Ariana Grande

Ár:   13 800 Ft, 16 990 Ft és 20 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2018. január 3.

Ár:   13 800 Ft, 16 990 Ft és 20 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Illatösszetevők:  körte, grapefruit, málna, gyöngyvirág , rózsa, vanília orchidea, pézsma ,fás jegyek , mályvacukor,

Ari by Ariana Grande 100 ml
Ár: 17 000 Ft , Eladó: Dorci99
Állapot: 1-szer próbált, dobozzal együtt, Helyszín: Nyíregyháza/ Debrecen, fizetés: Fizetés banki utalással/személyes átvétel

peanutbuttercup

2022. május 15.

Ez a parfüm valami isteni, már 2 és fél éve használom. Rengetegszer megkaptam már amikor ezt viseltem, hogy "úristen, de jó illatod van". Aki szereti az édes, de nem gagyi beütésű illatokat, mindenképpen próbálja ki. Számomra kifinomult, egyáltalán nem tolakodó. Úgy vettem észre, hogy rajtam tartós is szerencsére. Anyukám is kölcsönkérte már párszor, pedig vele nagyon nem egy az ízlésünk parfümök terén, nincs oda az édes gyümölcsös illatokért, viszont ezt ő is imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

Dorotii66

2022. április 13.

Alapvetően évek óta a Cloudot használom, viszont tavaly a változatosság kedvéért gondoltam kipróbálok egy másik Arianás parfümöt, és erre esett a választásom a sok jó vélemény miatt. Szerettem az illatát, gyönyörű a csomagolása, de ennyi. Reggel befújtam magam, 1-2 óra múlva már sehol nem volt az illat, és azt sem mondhattam hogy a "megszokás" miatt, mert már az elejétől így volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

veci

2022. március 12.

Tesómnak vettem ajándékba ezt a parfümöt. Engem ez az illat egy Playboy parfümre emlékeztet, amit ő is régóta használ. Persze azért azt egyértelműen kiérezni hogy ez egy jobb minőség. Sajnos ugyanúgy, ahogy az az illat is, nem bizonyul tartósnak. Nehéz dolga van annak manapság, aki szereti az édes illatokat, viszont nem rajong a pacsuliért, mert anélkül olyan nehéz tartós és édes illatot találni a mai választékban. Kellemes, gyümölcsösen édes illat, szerintem a legszebb Ariana üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

clara12

2022. február 2.

Kezdem azzal, hogy én nem szeretem az édes illatokat, de annyi jót hallottam AG parfümjeiről, hogy betértem a Douglasba megszaglászni őket. Leginkább az Arira voltam kíváncsi a vélemények alapján, de csak az SLC volt kitéve. Legnagyobb meglepetésemre egyből megtetszett az illat, ezért méginkább elkezdett érdekelni az Ari, így egy hét tépelődés után megrendeltem mindkettőt. Sajnos az Ari tipikusan az a típusú édes illat, amit én utálok és megfájdul tőle a fejem. Kifújás után kellemesen édes gyümölcsös illat, érződik benne a piros bogyós gyümölcs, körte, citrus, ezt a részét nagyon élveztem, de 5 perc után a gyümölcsök mélyzuhanásba kezdenek és 10 percnél felrobban a vaníliás-pillecukros bomba. Mikor megéreztem, előjött a gimis Pink Sugar traumám, a különbség az, hogy az ipari erősségű volt, ez lakossági használatra is alkalmas. A virágokat én nem érzem benne, csak a tömény pillecukrot enyhe fás alappal. Rajtam kb. 6-8 órát bír, kb. kartávolságon belül érezhető.
Bemásolom ide is, amit az SLC-nél írtam, mert nekem ez segített volna a vásárlás előtt: Sok helyen olvastam, hogy akinek az egyik tetszik (Ari&SLC), annak a másik is tetszeni fog. Ezzel nem tudok egyet érteni, szerintem nagyon különböző módon édesek. Az SLC egy friss, gyümölcsös cukorka, némi fanyarsággal, az Ari pedig egy tömény, vaníliás édesség. Az SLC intenzívebben gyümölcsös és ezt a jelleget végig megőrzi, bár veszít belőle, az Ari rajtam 5-10 percig gyümölcsös, de ekkor sem friss, inkább vaníliás, majd teljesen vaníliás-pillecukros lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 2.

