Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   90 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, könnyen kipirosodó, viszketésre hajlamos bőr mindennapos ápolására ajánljuk a test teljes felületére. Túlzott napozás után különlegesen ajánlott. Alkalmazása: A krémet külsőleg alkalmazza tiszta és sérülésmentes bőrfelületen. Használatát különösen ajánljuk túlzott napozás után és az érzékeny bőrűeknek. A krém hidratáló hatású, a bőrt puhává teszi. A készítmény hatóanyagai hámosodást elősegítő és gyulladáscsökkentő hatással rendelkeznek.

Kiszerelés: 90 ml

sugarplum2

2020. május 11.

A kedvenc körömvirág krémem, nagyon durva leégésre használtam, szinte nem hittem el milyen gyorsan segít.

Körömvirág krémben szerintem nincs vetélytársa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Körömvirág krémben szerintem nincs vetélytársa.

Vala111

2018. szeptember 8.

Végre egy krém, amit úgy tudok a kezemre és lábfejemre használni, hogy a szilikon nem csúszkál az újjaim között (az csak sminkelésnél előny). Először kicsit ragadósnak tűnt, de miután beszívódott 1 perc múlva ez az érzés el is tűnt.
Valóban nem ezek az söszetevői, ennél kevesebb, ami összehasonlítva egy átlagos testápolóval nagyon nagyon jó, mert csak negyed annyi.
Ára nem sok, talán közepes, én 485 Ft-ért vettem egy bioboltban, de csak 90 ml-es.
Enyhe illata van, nekem kifejezetten tetszik. Csomagolása elég egyszerű, de nem is azért vettem.
A többit is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

A többit is ki fogom próbálni.

Sziszkó

2017. szeptember 18.

A csomagolása igen egyszerű, de ami benne van az már sokkal, de sokkal jobb. Estére szoktam használni. Ha a bőröm éppen nem a legszebb, akkor ezt kenem magamra nappal is. Nagyon szépen rendbe teszi pár nap alatt. Csodát ettől a krémtől sem kell várni, de szerintem elég jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Katya1982

2017. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Bár a bőröm kipirosodó hajlamú, mégis, úgy beissza egy perc alatt, mint a pinty! Szerintem sok puccos krémnél többet érnek ezek az olcsóbb, egyszerűbbek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Samantha

2016. június 18.

Szeretem a körömvirágos krémeket. Őt is. A Herbáriással felválltva használom, mert megszokja a bőröm őket. Nem ezek az összetevői. Nincs benne beta carotine és citrom sem. Hála Istennek, mert allergiás vagyok rájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

JOOP30

2015. július 24.

500.- Ft Körül vettem kb,1 hónapja!Ennyit simán megér!Az illata érdekes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

500.- Ft Körül vettem kb,1 hónapja!Ennyit simán megér!Az illata érdekes!

hopi90

2013. január 23.

ForestNymph! van ilyen krémem, de nem használtam még arcra, szerintem oda kicsit zsíros, legalábbis az én bőrömre biztosan az lenne! viszont kipirosodott bőrre szeretem! és csak 360Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract