Ariana Grande

Ár:   13 800 Ft, 16 990 Ft és 20 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2018. január 3.

Ár:   13 800 Ft, 16 990 Ft és 20 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Illatösszetevők:  körte, grapefruit, málna, gyöngyvirág , rózsa, vanília orchidea, pézsma ,fás jegyek , mályvacukor,

Ár: 12000 , Eladó: agota21
Állapot: 100 ml, kb.20 ml hiányzik, Helyszín: Budapest, XIII.kerület, fizetés: személyes átvétel, foxpost
Ari by Ariana Grande ajándék szett
Ár: 22000 , Eladó: Esztuci
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nairam

2024. május 23.

Update: Még el sem fogyott,az üveg aljánál járok,de már vettem egy másik 100ml-t is. Valamiért komfortos számomra, és minden nap szivesen használom, mert olyan kis egyszerű, sosem zavar. Télen tartósabb az illat, még másnap is érezni a ruhán, erőteljesebb, jobb,szereti a hideget. Nyáron hamarabb elillan, és sokszor újra kell fújni, gyengébb is!! Nem csak tiniknek való, 30+ Nőként simán viselek akár egy rózsaszín kisruhát, göndör szőke fürtöket, és ezt a parfűmöt, passzol az egész cuki vibehoz. 🥰

Nem vagyok sem tini, sem Ariana fan, egyáltalán nem érdekel ez a része, mégis szeretem ezt az illatot. Fiatalos,könnyed, édes, de nem tolakodó, nem domináns. Vannak kifejezetten nőiesebb, nehezebb illataim, de olyan jól esik rózsaszínbe burkolózni, és olyan cuki gondtalan, vidám csajszinak lenni, a Férfiak szeretik ám ezt is!! Hétköznapokra tökéletes, különlegesebb,jelentősebb eseményekre természetesen mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

FLili2

2024. április 18.

Finom édes illat és szerintem elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 18.

Finom édes illat és szerintem elég tartós is.

k.bettike12

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 12.

Nagyon jó illata van. A legjobb parfüm. Tartósságra rajtam pár óra és nem érződik, de ez nem baj számomra, mivel az illat kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 12.

moonfox

2024. április 6.

Nagyon édes, szerintem édesebb mint a Sweet like candy. Nem a legtartósabb, de az illata csodálatos. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 6.

Franciska22

2024. március 29.

Nagyon szeretem kedvenc parfümöm nagyon sokan kérdezik hogy mit használok finom gyümölcsös illata van és nagyon tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 29.

szutyika

2024. március 5.

A sok pozitív vélemény miatt vakvásárlás volt, kár érte. Elfújkodtam, ha már megvettem, de számomra semmi extra. Gyümölcsös könnyed tini illat, tartóssága sem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

sorobrd

2023. november 24.

IMÁDOM! Ez volt az első Ariana Grande parfümöm. Látatlanban rendeltem annyira megtetszettek a jegyei és nem csalódtam. 1-2 fújás elég belőle, nem tart egész nap, újra kell fújni egyszer a nap során, de ruhán például nagyon sokáig megmarad, a nap végén is érzem. Rengeteg bókot kaptam rá, egyik legkedvencebb illatom, nem "tucatillat", nagyon különleges, olyan édeskésen savanykás, ha van ennek értelme. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 24.

eternity

2023. november 9.

Csak nekem hasonló nagyon a sima La Belle-hez?! ugyanazt a körtés édességet érzem, ez jobban tetszik-noha mindkettő megvan. Csajos énállapothoz kiváló, tartós Regina George illatfelhő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 9.

Szeretet

2023. október 18.

Imádom! Kellemesen édes az illata, általában találkozásokkor is dícsérik, ezen felül meglehetősen tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

nanook9212

2023. július 29.

Konkrétan alig tudok különbséget tenni eközött meg a Sweet like candy között. Talán a Sweet like candy egy kicsit...tejesebb? Tejszínesebb? Nagyon fincsi, cukorkás illat, kortól függetlenül lehet viselni, lehet tininek is adni, de idősebbek is bátran viselhetik, amúgy se vagyok annak híve, hogy ha valaki betölti a harmincat, akkor még aznap szabaduljon meg a parfümtára felétől csak...mert...miért is? Mindenkinek joga van azt az illatot hordani, amit csak akar, így is épp elég társadalmi elvárásnak kell nap mint nap megfelelni, nehogy már még ebbe is beleszóljanak! Ha valaki 50 felett Ariana Grandétól akarja viselni az Arit, hát tegye bátran! Édes, pillecukros, körtés-málnás, kedves, jókedvű kis illatfelhőbe vonja a viselőjét, bár azért azt hozzátenném, hogy tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, szóval aki érezni is akarja magán az minimum négy spricc!
Nem tudom annak idején, mikor még újdonság volt, akkor mennyibe került, de szerintem nagyon pénztárca barát, főleg a kisebb kiszerelések, konkrétan egy katalógusból vásárolható Avonos parfümök árszintjén van. Szerintem évszakfüggetlen, bár azt hiszem talán a hideget jobban szereti, még tesztelés alatt áll, hogy melyiket kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 29.

Antioxidánsok: BHT, Dilauryl Thiodipropionate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.