Antonio Banderas

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 800 Ft

KIadás éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: narancsvirág, grapefruit, erdei szamóca

Szívjegyek: tubarózsa, jázmin

Alapjegyek: vanília, cédrus, benzoin

Ár: 6 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2200 HUF postával , Eladó: prettyfruity
Állapot: 50 ml / fotó, Helyszín: --, fizetés: postai szállítás, fizetés átutalással
x

2017. július 12.

Most applikáltam mintából, és nem állom meg véleményezés nélkül, ugyanis valami eszméletlen jó! Kicsit a CK Revealre emlékeztet, valahogy egyszerre orientális és napolajos, ahogy lentebb is rámutattak. Nem tudom kivenni az egyes jegyeket, de számomra nagyon vonzó összhangban működnek együtt, krémes és uniszex.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

egetoerika

2017. június 1.

Március. Igen, igen! Totál napolaj illata van. Tegnap kaptam meg, de mivel reggel már fújtam magamra mást, így itthon a csomag kibontása után egy papírzsepire fújtam belőle, aztán el is felejtettem. Viszont reggel nagyon finom illata a volt a zsepinek, úgyhogy ma azt használtam. Háááát... Az elején nagyon intenzív, fűszeres, pasis. Gondoltam, kis idő múlva enyhül majd ez, hiszen ott a zsepin az a finom kis illatocska! Igazam lett. Kb fél óra múlva annyira finomodott, hogy eltűnt! Totál semmit nem éreztem. Sem a csuklómon, sem a könyökhajlatomban, de még a ruhámon sem. Simán fújhattam volna mást is magamra mellé, senkinek nem tűnt volna fel. Nem értem... Most óránként fújkáljam magam? Nagy csalódás. Azért még próbálkozom.

06.01. Ma ismételt próbálkoztam vele. 30 fokban máshogy viselkedik talán! - gondoltam. Nem nagyon... Talán kicsit intenzívebb, fűszeresebb, egy leheletnyivel tartósabb. De így sem lett sokkal jobb. Az illat amúgy bejönne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 1.

agicacska

2016. október 16.

Most érkezett meg, nem ismertem, úgy rendeltem. Barátkozunk, elsőre nekem túl édes, orientális, vegyes de nem rossz. Változik az órák alatt, tényleg férfiassá válik egy picit és mégis finom. Vaníliás, púderes marad. Őszre, télre tudom csak elképzelni. Az ára nem volt sok, azt mindenképpen megéri. Időközben rájöttem, hogy engem egy régi /barna Nivea napolaj spray illatára emlékeztet, azt pedig szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

dalmusz9

2015. október 5.

Nekem tetszik. A mindennapokra tokeletes illat, minden evszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 5.

Nekem tetszik. A mindennapokra tokeletes illat, minden evszakban.

kicsirita

2015. április 10.

Ma kaptam. Mindkettőt szagoltam, de nekem a Golden Secret bántotta az orromat, nagyon távol áll tőlem az az illat. Ezt választottam. Nem bántam meg. Mindenhová viselhető illat, nem nyúltam mellé. Az ára meg igencsak baráti volt a Müllerben :-)

Update: Próbálom eladni. Leginkább semmilyen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

Update: Próbálom eladni. Leginkább semmilyen :(

merka

2014. december 25.

Nagyon jó, de miért van férfi parfüm illata? Csak extrán nőies ruhákhoz merem használni, hogy ne tűnjek túl maszkulinnak :D Tartóssága nálam 4-5 óra, ahhoz képest, hogy 3500 Ftért vettem az 50 ml-est akciósan, egész jó. Csak PASI illatom lesz tőle, semmi gond, szingliként még hiánypótló is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

fioretta

2014. szeptember 4.

Her Golden Secret változat illatra is sokkal jobban tetszett, és tartósságát tekintve is legyőzi ezt. Nagy csalódás volt számomra ez a parfüm, mert szeretem az Antonio Banderas illatokat, de ez valahogy most nem jött össze. Olyan tipikus férfi tusfürdőre emlékeztet... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.