Apivita

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bearbunny, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Görög növényi kivonatokban, méhészeti termékekben és illóolajokban gazdag összetétele a kéz bőrét puhává, rugalmassá, komfortossá és ellenállóbbá teszi.

Nem tartalmaz parabent, szilikont, ásványi olajat, propilénglikolt, butilénglikolt, ethanolamint, ftalátokat, PCM-t és NM-t.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Taraklara

2022. június 17.

Egy fantasztikus krém, kellemes narancsos illattal. Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Rendszeres használata mellett, oezem, puha, és hidratált lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 17.

Chrissy

2021. október 19.

Alap kézkrémnek megfelelő, ennél többet nem nyújt. Enyhe, édes-mézes illata van, fehér, krém állagú termék. Kis masszírozás mellett gyorsan felszívódik, de marad utána egy kis ragacsosság, ami este nem, de nappal zavarna. Az összetétele nagyon jól hangzik, a hatása sajnos nem ennyire kiemelkedő.
A kupakja csavaros, nekem emiatt nem lett táskába dobós, pici a kupak, könnyen leesik, nem áll kézre. Az éjjeliszekrényemen tartom. Minden este használom, de így is sokszor száraz a kezemen a bőr. Kézkímélőbb évszakban jó lehetne, de most nekem kevés, tényleg csak az alapokat hozza. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

pipicsirke

2021. október 12.

Nagyon jó kézkrém, táskámban hordom mert táskakompatiblis és finom illatú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Nagyon jó kézkrém, táskámban hordom mert táskakompatiblis és finom illatú :)

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. április 27.

Kellemes, diszkrét illatú (amúgy is szeretem a mézes termékeket), viszonylag hamar felszívódik. Jól hidratál, teszi, amit elvárhatunk tőle. Az illata is tartós, elég kiadós adag. Pozitívum, hogy természetes összetevőket tartalmaz, szerintem megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 27.

PrincessBell

2020. március 30.

Nagyon kellemes, de erős illatú krém, viszonylag vizes az állaga. A doboz kialakítása praktikus, nem ragad fel a tetejébe a krém a csavaros megoldás miatt, de megáll a tetején is.
Sajnos nekem nem használ körülbelül semmit, ráadásul ragad is, miután felkenem, mennyiségtől függetlenül. Ár/érték arányban így nem is akarom minősíteni inkább :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Virvatuli

2020. január 5.

Az illatát és az állagát szerettem, a kézkrémeim közül érte nyúltam a leggyakrabban, ezért nincs szívem 4 csillagnál kevesebbet adni. De a hidratáló hatása nekem sem volt elég, főleg most télen, előfordult, hogy már 10-15 perc múlva újra kellett kennem. Újravenni emiatt nem fogom, de lehet, hogy más krémekkel is megpróbálkozom a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

Zsuzsi216

2019. december 18.

Még egy Pixiboxban jutott hozzám ez a kézkrém. Nekem teljesen megfelel, tetszik az illata, jó az állaga. Megfelelően hidratál.
Nem a kedvenc kézkrémem, de egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

Nem a kedvenc kézkrémem, de egész jó.

sajtosszenya

2019. november 28.

Gondoltam a hideg idő beálltával kipróbálom ezt a helyes kis kézkrémet. Egyébként 1500 Ft-os, akciós áron sikerült megvennem. Az illata nekem nagyon tetszik, kellemes, diszkrét, mézes-édes és valamennyire tartós is, tehát aki az illatmentes kencéket favorizálja, annak nem lesz kedvence. A textúrája úgy tűnik elég vizes, de alkalmazáskor kiderül, hogy azért a beszívódása nem néhány másodperc. Mondjuk hosszúnak se mondanám, de mindenképp hosszabb, mint ahogy a vizes állag miatt azt várnánk.
Igaz, hogy csak két hete használom, de valóban mintha kissé szépítené a kézfej bőrét. Hidratálása egyelőre kielégítő - nem az a "hű de haj de" hosszan hidratáló, de nem rossz. Kiadóssága is kb. jó közepes. Összességében szerintem jó kis kézkrém ez, de azért nem átütő erejű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

bernadettu

2019. november 14.

Akciósan vettem, szeretek új kézkrémeket kipróbálni, a hideg idő beköszöntével sajnos nagyon száraz lesz a kezem.
Enyhe illata van, ha nem nyomunk belőle sokat akkor viszonylag hamar beszívódik, de valahogy a hidratálása nekem kevés, kb. fél óra elteltével már kenhetem újra.
Az összetevői szépek, ezért megadom a 4. csillagot, biztos elhasználom, de a sok 5*-os vélemény mellett nekem egy kicsit csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Nialla

2019. június 9.

Nagyon sok kézkrémet kipróbáltam már. Ez az első, aminél azt érzem, hogy a tenyerem is puha lesz, nemcsak a kézfejem. Ilyet kerestem már nem tudom mióta! Ezért adom meg az öt csillagot. Annak ellenére is, hogy csak este használom, mert hosszabb idő kell a beszívódásához és az árával sem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

Antioxidánsok: Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, PEG-20 Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).