Apivita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csicsy22, az összetevőket feltöltötte: kriszta214, Módosítva: 2021. június 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Az arckrém ráncok ellen SPF50 a napsugárzás káros hatásai elleni védelem és különles anti - aging hatás kombinációja. A 3D PRO ALGAE komplex és az olajfalevél kivonat kombinációjával segít megelőzni és csökkenteni a ráncokat. A 3D PRO ALGAE komplexnek köszönhetően segít megóvni a bőr háromdimenziós rugalmas szerkezetének épségét, szilárdságát és rugalmasságát a napsugárzás káros hatásaitól, ezáltal hatásos a bőr idő előtti öregedésének fő okával a napsugárzás okozta korai bőröregedéssel szemben. Formulájában antioxidánsokban és flavonoidokban gazdag görög hegyi tea három fajtájából készölt infuzum helyettesíti a vizet, mely véd az oxidatív stressztől, a szabadgyökök sejtkárosító hatásától, hidratál és anti - aging hatású.

Nem tartalmaz: alkoholt, parabént, szilikont, ásványiolajat, propilén - glikolt, ethanolamint, ftalátokat, PCM - t, NM - t.

Water / Aqua Water / Aqua Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate f Ethylhexyl Triazone f Propanediol Dicaprylate eoBis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f Acrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer Cocoglycerides eo I eu Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid f Isoamyl Laurate eo Triheptanoin ti Arginine Titanium Dioxide (Nano) fPropanediol h Glyceryl Stearate eo I euCitric Acid kh Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Bacillus/Centella Asiatica ExtractPolygonum Cuspidatum Root Extract a Nannochloropsis Gaditana Extract aScutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract aSideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract aSideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract aPropolis Extract Hydroxypropyl Cyclodextrin Sodium Hyaluronate h 0 0Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil eo Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Panthenol eo I v 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Hydrolyzed Wheat Protein/ PVP Crosspolymer Bisabolol gy Glycerin h 0 0Ethylhexylglycerin Coco-Glucoside ti Sorbitan Olivate eu Sorbitan Palmitate eu Cetyl Palmitate eo 0 0Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA Cetyl Hydroxyethylcellulose Disodium Lauryl Sulfosuccinate ti Citric Acid kh Triacontanyl PVP h Stearic Acid eo I eu 2 0Citronellyl Methylcrotonate i Polyhydroxystearic Acid eu Alumina Hydroxyacetophenone a

♡ Apivita szett ♡
Ár: 2000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan (lejárt), Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

kriszta214

2021. november 9.

Egy ideig nem igazán szerettem, mert ha lassan, apránként kentem fel, irdatlanul elkezdett ragadni, majd kukacosodni. Talán előbb kellett volna elolvasnom az előző véleményt, amit @Pappetra99 írt, de időközben magam is erre a technikára jöttem rá. Egyszer a kelleténél (a tudatos bőrápolás hívei által javasolt bőségesnél is) többet nyomtam ki belőle, és úgy gondoltam, esetleg ha szélsebesen dolgozom el, tán sikerül mégis eloszlatni. És láss csodát, mindet simán beszívta a bőröm, semmi ragacsosodás, semmi kukacosodás utána. Úgyhogy én is ezt az extra gyors felviteli módot javaslom. Kétségtelen, hogy nem igazán kényelmes, én ezért vonok le egy csillagot, másik fényvédővel lassabb felkenés esetén sincs hasonló probléma. Egyébként a termékkel egy tubus elhasználását követően is elégedett vagyok, nem irritál, nem csípi a szemet, nem is fényesíti a bőrömet. A fura illat, amit említettek alább, szerintem a propolisz, én kifejezettem kedvelem, bár sokakat zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Pappetra99

2021. július 2.

Számomra ez az eddig valaha volt legleglegjobb (és még fokozhatnám) fényvédő, amit életem során próbáltam. Kombinált bőröm van. Számomra egy ilyen természetesebb csillogást ad, ha színezett hidratáló krémmel használom, nélküle pedig matt a bőröm egész nap. Elég sűrű az állaga, ami miatt gyorsan kell vele dolgozni, viszont kitapasztaltam ezt a felkenési technikát és nagyon jól működik. Alig 5 perc alatt beszívódik, nem hagy semmi ragacsos vagy kellemetlen érzést maga után.
A bőröm is szereti, nem irritált és nem is pattogzik ki a használata után sem.
Személy szerint mindenkinek ajánlom, a felkenését pedig ha mindenki el tudja sajátítani nagyon hűséges társa lehet az embernek. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

A bőröm is szereti, nem irritált és nem is pattogzik ki a használata után sem.

KalozPepi

2021. június 26.

Kombinált bőröm van, pròbáltam használni hidratáló után, hidratáló nélkül, szérummal, anélkül, de egyszerűen olyan, mintha tojásfehérjét kennék az arcomra. Felkenés közben ragacsos, fénylik és ez a hatás később sem múlik el. Egyébként mint fényvédő működik, és jó dolog az illatmentessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Renata1985

2021. június 14.

Jól hidratál. Kedvelem az Apivitát természetes összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

Jól hidratál. Kedvelem az Apivitát természetes összetevői miatt.

lucaanna

2021. június 9.

Sárgás színe van és elég folyós állagú, mégis egy testesebb krém. Van egy érdekes, enyhe mellékszaga, de elillan. Az én bőrömet (normál, rosaceás folttal) nem irritálja, ahogy a szememet sem. Szépen eloszlik és nem kukacosodik, csak ha nem szívódott be rendesen az előző krém. Amúgy kitűnően hidratál, szóval én nem használok alá semmit, legalábbis most a nyári időszakban. Ad egy egészséges fényt (zsíros bőrűeknek valószínűleg nem válna be), de ha sminkelnék rá, vszeg tökéletesen matt lenne. Újrakenéssel nincs tapasztalatom. Szerintem korrekt fényvédő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Nannochloropsis Gaditana Extract, Sideritis Perfoliata Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Scardica Flower/Leaf/Stem Extract, Sideritis Raeseri Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Triacontanyl PVP
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Propanediol Dicaprylate, Cocoglycerides, Isoamyl Laurate, Glyceryl Stearate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Panthenol, Cetyl Palmitate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sorbitan Olivate, Sorbitan Palmitate, Xanthan Gum, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide (Nano)
Tisztítószerek: Triheptanoin, Sodium Stearoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Disodium Lauryl Sulfosuccinate
Illatanyagok: Citronellyl Methylcrotonate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.