Aquafresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Mackobunda

2015. december 6.

Nem szeretem ezt a fajta fogkrémtubus kialakítást. Habzása miatt jó, ha több gyerek van a a családban ők úgyis egy kilót kinyomnak belőle, de másnak nem. Nem szeretem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

miomio

2013. augusztus 19.

Különleges kivitelezés , érdekes használni. Engem leginkább a gél állagú borotvahabra emlékeztet, csak ez kb fele akkora kiszerelésű. A kipumpált fogkrém nagyon könnyű géles állagú, könnyen oldódik. Kellemesen habzik. Az ízét nagyon szeretem, kellemes, frissítő, mégsem szárítja, csípi ki a számat.A fehérítő hatását átlagosnak mondanám, semmi meghökkentő hatás.. Hátrányai között talán azt tudnám említeni, hogy nehéz belőni mennyi van még a tartályban. Összességében elégedett vagyok vele, kár hogy otthon nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8

Sorbitol h 1 1