AOK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2015. január 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• 24 órán át nedvességgel látja el a bőrt
  • csökkenti a pattanások és mitesszerek kialakulását
  • szabályozza a faggyútermelést

Zsanett1984

2015. október 27.

Nagyon sokáig matt a bőröm miután használom, finom illatú és nem irritálja a bőröm. Minden AOK termék nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Lindi

2015. január 17.

Én nappalra könnyű hidratálót használok,csak éjszakára ránctalanítót és nekem az AOK termék utánozta a fiatal bőr hatást a legjobban.Ezt akkor vettem meg mikor az addig használt AOK nappali normál krémem elfogyott a Müller polcain.
Kicsit aggódtam is,mert azt hittem nem fogja beszívni a bőröm.
Ehhez képest még szebb fényű bőrtónust ad,mint az eddigi,úgyhogy ezt fogom újra megvenni.Eddig még nem próbáltam a ránctalanító krémeit,de most már azokat is kipróbálom annyira meg vagyok elégedve az eredménnyel.
Megmondom őszintén nem vagyok annyira megelégedve a drága ránctalanító krémekkel.Illetve a ránctalanító hatásukkal meg vagyok,de sokuk egy kis öreges-matt tónust ad a bőrnek,amellett,hogy általában halványítanak is.Eddig az AOKban találtam meg azt a nem zsíros,hanem fiatalos,lágy fényt,amit kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Kicsit aggódtam is,mert azt hittem nem fogja beszívni a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.