ANNY

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozó lakk folyékony körömerősító hatóanyagokkal. Power hatóanyag formula: Pro Mineral hatóanyagkomplex minőségi aminosavakkal kombinálva az érezhetően erősebb és szebb körmökért.

Pdrea

2019. július 7.

Ez a kis üveg csoda minden pénzt megér! Viszlát lemezesen töredező körmök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

Ez a kis üveg csoda minden pénzt megér! Viszlát lemezesen töredező körmök!

szeliger

2019. június 26.

Azt hiszem, rátaláltam a tökéletes körömápolóra, nagyon úgy tűnik, hogy ez lesz az alaplakkok csodaszere a körömlakk kategóriában. Mindig is szerettem a körömlakkokat, régóta rendszeresen lakkozom a körmömet, ráadásul szeretem a színeket váltogatni, adódik úgy, hogy már egy nap után váltok. Gondolom, hogy a gyakoribb lemosás, lakkozás az egyik oka, hogy a körmeim töredeznek, valószínűleg az öregedés a másik ok: ahogy a bőr, a haj, úgy a köröm sem olyan rugalmas már. Szóval a végeken évek óta előfrodul lemezes töredezés, hozzáteszem, hogy műkörmöm soha nem volt és géllakom sem. Régóta keresem, hogy mi segíthetne, az időszakos vitaminkúráktól kezdve a tápláló olajokig, balzsamokig, alaplakkokig. Véletlenül találtam rá erre a termékre, megtetszett a csomagolása, aztán itthon néztem csak utána, hogy mások milyen eredménnyel használták. Kellemes meglepetésemre az egyik kedvenc lakkos oldalamon sok dicséretet kapott (https://lackschaft.de/anny-liquid-nails), úgyhogy nagy bizalommal kezdtem használni.
Úgy tűnik, hogy működik, három hete használom csupán és láthatóan sokkal jobb állapotban vannak a körmeim, mint az elmúlt pár évben bármikor. A használati utasítás szerint nem szabad felrázn. Azt is úgy olvastam, hogy talán a buborékképződés elkerülése miatt javasolják ezt, úgyhogy én sem rázom fel. Az ecset jól használható, az egész szép, sima, egyenletes alapot ad, ahogy felkentem, már lehet is rálakkozni. Magában is ajánlják a használatát, ez egyelőre nálam nem jön szóba, kellenek a színek. Az egyedüli kifogásom csupán, hogy nem látom, még mennyi van az üvegben, ezt ugyanis mániákusan szeretem tudni. Ha hosszabb távon is beválik, akkor ezt a hátrányos tulajdonságát is megbocsátom és újra is fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Acetyl Cysteine
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Biotin

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szintetikus színező anyag. (Lila)