Ariana Grande

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: anitkaa, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Illatösszetevők:  körte, grapefruit, málna, gyöngyvirág , rózsa, vanília orchidea, pézsma ,fás jegyek , mályvacukor,

peanutbuttercup

2019. október 17.

Imádom Arianat, de ha ez nem így lenne, ugyanúgy kedvelném ezt a parfümöt. Aki szereti az édes illatokat, annak egy próbát megér. Akik a különlegesebb, egyedibb illatokat keresik azoknak persze nem biztos, hogy tetszeni fog, de szerintem a fiatalabb lányoknak tökéletes választás lehet. Hosszú hónapokon át mindig csak próbálgattam a Douglasban, és mindig megállapítottam, hogy isteni illata van (jobb szerintem, mint a Sweet Like Candy és a Moonlight) míg végül Glamour napok alkalmával beszereztem a legnagyobb kiszerelést :) szerintem bármelyik évszakban megállja amúgy a helyét, de úgy gondolom, erre az őszi-téli időszakra szuper lesz! Rajtam nagyon tartós, 12 óra elteltével, fürdés után is érzem magamon. Egyébként már csak azzal is jó érzés tölt el, ha az üvegére nézek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Hajna

2019. október 15.

Kellemes az illata, de semmi eredetiség nincs benne. Számonra teljesen olyan, mint a rózsaszín Apple Roxanne parfüm, amit általános iskolában használtam.
Kislányos, kicsit mű, teljesen lineáris. A hatósugara nagyon kicsi, csak közvetlenül a bőrön érezni, a tartóssága sem a legjobb az én bőrömön. Az üveg nagyon szép!
Az 5-6 évvel ezelőtti önmagam biztos nagyon szerette volna ezt az illatot, ma már az összetettebb illatokat kedvelem. Tiniknek jó kis első parfüm lehet, viszont minőségét tekintve (értem ez alatt a zavaróan szintetikus gyümölcsillatot, a gyenge hatósugarat és tartósságot) borzasztóan túlárazott termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

dragonfire

2019. október 2.

Nagyon édes, extra édes illata van, de télen a kedvenc parfümöm. Elég fújni egy keveset reggel és még este is érzem magamon az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Seila96

2019. szeptember 13.

Kellemes illata van, de én inkább a tinédzser korosztálynak ajánlanám én is vettem pár éve de már nem fújnék magamra úgy gondolom van az az illat amiből " ki lehet nőni". :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Agicaa

2019. szeptember 12.

Kb. 2 hete fújtam teszterből magamra a Douglasben, mert már nagyon régóta kíváncsi voltam erre az illatra, nagyon sok jót hallottam felőle, és nem csak itt az oldalon. Valóban emlékeztet a Luck parfümre, na de azért legyünk őszinték: az Ari azért rétegesebb, kifinomultabb illat. Nagyon szeretem az Avon parfümöket,sokat használok is közülük rendszeresen, de lássuk be, hogy legtöbbször a drágább parfüm egyben minőségibb, kifinomultabb is. Nem véletlen szerintem, hogy a Kenzo féle Life az egyik legkiemelkedőbb parfüm az Avonnál, és egyúttal ez az egyik legdrágább parfümük.
Szóval a lényeg, hogy jól "muzsikált" az Ari, mert a felfújás után hosszú órákig éreztem magamon, jó a hatósugara, és maga az illat is szuper. Pár nappal később belibbentem a Douglasba érte és egy 30 ml-es verzió boldog tulaja lettem. :-) Csak sajna béna voltam, mert a vásárlás előtt pár nappal még akciós volt, de mire mentem, már újra teljes áron lehetett kapni. Na sebaj, mivel jól teljesít azóta is, így nem bánom. Megkapja tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Ziiman

2019. augusztus 12.

A kedvenc parfümöm ever! Imádom. Igazi édes, cukor illatú csoda. Az illata sokáig megmarad. Nem találtam még nála jobbat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Bellaaa1999

2019. május 2.

Nagyon édes, erős illata van, nálam elég 1 fújás is. Szerintem tartós, hiszen ha reggel befújom vele magam, este fürdéskor érzem a felszálló illatát amikor mosom le magamról + másnap a ruhámon is, ahova rákerült. Aki nem érzi, szerintem csak hozzászokott az illatához a nap folyamán, úgy én se feltétlen érzem, amikor a bőröm megszagolom :)
Nem feltétlen egy elegáns illat, inkább csak olyan tömény édes "egynek elmegy" fajta, amivel könnyű túlzásba esni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

via0408

2019. február 12.

Ma tesztelgettem az illatmintáimat, és valahogy újra a kezembe került az Ari, és rájöttem, hogy őrülten emlékeztet az Avon Luck La vie-jára. Elég sokáig használtam azt az illatot, és elsőre egy az egyben ugyanaz. Hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás, azt nem tudom, csak gondoltam itthagyom ezt a megjegyzést, hátha segít valakinek a döntésben:) Amúgy kellemes édes-gyümölcsös illat, a Luck La vie-t is szerettem, ezt is kellemesnek találom, de közben másfelé fordult az orrom, szóval megvenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

alea

2019. január 22.

Szeretem az illatát, télen-nyáron is tökéletes, én minden nap ezt használom (ha nem felejtem el). Rajtam sajnos nem olyan tartós, reggel 2-3 fújás, pár óráig még érzem az illatát, napközben viszont muszáj újra befújnom vele magamat, ha szeretnék jó illatú lenni. :) Az üvege szép, de nagyon nehéz, szerintem lehet vagy 400-500 g is, ezért kellett vennem egy kis parfümszórót, hogy napközben tudjam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Kitty9526

2019. január 21.

Én is az édes illatokat szeretem, és nagyon megörültem mikor rátaláltam erre. Nagyon furcsa egy parfümöt véleményezni és a véleményeket olvasni. Ugyanis nem teljesen értem, hogy az illata miatt miért húznak le parfümöket. Alapból vegyen az ember olyat, amilyen illatot szeretne és a tartósságot, stb-t pontozza. Szerintem.
Nagyon lányos illat, brutál édes, cukorkás, virágos és mindenféle rózsaszín dolog illatú. :) Azt el kell mondanom, hogy én ez előtt a parfüm előtt AVON-os parfümöket használtam (azok olyanok is voltak... :( ) és ez a csoda megváltás volt számomra. A felsőimen akármeddig megmarad, a bőrömön közepesen tartós. Nincs körülöttem egy illatfelhő, de este is érzi rajtam a barátom. Az illata rajtam is olyan, mint a teszteren, nem változik meg.
A Douglas-ban találtam rá, de nem ott vettem meg. Parfümök és sminkek esetében is, érdemes máshonnan (én Notinoról szoktam) megrendelni, ha már tudjuk melyiket szeretnénk. Majdnem a Douglasos áráért vettem meg a nagy kiszerelést a parfümből + hozzá egy tusfürdőt és egy testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: BHT, Dilauryl Thiodipropionate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.