Argital

Ár:   3430 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Echinacea krém Zöldagyag géllel és kasvirág kivonatával. Az Argital Echinacea krém alkalmazható a bőr krónikus kivörösödése, nehezen gyógyuló sebek, krónikus pattanások és gombás bőrelváltozások esetén. A krém bíbor- kasvirág kivonatát tartalmazza, amely kifejezetten képes az arc és a test bőrén a problémás bőrállapotokat rendezni. A cickafark- és körömvirág kivonatok, a szegfűszeg, eukaliptusz, citrom, verbéna és borsmenta értékes illóolajai és a zöldagyag gél fokozzák a hatást. A tiszta mandulaolaj táplálja a bőrt és rugalmasabbá teszi azt.

• Arcápolás
  • Pattanások kezelése
  • Sebgyógyítás

sqleila

2016. december 30.

Épp a minap gondolkodtam rajta, hogy egy jó szemránckrémmel és valami tápláló arckrémmel kéne arcregeneráló kúrába kezdenem, amikor is eszembe jutott, hogy anno, kb mikor fél éve próbáltam ezt a krémet, milyen csodát tett a bőrömmel.
A "Neobio Frissítő arctonik Bio mentával és Bio citrommal"-kal együtt kezdtem el használni egy szerda este és vasárnapra olyan látványosan eltűntek a pattanások a homlokomról, hogy én magam sem hittem volna el, ha nem a saját szememmel látom. Hogy ez egyiknek, másiknak, vagy esetleg mindkettőnek köszönhető-e, azt nem tudom.
Állagra közepesen "nehéz", azért nem szívódik fel 2 perc alatt, smink előtt közvetlen nem ajánlott használni, inkább este, reggel pedig egy bő 15-20 perccel előbb érdemes felkenni, mint a sminket.
Illata jellegzetes, kellemes, én szeretem. Elég erősen érezhetőek rajta az illóolajok, és/vagy az echinacea, szem alá nem is nagyon merem kenni, mert elég tömény hatóanyagos, ahogy felkenem, szinte nem is krém érzetem van, hanem mintha valami gyógycuccot tettem volna fel, és azonnal érzem, ahogy elkezd dolgozni, az illóolajok párolognak, dolgoznak, "működnek". Pár használat után sokkal puhább a bőröm és a pár pattanásommal is csodát tett.
Összetevői tökéletesek, a cég fair trade, a krém hozza, sőt felülmúlja a várt hatást, nem tudok miért levonni tőle pontot. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

szaboverus

2016. június 6.

Éjszakára szoktam használni belőle egy keveset, és nagyon jól megnyugtatja az arcbőrt, ráadásul hidratál is. Szeretem az illatát is, kevés is elég belőle így egy jó darabig még biztos nem fogy el :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Lásd denaturált alkohol.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!