Apivita

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bearbunny, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Görög növényi kivonatokban, méhészeti termékekben és illóolajokban gazdag összetétele a kéz bőrét puhává, rugalmassá, komfortossá és ellenállóbbá teszi.

Nem tartalmaz parabent, szilikont, ásványi olajat, propilénglikolt, butilénglikolt, ethanolamint, ftalátokat, PCM-t és NM-t.

Apivita csomag
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)

PrincessBell

2020. március 30.

Nagyon kellemes, de erős illatú krém, viszonylag vizes az állaga. A doboz kialakítása praktikus, nem ragad fel a tetejébe a krém a csavaros megoldás miatt, de megáll a tetején is.
Sajnos nekem nem használ körülbelül semmit, ráadásul ragad is, miután felkenem, mennyiségtől függetlenül. Ár/érték arányban így nem is akarom minősíteni inkább :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Virvatuli

2020. január 5.

Az illatát és az állagát szerettem, a kézkrémeim közül érte nyúltam a leggyakrabban, ezért nincs szívem 4 csillagnál kevesebbet adni. De a hidratáló hatása nekem sem volt elég, főleg most télen, előfordult, hogy már 10-15 perc múlva újra kellett kennem. Újravenni emiatt nem fogom, de lehet, hogy más krémekkel is megpróbálkozom a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

Zsuzsi216

2019. december 18.

Még egy Pixiboxban jutott hozzám ez a kézkrém. Nekem teljesen megfelel, tetszik az illata, jó az állaga. Megfelelően hidratál.
Nem a kedvenc kézkrémem, de egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

Nem a kedvenc kézkrémem, de egész jó.

sajtosszenya

2019. november 28.

Gondoltam a hideg idő beálltával kipróbálom ezt a helyes kis kézkrémet. Egyébként 1500 Ft-os, akciós áron sikerült megvennem. Az illata nekem nagyon tetszik, kellemes, diszkrét, mézes-édes és valamennyire tartós is, tehát aki az illatmentes kencéket favorizálja, annak nem lesz kedvence. A textúrája úgy tűnik elég vizes, de alkalmazáskor kiderül, hogy azért a beszívódása nem néhány másodperc. Mondjuk hosszúnak se mondanám, de mindenképp hosszabb, mint ahogy a vizes állag miatt azt várnánk.
Igaz, hogy csak két hete használom, de valóban mintha kissé szépítené a kézfej bőrét. Hidratálása egyelőre kielégítő - nem az a "hű de haj de" hosszan hidratáló, de nem rossz. Kiadóssága is kb. jó közepes. Összességében szerintem jó kis kézkrém ez, de azért nem átütő erejű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

bernadettu

2019. november 14.

Akciósan vettem, szeretek új kézkrémeket kipróbálni, a hideg idő beköszöntével sajnos nagyon száraz lesz a kezem.
Enyhe illata van, ha nem nyomunk belőle sokat akkor viszonylag hamar beszívódik, de valahogy a hidratálása nekem kevés, kb. fél óra elteltével már kenhetem újra.
Az összetevői szépek, ezért megadom a 4. csillagot, biztos elhasználom, de a sok 5*-os vélemény mellett nekem egy kicsit csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Nialla

2019. június 9.

Nagyon sok kézkrémet kipróbáltam már. Ez az első, aminél azt érzem, hogy a tenyerem is puha lesz, nemcsak a kézfejem. Ilyet kerestem már nem tudom mióta! Ezért adom meg az öt csillagot. Annak ellenére is, hogy csak este használom, mert hosszabb idő kell a beszívódásához és az árával sem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

Viki9727

2019. május 19.

Kellemes illata van, hamar beszívódik. Nekem picit ragadt, egyetlen negatívum hogy nagyom gyorsan elfogyott ☹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Bearbunny

2019. március 7.

Kedvenc kézkrémem lett. A decemberi Pixiboxban volt egy kis kiszerelése, azonnal beleszerettem. Rendszeres használata után elmentem körmösömhöz, és megkérdezte, hogy mit használok a kezeimre, mert a körömágybőrhöz hozzá se kell nyúlni, gyönyörű, és a kezem is nagyon puha. Ha elfogy, biztos, hogy újraveszem, és az összetevői is szépek. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

medi5

2019. március 2.

Nagyon jó kézkrém. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál és az illata is kellemes. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, PEG-20 Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).