Best of Beauty 2019

Argital

Ár:   3270 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

Argital sampon szőke és vékonyszálú hajra. Biosampon demeter összetevőkkel.

Az összetevők: a tengeri zöldagyag táplálja és erősíti a hajszálakat, a kamillavirág kivonata szőkíti a hajat, segít megtartani a haj színét.

zsuzzzsi

2018. május 21.

Szuper termék, nyáron alap darab a fürdőszobában. Azért csak nyáron, mert a fűtési szezon elindulásával oda kell figyelnem a korpásodás megelőzésére, arra ez a sampon nekem nem volt jó - de nem is arra készül. A sötétszőke hajat valóban kicsit világosítja 1-2 árnyalattal, napszítta hatása lesz tőle a hajnak, olyan, mintha melíroztattam volna, a vékony babahajak teljesen kivilágosodnak, de azért nem lesz tőle platinaszőke sörényem. :) Nagyon jó tartást ad a vékonyszálú hajnak, 4-5 naponta elég hajat mosni vele, és két mosás között teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, nem számolom a napokat mikor moshatok már végre hajat. Az illata határozottan erős, nekem leginkább a szegfűszeg dominál, de számomra nagyon kedves illat, ami hosszan megmarad, és csak pozitív visszajelzéseket kaptam még vele kapcsolatban. Plusz bónusz az illata mellett, hogy a tetvek nem kedvelik. A gyereket messze elkerülte az összes tetű mikor ezzel volt mosva a haja. Táborból úgy jött haza, hogy az összes osztálytársa fertőzött volt, egyedül benne nem volt egy darab sem. Nagyon megszerettem, rendszeresen újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Zalvin

2016. június 19.

Intenzív illata van, de valahogy olyan természetes, hogy imádtam. :-) Szerencsére engem nem bántott az agyag, fésülhető maradt a hajam tőle. Nagyon szeretem, hogy nincs tele káros anyagokkal, így olykor-olykor meglepem magam, de az ára miatt azért spórolok vele... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

hajasbaba

2014. december 13.

Szőkésbarna a hajam, de szerettem volna 1-2 árnyalatnyit világosítani rajta, ezért választottam szőke hajra való sampont. Mire a flakon végére értem addigra talán láttam is az enyhe szőkítő hatását, de nem vettem újra, mert az agyag miatt iszonyúan gubancosodott a hajam. A fésülködés egyszerűen rémálom volt. Az illata nagyon markáns, sokaknak nem tetszhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lásd denaturált alkohol.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.