AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2012. július 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megóvja a bőrt a kiszáradástól, és fokozza a celluláris aktivitást, ami segíti a bőr természetes negújulást. 99%-ban természetes anyagokat, szőlőkivonatot és hársfavirág kivonatot tartalmaz.

100%-ban parabén-, ásványi olaj-, szintetikus olaj- és színezőanyagmentes.

alfie21

2013. április 1.

Megvettem, mondván, hogy natúr. Na, hát olyan pattanásaim lettem tőle, hogy csak pislogtam :) Úgyhogy, hogy valójában milyen (lett volna) a bőrömnek, nem tudom, hiszen csak nagyon rövid ideig használtam. Azért kicsit sajnálom, hogy nem tudom használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

doee77

2012. július 27.

Namármost. Az 5 pontot először is onnan nézzük, hogy 390 forintért vettem egy Euro-shopban (nemrég láttam, h Müllerben kapható, biztos többe kerül, de ki fogok még párat próbálni az Aok termékek közül), amikor vendégség miatt olcsó borospoharakért rohangáltam... :-D Megakadt rajta a szemem. Ha minden igaz, ami rá van írva, akkor szuper. Nekem a krém igazán bevált, mivel szárazabb, feszülésre hajlamos bőröm van, de könnyű krémnek nem nevezném, én éjszakainak használom, és alaposan bemasszírozom. Kezdetben kissé rétegszerű érzés, de hamar teljesen felszívódik, szépen hidratál. Az illata olyan kissé fanyar, mint általában a nem túl erős illatú virágokat tartalmazó bio-krémeké. Összehasonlítva, nekem sokkal jobban bevált, mint a legnépszerűbb drogériák ugyanilyen célú "fluid" bio krémei.(és így véletlenül sokkal kedvezőbb ára is volt.) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

morning_glory

2012. július 1.

Kellemes meglepetés ez a hidtaráló, nem zsíros, nem nehéz, pont jó ebben a nagy melegben, kicsit még fezsesít is. Hársfavirág illata van.
Ha lenne benne fényvédő, nem nagyon tudnék belekötni, de mivel nincs, mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.