Armonia

Ár:   490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Mandalaaa, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A kilencféle növényből és tengeri algából készült arcpakolás igen koncentráltan tartalmaz oligo-elemeket, ásványi sókat, valamint A és D vitaminokat, továbbá provitaminokat, ezért természetes módon állítja vissza a bőr belső egyensúlyát. Puhítja és újra mineralizálja az arcbőrt, valamint –a benne lévő pakolóagyagnak köszönhetően– mélységben tisztítja a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. Minden bőrtípus kezelésére alkalmas, de különösen ajánlott a vegyes és a zsírosodásra hajlamos bőrűeknek.

Izabel

2016. október 7.

Amióta a közeli patikában megjelentek az Armonia termékek, ki szerettem volna próbálni, hogy mit is tudnak. Mivel ránctalanításra egyelőre még nincs szükségem, a pakolások közül válogattam, de csak online, mert a patikában hetekig egy huncut darab sem volt kapható. Hosszas várakozás után végül sikerült megkaparintanom ezt az algásat és nagy reményeket táplálva, még aznap este felkentem magamra. Kicsit sokalltam a 10 ml-t egy használatra, de aztán végül felvittem az egészet. A megfelelő idő elteltével lemostam és vártam a csodát... :D De nem következett be. Jó tudom, nem ez a 10 ml fogja megoldani az összes bőrproblémám, de azért annak örültem volna, ha puha vagy selymes(ebb) tapintású lett volna a bőröm utána. De nem lett. És ahhoz viszont elég drágácska, hogy heti 2-3 darabra beruházva várjam a csodát. Szóval maradok a Balea arcpakolásainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Fucus Vesiculosus Extract, Behenyl Alcohol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Triethanolamine, Cetyl Phosphate, Cetearyl Glucoside
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Triethanolamine, Cetyl Phosphate, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol
Tartósítószerek: BHT, Potassium Sorbate, 1,2-Hexanediol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Tropolone

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.