Armonia

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: grizus, az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különleges tápláló hatásának köszönhetôen aktivizálja a bőr természetes regeneráló képességét, feltölti a mély ráncokat és halványítja a kézen lévő foltokat. Összetevők: csiganyálka kivonat koncentrátum, aloé vera. Parabénmentes.Nem zsíros összetételű.

grizus

2015. május 14.

Én ezt a krémet arckrémnek használom, más krém után ez az utolsó, amit felrakok. Ebben is benne van a hatóanyag és nincsenek benne káros anyagok. Jó krém, kicsit mattit, nem zsírosít, jól hidratál, szeretem, talán újra veszem.

Üdv, én a Mammut patikában vettem, de ez még évekkel ezelőtt volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 14.

Üdv, én a Mammut patikában vettem, de ez még évekkel ezelőtt volt.

pekkati11

Korcsoport: >54
2013. október 22.

Egészen megdöbbentem, már annyiféle kézkrémet kipróbáltam, ma délután vettem meg, bekentem kétszer a kezem, és olyan bársonyosan puha lett.:-) Nagyon kíváncsi vagyok a továbbiakra, mivel apró öregségi foltok készülnek előbújni a kézfejemen, és ez bizonyítottan elhalványítja az öregségii foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.