Argital

Ár:   2420 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Argital fogkrémek innovatív, egyedülálló készítmények: miközben a hagyományos fogkrémek tisztító hatásukat dörzsöléssel fejtik ki, addig az Argital fogkrémekben található agyag erős abszorbeáló hatással rendelkezik, nem károsítja a fogzománcot, ásványi sói és nyomelemei erősítik az ínyt. Kifejezett fogfehérítő, intenzív ínyösszehúzó, vérzéscsillapító hatású termék, megelőzi a fogszuvasodást és a dentális plakkok kialakulását.

Kviktor

2019. április 10.

Nagyon népszerű termék, így kíváncsi voltam a hatására, és ez nem maradt el: egy fogínygyulladás kapcsán sérült ínyrészt keltett új életre és szorította vissza a gyulladást egy tubus elhasználása alatt. Finoman érzékeltem a fehérítő hatást is. Íze a mákéra emlékeztet, de kellően diszkrét, ugyanakkor finom aktivitást is lehet érzékelni benne, amely révén kellemes higiénikus tisztaságérzet marad a szájüregben utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

ildi81

2019. február 19.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: nagyon ajánlom mindenkinek ezt a fogkrémet! A fekete színén hamar túl lehet lendülni, ha ez egyáltalán valakit zavar, viszont a fogínyvérzést tökéletesen megszünteti és valóban fehéríti a fogakat. Én már a 8 éves fiammal is kipróbáltattam, kifejezetten tetszett neki, nem csípi szét a száját, nekem pedig megnyugvás, hogy teljesen természetes összetevőket tartalmaz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

andi123

2015. augusztus 17.

Jó sokat "ültem" ennek a fogkrémnek a véleményén, pedig már jó féléve vagy talán még több is, hogy használom. Igazából annyira jó, hogy: NAGYON!!
Az oldal ahonnan rendeltem ott az egyik használója írta, hogy nehezen tudja megszokni, hogy feketét köp fogmosás közben. Hát....szerintem ez a legkevesebb! Viszont nekem annyira bevált, hogy a nagyon makacs fogíny problémáimat is megoldotta. Nagyon erőteljesen fehérít, mondjuk nekem nem voltak elszíneződve a fogaim. Nem habzik egyáltalán és eléggé semleges íze van (nekem) és nem szárít, szemben a szintetikus mű fogkrémekkel szemben. Másnap reggel nincs lepedék sehol sem a szájban.

Na és az összetevői, szóval mindenkinek javaslom. Ja és könnyen le lehet mosni, nem kell félni tőle, hogy a fekete befog mindent.
Én e mellett még egy héten egyszer szoktam gyógyszertári széntablettával fog fehéríteni is. Na az már igazán fekete, de a fehér fog mindent megér, főleg hogy nem is kell fogorvoshoz menned miatta.
Enyhén szólva nem olcsó, de a fogdoki látogatás erőteljesen csökkenthető vele...mondjuk én nem eszem cukros, édes dolgokat egyáltalán, "olyan" közegben nem tudom, hogy viselkedik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 17.

hajasbaba

2015. június 24.

A fogkrém színe nagyon bizarr, sötét szürkés-kék. Az íze friss, de nem az a "csípős", aminek én kifejezetten örülök. Aki használt már kemikáliáktól mentes fogkémet, az tudhatja, hogy nem igazán habzanak, így ez sem. Viszont ilyen brutál fehérítő hatással még nem találkoztam, sem a kifejezetten fehérítős hagyományos, sem a bio fogkrémek között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Kaolin 0 0

Lásd denaturált alkohol.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.