Argan Oil

Ár:   430 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisary, Módosítva: 2015. július 9.

Kategória:   Hajápolók

Argánolajat tartalmazó hővédő spray, mely védelmet nyújt a hajformázó eszközök okozta hőkárosodással szemben.

jakabsara

2019. november 10.

Angliában vettem kipróbálás képp. Nagyon megszerettem. egy végtelenségig elég egy ilyen adag. van, hogy csak befújom nagyon a még megmosatlan hajam és pakolás képp rajta hagyom úgy is nayon szuperül működik. Azért kap csak 4 csillagot, mert ahogy látom tettek bele piros összetevőket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

CoCo8D

2017. június 25.

Notinon találtam rá erre a termékre. Szeretem az illatát, és a hatásával is meg vagyok elégedve. Természetesen göndör hajam hajmosás után rendszeresen összegubancolódott, de mióta ezzel lefújom könnyebb megszárítanom. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

SCOFIELD

2016. december 27.

UK-ban, Poundlandben vettem, szóval 1 font volt. Csak egy ilyen elfujkálós spaynek vettem, hátha jó lesz a hajamnak, nem sok reményt fűztem hozzá, hogy tényleg jó lesz. DE! Amióta ezt használom nem töredezik a hajam, és SOKKAL szebb. Itthon még sehol sem láttam sajnos, úgyhogy nem tudom mi lesz velem, ha elfogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

kismag

2016. február 8.

Nem akarok hülyeséget mondani, de valami 400 Ft-ért vettem, de ár-érték arányban ez egy zseniális cucc. Idestova 7 hónapja vágattam utoljára a hajamból és még mindig nagyon szép állapotban van és ezt semmi másnak nem tudom tulajdonítani csak ennek a spraynek. Heti 1 max 2x mosok hajat, szárítom vasalom...ja és festett sötétszőke a hajam. Nagy ritkán olajozom a hajvégeimet és még ritkábban pakolást is felteszek. Először megszárítom a tövét és ekkor szoktam befújni ezzel a hővédővel majd megszárítom egy kefével a hosszát aztán pedig kivasalom. Imádom az illatát is és nem nehezíti el, zsírosítja a hajam.
Csepelen vettem valami "diszkont" drogériában, még egyszer később vettem egyet, de sajnos azóta elfogyott a boltban. Már előre sírok, mi lesz ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0