Vaslady

2022. január 26.

Édes és gyümölcsös illat, fiatal lányoknak.
Körtés, a málna savanyúsága is benne de ezt ellensúlyozza a mályva cukor édessége.
40 felett már nem nekem való, bár lehet nyárra beújitok belőle.
Escada illatokra hajaz, Air in cherry ami eszembe jut róla, de már nem kapható.
Viszont elég tartós, meg olyan szép az üveg is, és az illat is tetszik, szóval meggyőztem magam beszerzem én őt nyárra ❤️.
Keresztfiam menyasszonya használja, ami most jutott eszembe, 26 éves most.
Engem ez az illat meggyőzött,tetszik és drogériás celeb illatok között kiváló 😊.
Update :Vissza jöttem updatelni. Tartósságról annyit, hogy napközben újra kell fújni. Viszont a helyi parfumeriában kuponnal a 100-as változat már elég jó ár, szóval azt veszem meg 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

Édes és gyümölcsös illat, fiatal lányoknak.
40 felett már nem nekem való, bár lehet nyárra beújitok belőle.
Escada illatokra hajaz, Air in cherry ami eszembe jut róla, de már nem kapható.
Keresztfiam menyasszonya használja, ami most jutott eszembe, 26 éves most.

TokyoGirl

2022. január 21.

Abszolút kedvenc illatom! Sokan a tartósságára panaszkodnak, de én tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Én órák múltával is érzem magamon. Az üveg design is jó lett, a pompomja is nagyon aranyos, tökéletesen megy az édeskés, gyümis illatához. Ha jó kedvem van, szinte csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Vivus.Laszlo

2021. október 29.

Ez a parfüm igazi gyümölcsturmix, egyszerűen imádom. Úgy édes, hogy nem sok, ennek köszönhetően több korosztályon is tökéletes. A tartóssága eléggé jó, vannak drágább parfümjeim, amik egyáltalán nem tartják magukat így. Az üveg jó minőségű és gyönyörű, egyetlen ami zavart picit, az a pom pom(táskámat hamar piszkos lehet és az nem esztétikus), de szerencsére kapoccsal lelehet szedni, így az sem különösen probléma. Összességében, ha akciósan jut hozzá az ember, akkor ez egy jó vétel. Nem megosztó, így vakon is bátran ajánlom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

boglarka07

Korcsoport: < 18
2021. október 7.

Régóta szemeztem vele, többször ki is próbáltam a Douglasban, de soha nem éreztem olyan erősen, most azonban mégis beruháztam a 100ml-s re:) És jól tettem. Számomra ő AZ illat. Nagyon kellemes, csajszis, “tiszta” illat, rögtön a Mean girls lányai jutnak róla eszembe.😂 Soha nem láttam Arianat, de pontosan olyan ez a parfüm, ahogyan elképzelem, hogy Ariana-nak milyen illata lehet.😆 Imádom, krémes, gyümisnek érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. október 7.

eheiszki

2021. szeptember 24.

Ma kapott általam barátnőm egy fújóst, neki nagyon tetszik, hát én is kipróbáltam. Nos mit mondjak, aranyos illat, édeskés (igen, édeskés, nem vattacukor illat) citrusos és mintha egy picike fűszeresség lenne benne de nagyjából ennyi. Nekem a Reservedben vásárolt gyerek, kislányparfümök és a Lacoste Sparkling között van de inkább a gyerek részleg felé húz. Félreértés ne essék, csak 32 vagyok és használok könnyed és egyszerűbb édes illatokat (az említett Lacoste, Prada Candy, Pink Sugart néha, Gold Couture) de ez nekem nyárra való kislány (13 év alattiaknak) parfüm. Kézfejre fújtam, túlélt 2 alapos kézmosást. 3* mert barátnőmnek tetszik. Én a Cloud pártolója vagyok azt meg ő nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Rita02

2021. szeptember 13.

Itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg.Hát számomra nagy csalódás!Rajtam nem tartós!Az egész üveget magamra fújhatnám,akkor sem lenne tartós!És egyáltalán nem édes-vattacukros illatú ahogy itt sokan leírták!!Egy pozitív, nagyon szép az üvege!Nem fogom újra venni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Antioxidánsok: BHT, Dilauryl Thiodipropionate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.