Any Tan

Ár:   599 Ft, 999 Ft és 4199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2024. február 8.

Ár:   599 Ft, 999 Ft és 4199 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os karamell barna bőrszínt biztosító szoláriumozás előtti "desszert krém". A csodásan finom összetevők, a természetes karamell instant és a shea vaj együttes hatása luxory napozási elményben részesít.

JordanidiszManila

2023. november 9.

Az egyik kedvencem, évek óta csak ezt használom. A DM-ben szoktam megvásárolni a flakonos változatát és elég sokáig elég szokott lenni. Mindig nagyon szép barna lesz tőle a bőröm szoláriumozás után és az illata is csodálatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 9.

Mesi90

2023. június 15.

Én ennek a tubusos változatát használtam nagyon sokáig, gyönyörű szép barna lettem tőle,mint a bikinis lányok a klippekben. 😊 Az illata elég erőteljes,csak akkor használtam,ha nem kellett szolizás után máshová mennem,csak haza. És persze, ami akkor rajtam volt ruha,az mehetett a mosásba, mert az illata teljesen átjárta őket. De megéri,mert egy gyengébb gépben 10 perc is elég volt a látható, szép barnasághoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 15.

Bianca01

2023. június 14.

Szerintem ár-érték arányban jó krém. Rettentő drágák a jobb krémek, azokhoz nem is kell hasonlítani. Persze a drágából sem mindegyik tuti jó és az olcsóból sem mind totál gagyi és ez a termék egy nagyon jó példa erre. Közvetlen előtte szoktam felkenni, így lehet hogy nincs ideje beszívódni rendesen vagy nem tudom de akkora nagy különbséget színben nem tapasztalok. Abban segít, hogy ne égjek meg, a hidratáló hatása nagyon jó. Én égett meg kellemetlen szagot nem érzek magamon, inkább olyan nyaralás illatom van utána. Ragacsos fehér filmréteget hagy a bőrön, de ez idővel eltűnik. Össz-vissz 4 pontot megér nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 14.

Sophie0517

2023. április 10.

Nagyon nagyon oké. Mindig sokkal drágább cuccokat vettem. Most volt az egyik drogériában kisebb kiszerelés. 3x használtam eddig. Brutál barnaság, hidratált bőr. Veszek egy nagy kiszerelést. Illata édeskés. Szoli "szag" van, de nekem mindegyiktől, nem zavar. Én már otthon magamra kenem, nem zsíros, nem tapad, nem fog meg semmit. Max pont!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 10.

anonyyym26

2023. január 31.

Hirtelen felindulásból a jo vélemények miatt vásároltam meg, ezzel ellentétben negatív tapasztalatokkal mentem haza szoláriumozas után sajnos. Egy közepes, tenyérbeillő kiszerelésben vásároltam meg, aminek rettentően ellenálló a csomagolása..tehát kinyomni a terméket csak minimálisat sikerült emiatt. Maga a krém sűrű, jól kenhető; kezdetben kellemes illatú majd hamar elillan. Jó színt adott átmenetileg.
Összességében pénzkidobás volt számomra a kinyerhetetlen termék miatt, amúgy oké lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 31.

viku88

2022. április 29.

Én a régebbi fehér kupakosat használom,bár nem mindig szolihoz, hanem sima napozáshoz. Isteni mindkettőhöz, az eddigi legjobb szolikrémem, könnyű felvinni, nem büdös, jóval barnább leszek minden esetben,mint nélküle, sokáig elég,és rettentő puha lesz tőle a bőröm a későbbiekben. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Szamesz

2021. július 21.

Az új fajta feketekupakosnak baromi rossz szaga van. Én kis naívan a szavidőt nézve az új fajta kupakosat vettem le a polcról, nem szagoltam meg... hát hiba volt. A fehérkupakosnak írtó jó illata van, de ez a fekete,szörnyű. Elősször rágógumi illata volt, majd undorító műanyag szaga lett minél tovább szagolgattam. Semmi karamell illata nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Kriszti42

2021. június 22.

Az illata nagyon finom, de nem marad meg.
Elszoliztam egy 50 perces bérletet a krém nélkül és max 2-3 árnyalattal lettem barnább (nagyon fehér a bőröm).
A krémmel már az első, főleg a második szolizas után elértem a kívánt színt, még a lábaimon is.
Tartós, egyáltalán nem foltos és nem természetellenes a színe. Ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Az illata nagyon finom, de nem marad meg.

orsi22

2020. augusztus 18.

Felkenéskor iszonyat finom illata van, de rajtam szoli után ugyanúgy szoliszagom van :/ viszont ennek ellenére nagyon szépen barnulok vele, megmarad a színem, nem leszek narancssárga, foltos meg pláne. Mindenképp megéri az áràt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

G.Zsú

2020. június 8.

Szuper szolikrém, ár-érték arányban. Kicsit nehezebb eldolgozni, illetve várni kell egy cseppet a beszívódással. Az illata sokkal jobb néhány másik terméknél, de nekem kicsit tömény/émelyítő.
Még keresem az igazi szolikrémet, addig is, jó lesz az eddigiekhez képest mindenesetre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.