Artdeco

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: bingus86, Módosítva: 2017. november 9.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Speciális kiképzésű ecsettel. A különböző hosszúságú szlaknak köszönhetően minden egyes szempillát elér. Építhető.

Anthaval

2019. április 30.

Én drágábban vettem, mint az itt kiírt ár, 6990 ft volt, de megérte! Egy másik márkáról váltottam, mivel az a szempillaspirál nagyon durván letörte a pilláimat. Nekem ez abszolút bevált, építhető és nagyon tartós! Egy aggodalmam van: múltkor a nagy sietség közepette nem figyeltem, hogy melyik spirálomat veszem ki éppen a neszeszerből, és hirtelen a régit kezdtem el használni, majd amikor észbe kaptam, gyorsan elővettem, és átmentem rajta ezzel, és iszonyat póklábakat csinált (ez volt a másik spirálnak a másik hátránya). Remélem, hogy nem tettem tönkre a formulát. :( De ettől függetlenül jár az 5 csillag, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

BloodEve

2018. március 16.

Angel Eyes?:D nah jah,Troll eyes

Hatás: 2 kilós összetapadt- és ragadt pillák pókláb hatással
Kezelhetőség: a kefe sok festéket vesz fel, nehéz eloszlatni a pillákon az anyagot,ebben a kefe sem segít nekünk,így már egy rétegben tapaszt
Tartósság: nedvesség hatására elkenődik, és nap végére pereg is.
Érzékenység: a pergés miatt irritált
Ár-érték: gyenge a festék minősége és a kefe kialakítása sem a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Angel Eyes?:D nah jah,Troll eyes

Hatás: 2 kilós összetapadt- és ragadt pillák pókláb hatással
Tartósság: nedvesség hatására elkenődik, és nap végére pereg is.
Érzékenység: a pergés miatt irritált
Ár-érték: gyenge a festék minősége és a kefe kialakítása sem a legjobb

Roberta

2018. február 15.

Első néhány alkalommal azt gondoltam, mi nem leszünk barátok, de ez megváltozott. Nagyon megszerettem. Jól építhető, nem leszek pandamaci és gyönyörű pillákat csinál. Hónapokig kitartott napi használat mellett is. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

cintia995

2017. január 2.

Nem azt mondom hogy ez a világ legjobb spirálja, de egy nagyon jó basic darab. Hosszit, dúsit, természetes pillákat csinál. Viszont nagyon fontos hogy ez tényleg épithető. Nem pereg a nap folyamán, ami nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Estee

2016. július 1.

És tényleg! Elég szépen fennmarad napközben. Nem mondom, hogy semmi nem potyog le belőle, de nálam már ez is nagy plusz. Amikor megvettem, frissen még egy picivel nehezebb volt bánni vele, de aztán összejött a dolog. Az eredmény valóban nem mondható drámainak, ugyanakkor mivel építhető, ezért tetszés szerint variálható a következő skálán: a természetestől a kicsit feltűnő pillákig. Az itteni vélemények alapján vettem meg, nem csalódtam, az öt csillagot megérdemli, azzal a kikötéssel persze, hogy nem egy csodatermék. Viszont biztos, hogy újraveszem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Aimet

2015. május 13.

joy napokon jött haza velem, és egyenlőre nagyon tetszik :) kicsit dúsítja, nekem inkább hosszabbítja a pilláimat, szép fekete a színe, plusz pont hogy nap végére is a helyén marad ( aminek kifejezetten örülök :)) Nagyon könnyű lemosni, ez is tetszik benne. Nem gondoltam volna hogy ilyen jó lesz, 5csillag jár érte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

nikkike

2014. december 9.

Unokanővéremnek gyönyörű ívelt pillái voltak egyik alkalommal, mikor találkoztunk. Rákérdeztem, mitől ilyen tökéletesek, mire ezt a spirált javasolta. Az én alapvető problémám a pilláimmal az, hogy igaz, hogy hosszúak és sűrűn nőnek, de egyenesek, mint a szög. Vettem is rögtön egy ilyen spirált azzal a reménnyel, hogy majd nekem is úgy állnak, mint unokanővéremnek. Csalódtam, nem lettek göndörebbek. Viszont szépen szétválasztja őket, nem ragad, nem csúnya. Csak nálam a kívánt hatást nem érte el. Nem vennék megint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Jucccc

2014. november 12.

Hétköznapokra nagyon jó, gyakran használom. Azoknak tökéletes választás, akik a természetes hatást részesítik előnyben. Egyáltalán nem vesz fel sok festéket, de keveset sem, szerintem pont ideális. Nem drámai az eredmény, valójában átlagos vagy annál jobbnak mondható. Jó a keféje, szinte sosem kenek vele mellé. Alkalmakra, amikor hangsúlyosabb pillákat szeretnék, mást választok. Enyhén hosszabbít, többnyire inkább dúsít, persze több rétegben. Nem szokott elkenődni, viszont könnyen lemosható. Egyáltalán nem irritálja a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0