteges
glam-a-porter: bordó bázisban arany csillám, sheer, 3 réteges, körmön inkább arany mint bordó
a perfect dream: közép szürke, krém finish, 1 réteges
urban jungle: khaki, krém finish, 1 réteges
hi-clectic couture: királykék, krém finish, 2 réteges
illusionist: króm hatású, zöld-kék-lila, nagyon átlátszó, 4 réteges
dark night: sötét vörös, 1 réteges

kicsit csalódás volt, hogy más a fedése a lakkoknak, de ettől eltekintve a tartósság kiváló, az ecset kényelmes, formula krémes, fényes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Nekem több is van már, és vegyesek a tapasztalatok. Színenként:
illusionist: króm hatású, zöld-kék-lila, nagyon átlátszó, 4 réteges
dark night: sötét vörös, 1 réteges

almafa324

2019. március 23.

Nagyon jól fedő lakkok, karácsony előtt az adventi kalendáriumot megvettem, így bőven volt rá alkalom, hogy kipróbáljam a sokféle színt.Tartósak, szépek, alapnak mindig a 6in1 lakkját kenem a színesek alá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

random

2018. december 19.

nekem a 701 heavenly holo van meg. szívtam a fogamat, mikor megláttam az árát, de sajnos nagyon kevés a lineáris holo lakk a boltokban, plusz ez a legsötétebb amit valaha láttam, úgyhogy úgy döntöttem ez belefér (legalább karácsonykor...). a holo hatás nem olyan élénk, mint a moyra holo lakkjainál, de látszik, ott van, nem kell nagyitóval meg zseblámpával keresni (ugye rdel young?). emellett nem is mattul le, nincs olyan radiátorfesték-hatása mint a moyra lakkoknak. plusz kimondottan gyorsan szárad, egy réteges, és fedőlakk nélkül is kibír pár napot, fedőlakkal meg pláne. össz-vissz két drága lakkom van, ez, meg egy limitált kiadású OPI (a Coca Cola Today I Accomplished Zero), de azt kell mondjam, hogy megérték, főleg mert mindkettő különleges, de nem feltűnő, emiatt bármikor megállják a helyüket, és időhiányban is felvihetők, sokkal kevesebb velük a macera, mint az olcsó lakkokkal. kincsként fogom őrizni, ezért 5 csillag, de azért nem fogom elkezdeni gyűjteni őket (nincs annyi pénz :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

lhekszi

2018. december 2.

Régóta én csinálom a körmeimet, ami heti egy vasárnap esti rutint takar (gyerek, háztartás és munka mellett nincs is időm többre), így nálam az egy hét a mérce. Mindig rövid, kerek körmeim vannak (ezen is sok múlik, mert a hosszabb, kockásabb körmök sajnos előbb kopnak, pattognak, akármilyen lakkot is ken rá az ember), de rendesen takarítok mellette hetente többször, mosogatok és billentyűzetet püfölök napi 9 órában. Ezek mellett nekem kibírja az egy hetet a lakk: vasárnaptól a következő vasárnapi rutinig. Gyönyörű színei vannak, eddig egy Anny lakkom van, de tervezek még venni. A formulája valami isteni, számomra nagyon könnyen kenhető, tényleg álom, pikk-pakk fel lehet kenni és az ecsete is jó kialakítású. Voltak korábban drága lakkjaim (Picture Polish, Zoya, Dance Legend stb), de azok indie márka-lévén nem voltak tartósak csak egyediek.. Akkoriban nem érdekelt, mert akkor napi szinten lakkoztam a körmöm, éppen ezért gonolkoztam hetekig mire vettem egy Anny lakkot. De nem bántam meg és fogok még venni egy-két színt tolük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Szilviams0118

2018. március 19.

az ára először nekem is felborzolta az idegeimet, viszont akciósan (is) megéri, mert tényleg jó minőségű lakk, kb. 5. napja tart, mindenféle sérülésmentesen. hátránya, hogy tényleg kicsit híg és kicsit más színe van, mint az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

blankasara

2017. június 21.

Régóta kacérkodom egy ilyen lakkal, de a 3000 Ft erősen a lélektani határom felett van az egyetemista ösztöndíjam és szerényke fizetésem mellett. Egy kedves barátnál láttam egy vagány nőcis piros színűt, megkértem, hogy hadd használjam. Összességben örülök, hogy nem adtam rá ki pénzt soha, lévén másnap már észrevehetően kopott, harmadnapra pedig csúnyán pattogzott. A színe erős, a fedése jó, az ecseténél viszont volt már jobb is a kezemben. Egy nullával kevesebbért azt mondom, hogy oké, de ennyiért nem ezt várnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

dainthda

2016. április 26.

Nekem a 142 Woman in red van meg, ami gyönyörű üvegben, viszont felkenve két rétegben kicsit sötétebb. Nagyon jól fed, és ezeknek a lakkoknak van az egyik legjobb, legkönnyebben használható ecsete. Viszont nem túl tartós, első nap leázott medencében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

agen

2016. április 14.

Nekem matt finisű van, egyszerűen csodás és sajnos már nem találom a polcokon. Dirty night vagy valami hasonló fantázia neve van, nagyon sötét bordó, egyszerűen mesés. Lábon extra tartós, de a kezeimen is, nem pattog, csak egy idő után elkezd kopni a vége. Opi lakkért mentem be, de nem volt olyan szín, amit szerettem volna, ezért leparkoltam az ANNY-nél és fél órára ott is ragadtam. Nagyon szép színei vannak, biztosan választani fogok egy méltó utódot és nem is kívánok egyelőre más lakkokkal kísérletezni, mert ennél nem kell jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

annushka88

2016. április 3.

Annyira csodas arnyalatai vannak, ketto irizalo volt nekem. Az egyik megromlott, de valami nagyon furcsa modon, az egesz egy nagy lepedekke valtozott, ilyet meg korabban nem lattam.
Nem volt eleg oket egy retegben felvinni, sajnos nagyon kis atlatszo volt ugy, hosszas pingalas utan viszont hercegno kormoket lehet vele varazsolni, ami aztan egy-ket napig tart fedolakk nelkul. Mindez ugy, hogy nem lepereg, hanem a vegeitol haladva mintha eltunne, leradirozodna a koromrol. A masodik uveget inkabb anyukamnak adtam, o szeret ezekkel pepecselni. Sajnaltam nagyon, hihetetlen szep arnyalatok voltak, de tuti nem veszek ilyen lakkot tobbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

vador

2015. október 28.

Egy minim van (394 Dream on), főleg a színéért szeretem, de tulajdonképpen a minőségébe sem tudok igazán belekötni. Két rétegben tökéletesen fed, gyorsan, fényesre szárad, és meglehetősen tartós.
Kicsi, de átgondolt körömlakkészlettel bíróknak, esetleg egy-egy naaagyon különleges szín erejéig a magamfajta gyűjtögetőknek is megérheti, de azért hasonló minőséget harmadáron is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Algae Extract

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.