Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2014. október 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 600 Ft

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatjegyek: pézsma, menta, grapefruit, fahéj, bors, fás jegyek, bőr

Ár: 4 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3300 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 100/90 ml kb, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Pocok96

2018. február 25.

Apum másik nagy kedvence, többször újra vett parfümje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Apum másik nagy kedvence, többször újra vett parfümje.

Joe38

2017. december 28.

Igazából nem tudom mit gondoljak pontosan erről az illatról........,de van egy koncepcióm.
Először is:Most kaptam karácsonyra a páromtól....megvette nekem ,mert neki nagyon megtetszett!
Így én szívesen fújom magamra ,ha kedveskedni akarok neki ,mert tudom ,hogy ezt biztosan szereti!
Ebből a szempontból teljesen jó vétel,szép ajándék és az illat is rendben van!
Másodszor mint gyűjtő és parfümkedvelő azért megjegyzem,hogy ez az illat vajmi kevés egyediséggel
különlegességgel rendelkezik,hiszen "millió" irányból köszön vissza a drogériákból más márkanevek alatt.
De valahogy mégis, a Bandi-tól olyan elfogadható,szerethető és ráadásul megfizethető is!
Szerintem a Banderas illatok sorában ez egy erős 3-as kategória,de.....
Mivel a páromnak nagyon bejön és tőle kaptam ajándékba így nyugodt szívvel adok rá négyet is!
Ui: És innen üzenem molnardokigergely-nek - akinek egyébként nagy tisztelője vagyok - ,hogy lám nem kell ahhoz
egy Chanel 5 sem pedig egy Terre d' Hermés ,hogy egy illat levegyen egy nőt a lábáról......
Elég hozzá egy Banderas is, ha a megfelelő emberen van éppen ;)
Minden más alkalomhoz pedig jöhetnek a klasszikusaok pl. az Opium Pour homme........ ;)
Vagy Elizabeth Taylor szavaival élve : "I never face the day without perfume." :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Ebből a szempontból teljesen jó vétel,szép ajándék és az illat is rendben van!
Szerintem a Banderas illatok sorában ez egy erős 3-as kategória,de.....
Elég hozzá egy Banderas is, ha a megfelelő emberen van éppen ;)

szirimiri

2017. augusztus 24.

A legkedvesebb férfiillat számomra! Párom ezt használja meg néha az arany színűt is, de alapvetően ez áll jobban neki. Nagyon imádom, nem hivalkodó vagy közönséges. Nekem megnyugtató, nem csak azért mert ő használja, drogériákban is mindig szaglászom :D apukámnak is vettem, neki aranyat. Hihetetlen mennyire más rajta, de lényegében ugyan olyan kellemes. A féláras akcióknál nagyonis érdemes lecsapni rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Kac

2016. október 11.

Elképesztően el lett találva ez az illat! :) A családban már minden férfinak vettem,mindenki imádja, és olyan jó,hogy mindenkin ugyanaz a parfüm van és mégis más. De csak az üvegben is elképesztően jó illata van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

balankaa01

2016. július 24.

Én imádom, mikor a párom ezzel fújja be magát! Szerintem nagyon finom illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Én imádom, mikor a párom ezzel fújja be magát! Szerintem nagyon finom illat. :)

aesthateic

2016. május 10.

Ez nagyon gáz, a koncepcióval együtt... Tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak erről, sírjak vagy inkább hangosan elkap a koncepciójától a röhögés. Inkább az utóbbi. LOL

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Fancsaaa04

2016. január 26.

Barátom lepte meg magat vele... Hat oszinten szolva elsore nem szerettem... Aztan legkozelebb mikor megillatoltam megimadtam, a borevel nagyon jol egyutt mukodik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

Csillu88

2015. december 27.

Nagyon szuper szexis pasis illat!Igazán kis ütős fűszeres és nagyon tartós.Nyáron viszont nem szeretem!Mindenléppen hűvös időben viselhető parfüm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

a_baranyi

2014. január 9.

Karácsony előtt végigszagoltam a DM-ben az összes parfümöt, de csak ennek az illata tetszett. Most megvettem egy csomagot, amihez Deo-t is adnak, bár az nem annyira lényeges. Nagyon finom illata van, engem megfogott. Nem pacsuli, nem tolakodó, pont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

molnardokigergely

2013. december 18.

"A luxus nem a szegénység ellentéte, hanem az ízléstelenségé." Coco Chanel

A tegnap ingyenesen kapott illatminták reggelre a kukában landoltak.

Ez itt minden csak nem luxus. Kár rá időt, szót és pénzt vesztegetni. Szégyen, hogy ez az illat négy csillagot kapott itt a Krémmánián. ( Ahol szintén négy csillagot kap mondjuk a Terre d' Hermés, vagy az Opium, illetve a Chanel 5 még négyet sem...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

"A luxus nem a szegénység ellentéte, hanem az ízléstelenségé." Coco Chanel

A tegnap ingyenesen kapott illatminták reggelre a kukában landoltak.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol