Any Tan

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2014. május 7.

Kiszerelés:   15 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os karamell barna bőrszínt biztosító szoláriumozás előtti "desszert krém". A csodásan finom összetevők, a természetes karamell instant és a shea vaj együttes hatása luxory napozási elményben részesít.

Szamesz

2021. július 21.

Az új fajta feketekupakosnak baromi rossz szaga van. Én kis naívan a szavidőt nézve az új fajta kupakosat vettem le a polcról, nem szagoltam meg... hát hiba volt. A fehérkupakosnak írtó jó illata van, de ez a fekete,szörnyű. Elősször rágógumi illata volt, majd undorító műanyag szaga lett minél tovább szagolgattam. Semmi karamell illata nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

Kriszti42

2021. június 22.

Az illata nagyon finom, de nem marad meg.
Elszoliztam egy 50 perces bérletet a krém nélkül és max 2-3 árnyalattal lettem barnább (nagyon fehér a bőröm).
A krémmel már az első, főleg a második szolizas után elértem a kívánt színt, még a lábaimon is.
Tartós, egyáltalán nem foltos és nem természetellenes a színe. Ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Az illata nagyon finom, de nem marad meg.

orsi22

2020. augusztus 18.

Felkenéskor iszonyat finom illata van, de rajtam szoli után ugyanúgy szoliszagom van :/ viszont ennek ellenére nagyon szépen barnulok vele, megmarad a színem, nem leszek narancssárga, foltos meg pláne. Mindenképp megéri az áràt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

G.Zsú

2020. június 8.

Szuper szolikrém, ár-érték arányban. Kicsit nehezebb eldolgozni, illetve várni kell egy cseppet a beszívódással. Az illata sokkal jobb néhány másik terméknél, de nekem kicsit tömény/émelyítő.
Még keresem az igazi szolikrémet, addig is, jó lesz az eddigiekhez képest mindenesetre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Roons

2020. február 10.

Sziasztok!
Hát, ha valaki szkeptikusan áll a dolgokhoz, akkor az én vagyok. De mivel sajnos ez a hónapom (sem) az a hónap, amikor megengedhetek magamnak egy Tan Asz U krémet, így muszáj volt valami olcsóbb alternatíva után néznem. A DM-ben találtam rá, és mivel mindenképpen szolizni akartam, dönteni kellett. Engem a polcról levéve az illata fogott meg. Egyszerűen imádom!

Körülbelül 3000 magyar forint volt 250 ml, ami ár-érték arányban gyémánt minősítés. Irány a szoli!

Könnyen kenhető, nem kell belőle sok, különben fehéres réteget képez a bőrön. Csak úgy illatozik! 10 kőkemény percre feküdtem be idei első szolizásom alkalmával, és hát ahogy teltek a percek, sajnos a csoda illat egyre kevésbé érződött. El is keseredtem ahogy kiszálltam a szoliból, se illat, se azonnali szín.

VISZONT!
Szolizás után 3-4 órával csak pislogtam vigyorogva a tükör előtt, hogy mennyit barnultam. A bőröm puha tapintású, egyáltalán nem foltos, sőt a kellemes illat is visszatért. Csak ajánlani tudom!
Annyit fűznék még hozzá, hogy én nem fürödtem le szolizás után, szerintem így tudja leghatékonyabban kifejteni a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Sziasztok!

VISZONT!

Niki0215

2019. szeptember 7.

Szoliban dolgozóként elmondhatom, hogy ez a krém ár-érték arányban nagyon jó..nem marad foltos a bőröm, a ruhát sem fogja meg..némi szoliszagot hagy maga után, de ezt megbocsájtom a hatékonyságára tekintettel....Én a felkenéskor levő illatát kimondottan kedvelem...,.Rendszeresen visszatérek hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nokedlee

2019. június 15.

Szerintem brutálisan jó! Gyönyörű egyenletes színt ad, jól hidratál, isteni az illata, sokáig elég, nem foltosít, könnyen beszívódik,nem ragad, semlegesíti a szoli szagot, és még az ára is nagyon korrekt! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

kremmanias24

2019. június 5.

A kisebb szerelést vettem meg, olyan 7 alkalomra volt elég. Illetve áthelyeztem egy másik tárolóba, mert abból a kis üvegcséből lehetetlen kiszedni. Én sajnos az a fajta vagyok aki megég a szoliban, de ezzel szép barnás bőröm lesz és az illata is finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Nairam

2019. május 26.

UPDATE: Közvetlen szoli előtt felkenve, miután végeztem a barnulással,büdös,égett szagom volt. Viszont,ha szolizás előtt itthon kenem fel a krémet,akkor a barnulásig alaposan beszívódik,így utána kellemes illatot hagy. Ez érdekes,ilyet még nem tapasztaltam más krémnél.

Egy ideig pihentettem a szolit,de most újra elkezdtem járni. Krémekben van összehasonlítási alapom,többet próbáltam már. Fehér,érzékeny a bőröm.3 alkalmon túl vagyok, eddig nem tűnt fel semmi extra, az arcomat nem kenem vele,mégis szépen barnul,tehát a gép jól fog. Adok még neki időt. Nekem annyira nem jön be az illata,van ettől finomabb krém,nekem túl sok benne a citronella. Eldolgozni,ha rendesen rakok magamra nehezen lehet,mert fehér filmréteget hagy. Viszont, a flakonos kiszerelés cseppmentes,nem trutyisodik,nem szárad rá a tetejére a krém, ez nagyon jó! Foltos nem lettem eddig tőle,a kezemen sem! Allergiás reakciót nem váltott ki, a bőröm selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

zorica85

2018. október 13.

Néhány hónapja kezdtem újra szolizni, előtte évekig nem jártam. Azóta kis zacsis kencéket vettem horror áron a szoliban, mert biztos azok a jók. Mostanra már kicsit sokkaltam 3 alkalmanként az ezer feletti összeget értük, úgyhogy a héten egy 50 ml-s landolt ebből a kosaramban a d.-ben. A hatása majd kiderül holnapra, de az illata az nagyon fincsi, semmi szoliszag. Könnyen, gyorsan beszívódott és nagyon kevés elég volt belőle. Ez a kis flakon is tuti sokáig kitart majd, de legközelebb biztosan megveszem a nagyobb flakont. Pláne ha még a színem is szebb, tartósabb lesz. Nem is értem eddig miért nem ezt használtam?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.