Best of Beauty 2019

Apotheker

Ár:   880 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. december 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jelentõs mennyiségben tartalmaz C-vitamint, vízben oldódó bioflavonoidokat (P-vitamin), karotinoidokat (A-provitaminok), gyümölcssavakat. A C-vitamin gondoskodik a bõr vitaminellátásáról. A gyümölcssavak beállítják a bõr optimális kémhatását (pH=5,5), leoldják a felsõ elhalt hámsejteket, így a faggyúcsatornák megnyílnak, a faggyúmirigy működése normalizálódik. A bioflavonoidok csökkentik a bõr irharétegében kialakiult gyulladást, jótékony hatással vannak a kapilláris erekre. A Csipkebogyó krém és gél használatával csökken a faggyútermelés, megszünik a bõr kellemetlen zsíros csillogása, fokozódik a sejttevékenység. Késlelteti és mérsékli az akne kialakulását. A krémet nappal, a gélt éjszaka pakolásként szükséges használni.

Doryyy

2016. június 29.

Amit korábban írt valaki, hogy darabok vannak benne. Szerintem csak akkor lehet, ha valaki nyitva felejti és elkezd kiszáradni. Amúgy klassz zselés állaga van, szerintem nulla illattal, persze érezni, hogy köze van a csipkebogyóhoz. Lehet, hogy a korábbi hozzászólások óta változtattak az illaton is. Amikor vettem, még nem voltam krémmániás, most megnézve az összetevőit dobtam egy hátast én is. Az arcra kenve amúgy azt érezni, mintha vizet kennék zselé állagban. Kellemes érzés. Ez viszont nem tartós napi egy használat esetén és hosszútávon nem vettem észre, hogy hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Noncsikaaa

2013. november 28.

Az összetevői alapján furcsállottam, hogy nem váltott ki allergiás reakciót nálam!
Minden reggel használom összekeverve a kedvenc színezett hidratálómmal és többen is megjegyezték, hogy szép az arcom. :) Ha csak önmagában használom is gyorsan beszívódik, könnyű állagú krém. Én kedvelem, az illatával sincs bajom. Árát tekintve olcsó, kevés pénzért nagy mennyiséget adnak, szerintem érdemes kipróbálni! Ugyan nem natúr, ami miatt részemről -1 pont levonás jár, de az én szinte mindenre érzékeny bőröm szereti és ez a lényeg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

grizus

2013. május 24.

Nem egy tartalmas krém, pedig én azt szeretem. A pattanásokon semmit se segített. Parabének vannak benne, ezért jár a levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

pink sunrise

2012. szeptember 3.

Még ennél is olcsóbb (Aqua)krémekkel együtt rendeltem ezt,és azt kell hogy mondjam ebben csalódtam,pedig azt hittem hogy forditva lesz....Én szeretem az illatát,de azt már nem,hogy mintha megszártadt krém-darabkák lennének benne(szedegettem is ki belőle és tényleg az...)igy arcra már nem szivesen használom emiatt.Kézkrémnek nem rossz,mosogatás után puha lesz a kéz és hamar felszivódik:) Update:hosszú ideig érezni ezt az émelyitő illatot elég zavaró,pedig dobozból megillatolva nem olyan rossz.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Corra

2012. július 13.

sajnos nem hidratál. Az ember azt hinné, talált egy olcsó, magyar natúr termékcsaládot, ami ha nem is Ilcsi-minőségben, de azért gazdag hatóanyag-tartalommal működik. Én is bedőltem, de nem kellett volna. Az illatanyag hazsnálatáról ne is beszéljünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

hidewatch

2012. június 9.

Tényleg igazi nagyon erős nagyi krém szaga van. Az állaga elég vastag, száraz bőrűeknek okés lehet, én néha az AHA gél után szoktam éjszakára felkenni, a kombinált bőr szerintem csak éjszakára viseli el, de akkor is csak télen. Alapjában véve nem tudom, milyen hatása van, mivel rendszeresen nem tudom használni, de ha jobb illata lenne, vagy ne adj isten egyáltalán nem lenne illata, sokkal több kedvel venném elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

feredith

2012. január 2.

Nekem sem igazán nyerte el a tetszésemet. Előnyei: nagyon lágy állaga van, nem is tudom, talán olyan folyós puding-szerű, könnyen eloszlatható és gyorsan be is szívódik, utána lehet is rá sminkelni. Nálam sem okozott pattanásokat, sem mitteszereket. Puha és sima lesz a bőr. Hátrányai: Örökre elveszett a bizalmam az Apotheker termékekben, ezek nem natúrkozmetikumok ilyen gáz összetevőkkel. Hosszabb távon nem hidratálja a bőrt. A szaga borzasztan nagymamás, bár ezen még túl tettem volna magam. Összességében: szép összetevőkkel hasonló hatással még lehet, hogy újra is venném, de ezt így nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

gerbaud

2011. december 31.

Egy bio webáruházban vettem, biztatónak tűnt a márkanév, és reméltem, hogy valami natúrabb krémet kapok. Az illata nagyon mű és nagyon erős, egyáltalán nem csipkebogyóra, egyértelműen valami nagyon erős parfümre emlékeztet. Az összetétele sem valami biztató. A hatása sem az igazi. Picit ragacsos maradt utána a bőröm, illetve hamar kiszáradt. Pattanásosabb tényleg nem lettem tőle, de az illata számomra annyira elviselhetetlenül erős és mű volt, hogy alig használtam belőle, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 31.

Antioxidánsok: BHT

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.