Any Tan

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2014. május 7.

Kiszerelés:   15 ml és 250 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os karamell barna bőrszínt biztosító szoláriumozás előtti "desszert krém". A csodásan finom összetevők, a természetes karamell instant és a shea vaj együttes hatása luxory napozási elményben részesít.

Niki0215

2019. szeptember 7.

Szoliban dolgozóként elmondhatom, hogy ez a krém ár-érték arányban nagyon jó..nem marad foltos a bőröm, a ruhát sem fogja meg..némi szoliszagot hagy maga után, de ezt megbocsájtom a hatékonyságára tekintettel....Én a felkenéskor levő illatát kimondottan kedvelem...,.Rendszeresen visszatérek hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nokedlee

2019. június 15.

Szerintem brutálisan jó! Gyönyörű egyenletes színt ad, jól hidratál, isteni az illata, sokáig elég, nem foltosít, könnyen beszívódik,nem ragad, semlegesíti a szoli szagot, és még az ára is nagyon korrekt! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

kremmanias24

2019. június 5.

A kisebb szerelést vettem meg, olyan 7 alkalomra volt elég. Illetve áthelyeztem egy másik tárolóba, mert abból a kis üvegcséből lehetetlen kiszedni. Én sajnos az a fajta vagyok aki megég a szoliban, de ezzel szép barnás bőröm lesz és az illata is finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Nairam

2019. május 26.

UPDATE: Közvetlen szoli előtt felkenve, miután végeztem a barnulással,büdös,égett szagom volt. Viszont,ha szolizás előtt itthon kenem fel a krémet,akkor a barnulásig alaposan beszívódik,így utána kellemes illatot hagy. Ez érdekes,ilyet még nem tapasztaltam más krémnél.

Egy ideig pihentettem a szolit,de most újra elkezdtem járni. Krémekben van összehasonlítási alapom,többet próbáltam már. Fehér,érzékeny a bőröm.3 alkalmon túl vagyok, eddig nem tűnt fel semmi extra, az arcomat nem kenem vele,mégis szépen barnul,tehát a gép jól fog. Adok még neki időt. Nekem annyira nem jön be az illata,van ettől finomabb krém,nekem túl sok benne a citronella. Eldolgozni,ha rendesen rakok magamra nehezen lehet,mert fehér filmréteget hagy. Viszont, a flakonos kiszerelés cseppmentes,nem trutyisodik,nem szárad rá a tetejére a krém, ez nagyon jó! Foltos nem lettem eddig tőle,a kezemen sem! Allergiás reakciót nem váltott ki, a bőröm selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

zorica85

2018. október 13.

Néhány hónapja kezdtem újra szolizni, előtte évekig nem jártam. Azóta kis zacsis kencéket vettem horror áron a szoliban, mert biztos azok a jók. Mostanra már kicsit sokkaltam 3 alkalmanként az ezer feletti összeget értük, úgyhogy a héten egy 50 ml-s landolt ebből a kosaramban a d.-ben. A hatása majd kiderül holnapra, de az illata az nagyon fincsi, semmi szoliszag. Könnyen, gyorsan beszívódott és nagyon kevés elég volt belőle. Ez a kis flakon is tuti sokáig kitart majd, de legközelebb biztosan megveszem a nagyobb flakont. Pláne ha még a színem is szebb, tartósabb lesz. Nem is értem eddig miért nem ezt használtam?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Meja

2018. július 16.

Nem tudom, hogy vajon ettől a krémtől jobban barnulok-e vagy sem.. (Én abban a tudatban élek, hogy igen :D ) de mindenesetre szeretem használni. Kellemes az illata, ami a ruhán is megmarad napokig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

anikoo

2018. április 16.

Szoláriumozás után olyan szinten büdös vagyok tőle, hogy még az esti zuhanyzás is dupla időt vesz igénybe, mire eltávolítom magamról a szagot!!! A dr Kelentől is büdi vagyok, de nem ennyire, mint ettől.
Egyszer használtam, megvettem a teljes flakonnal az itteni vélemények alapján, hát nagyon nagy hiba volt. :(
Hatása pedig nem jobb, mint a 4500 Ft-ba kerülő AG krém, aminek tényleg jó az illata.
Ez valami katasztrófa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Ez valami katasztrófa!

StBea

2018. február 8.

Valami hihetetlen csoda krém!
2 alkalommal szoliztam vele a héten, mindkétszer bekentem magam, és direkt nem vettem le a bugyit. Elképesztő a színárnyalat különbség. Ami a legjobb, megijedtem, mert nem szívta be azonnal a bőröm. De mire letelt a 12 perc barnulási idő, a krémnek se híre se hamva. Semmi ragacsosság, mind egy szálig beitta a bőröm és bársonyosan puha lett tőle.
Csak ajánlani tudom! Én már próbáltam 1000 féle szolit 1000 féle krémet, de ilyen hatásos még soha semmi nem volt.
Megjegyzem, extra fehér bőrű vagyok. RÁADÁSUL meg sem égtem!!!!
Csak ezt fogom venni, dm-ben 3000 körül van a nagy flakon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Valami hihetetlen csoda krém!
Megjegyzem, extra fehér bőrű vagyok. RÁADÁSUL meg sem égtem!!!!
Csak ezt fogom venni, dm-ben 3000 körül van a nagy flakon :)

Banszky

2018. január 9.

Eszméletlenül látványosan barnít,már az első alkalommal is látszott a hatása. Kellemes illata van,könnyen kenhető,nem hagy ragacsos érzetet maga után viszont amiért nem venném újra az az,hogy égett csirke szoliszagom van utána. :( Kár érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

bgabryellla

2017. november 4.

Elsőre én is a kis kiszereléssel próbálkoztam, de már első alkalommal levett a lábamról.. pont annyira finom és édes az illata amennyire én szeretem.. és a hatása.. brutális! Nagyon régen voltam már szoliba, így első alkalommal 6 percre feküdtem be; ennek a krémnek köszönhetően viszont látható színem lett már ennyitől! El sem hiszem.. ilyet még egy krém sem produkált rajtam. imádom! Jön haza a nagy kiszerelés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.