Apivita

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Puszedli83, Módosítva: 2020. február 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Különleges testápoló tej, melyet az aromaterápia elvei inspiráltak. Flavonoidokban és vitaminokban gazdag füge kivonat tartalmának és a bioaktív aloe, organikus olívaolaj, mandulaolaj, shea vaj, mézkivonat, arginin és E-vitamin kombinációjának köszönhetően hidratálja, intenzíven táplálja, védi, bársonyosan puhává és finoman illatossá varázsolja a bőrt, miközben a levendula és geránium illóolajok segítenek oldani a stresszt és különleges frissességet biztosítanak a testnek és a léleknek. Propolisz kivonat tartalma védi a bőrt és segít fenntartani az egészséges bőrflórát. Formulájában antioxidánsokban gazdag organikus hamamelisz infuzum helyettesíti a vizet, mely védi a bőrt a szabadgyökök káros hatásaitól. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nem tartalmaz: parabent, szilikont, ásványi olajat, propilén-glikolt, ethanolamint, ftalátokat, PCM-t, NM-t. A flakon újrahasznosított anyagból készült.

Ár: 3000 , Eladó: jubileum
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest belvárosában vagy a 11. és 22. kerületben

Katouche

2021. december 20.

Jó ez a pumpás kiszerelés, nagyon könnyen adagolható. Illata nekem a marcipán illatát juttatta eszembe, tömény és édes, de összeségében finom. Nekem a kezem extra száraz így télen, arra sajnos kevés. Amit nem fúj ki a szél, oda viszont oké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Nomchy

2020. december 15.

Nagyon finom illatú testápoló, ami könnyen beszívódik. Akciósan valószínűleg újravásárolom majd, amikor kifogyok a testápolókból és egy kis kényeztetésre vágyom. Mindennapi használatra az illata miatt kicsit unalmas lenne, de felváltva valami más termékkel tökéletes.
Az ekcémámat nem kifejezetten bántotta, bár amikor kijött, akkor inkább az illatmentesekért nyúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

EvandEra

2020. június 27.

Az illatát vagy imádni vagy utálni lehet! Én sajnos az utóbbi vagyok, öklendeznem kellett attól az "illattól"! Jól hidratál de nagyon borsos az ára. Talán ha nem ez az illat lenne, meggondolnám, addig viszont ki lehet űzni vele bárhonnan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Bradshaw

2020. június 26.

Tesztelésre nyertem itt a krémmánián. Most használtam el a teljes mennyiséget, és jelentem megvettem a következőt is. Istenem de imádom, nem lehet leírni mennyire. Az illata számomra maga a tökéletesség. Kellemesen krémesen füge. Érezem a nyár illatát. Az igen gyakori kézmosás mellett ezzel hidratáltam a kezemet, ami mellesleg ekcémás, de így soha nem volt kiszáradva. Én már csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

galivali

2020. május 31.

Nekem tetszik az illata és az állaga is, a pumpás adagoló pedig a kedvencem. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nyáron kellőképpen hidratál, télen nekem valószínűleg kevés lenne. Az egyetlen negatívuma az ára, de többször láttam már akcióban, úgy szerintem megéri, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

KuliKali

2020. május 11.

Mivel nálam tobzódnak a mindenféle kencék, testápolók, kézkrémek és társai.( Kapásból 2-t kaptam karácsonyra és fogalmam nincs mikor fogom őket megbontani), ezt a terméket Anyukám elkunyizta. :) Nekem egyáltalán nem száraz a bőröm, csak epilálás után szoktam a lábszáramat kencézni. Viszont mikor otthon voltam, én is kipróbáltam, ha már nekem küldték tesztelésre, mégis milyen termék. Szuper illata van, praktikusnak mondanám a csomagolását is, nekem szívügyem a fenntarthatóság ezért örülök, hogy űjrahasznosított. Brutál gyorsan beszívódott, elég jól hidratál. Szerintem nyáron a napozás utáni időszakban fog(unk) inkább utána nyúlni, azt hiszem közeli rokona az uriage termékcsaládnak, amit a napallergia miatt választottunk. Még csak 1-2x használtam, bővebb véleményt egyelőre nem írok, de a beszívódás nálam tuti 5-ös. Biztosan nem venném meg teljes áron, nem sokkal tud többet az Avonos testápolóknál, amit naaagy ritkán használok., úgyhogy az ára miatt levonok szívem szerint csak fél csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

match50

2020. március 27.

Tesztelésre kaptam, kb 2 hónapja használom. Az illata nagyon különleges, de még mindig nem tudom eldönteni valóban tetszik e. Azt viszont imádom benne, hogy hihetetlen hamar beszívja a bőröm, anélkül, hogy bármilyen fura érzetet hagyna maga után. Az árát én egy kicsit azonban soknak találom, 200 ml/ 4 ezerért... és ez csak egy sima testápoló... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

BDominika25

2020. március 7.

Tesztelésre kaptam én is.
Őszitén én nem venném meg ennyi pénzért.
Az illata az jó a hidratálása átlagos de sajnos nem ér többet egy átlagos drogériás testápolótól.
Pozitívum, hogy hamar beszívódott és nem hagyott ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Tesztelésre kaptam én is.
Őszitén én nem venném meg ennyi pénzért.
Pozitívum, hogy hamar beszívódott és nem hagyott ragacsos érzetet maga után.

Ivy1986

2020. március 7.

Tesztelésre kaptam. Nagyon örültem neki, nagyon vízhiányos a bőrőm. Hát az illata valami isteni,és aránylag sokáig érezni. Könyen felkenhető a pumpás adagolónak köszönhetően. Hamar be is szívódik. Ugy konkrét csodát nem vettem észre,ennyi pénzért én sem venném meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

gaboka

2020. február 20.

Tesztelésre kaptam, nagyon meg voltam vele elégedve. Magamtól azt hiszem nem vennék ilyen árkategóriájú testápolót. Szomorú még mindig, hogy a természetes alapanyagú márkák még mindig túl vannak árazva és nem elérhetőek rendszeres használatra. A csomagolása nagyon kényelmes. az illata kellemes, nem sok. Gyorsan beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, PEG-20 Stearate, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Nagylevelű csodamogyoró levelének kivonata. A levelek a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).