Artdeco

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   Douglas, Müller

Hihetetlenül könnyű és teljesen áttetsző, új generációs bőrtökéletesítő púder. Visszaveri a fényt, az arc puhábbnak, egészségesebbnek és frissebbnek tűnik tőle, ugyanakkor megakadályozza a kifényesedést. Mivel színtelen, minden bőrtónushoz ideális.

Illatanyag-, parabén-, ásványiolaj- és talkummentes termék.

Makk Zsuzsó

2018. december 28.

Ezt a púdert csak különleges alkalmakkor használom. Fátyolszerű, éteri fényt ad az arcnak, de nem olyan, mint egy highlighter vagy a Strobe krém, egészen mikroszkopikus méretű gyöngyházfényű csillámokkal éri ezt el. Szinte észrevehetetlen, egyszerűen ragyogóvá teszi a bőrt.
Viszont azt meg kell hagyni, csak akkor használom, ha problémamentes, szép a bőröm, a tökéletesen megcsinált smink befejezéseként, tehát nem az áttetsző fixáló púder helyett, hanem még afölé. Nekem így ad makulátlan végeredményt. Fantasztikus, egyelőre úgy látom, hiánypótló termék, ehhez fogható setting púderrel még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

Nuvola

2018. július 27.

Dióhéjban: rendkívül finom, áttetsző púder, ami mattít, de azért meghagyja a bőr természetes derengő fényét. Nem hazugság a(z optikai) bőrtökéletesítő hatása. És ugyan nem ez a legfőbb, de a púderszínű fedélen nem látszik, ha összemajszoltuk, és ugyancsak a fedele miatt azonnal meglátjuk a neszesszer éjsötét mélyén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

Guppi

2018. május 29.

Finom, selymes lesz től a bőröm, már tapintásra is más, ès ad egy szèp egèszsèges "fènyt" az arcomnak. Egyedül az ára ami annyira nem tetszik, de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

skin

2018. január 28.

Amióta megjelent használom szinte nap mint nap. Bevallom a Chanel púderemet utasította maga mögé az pedig nem kis befektetés volt mivel nem találtam el a színt elsőre.
Miért szeretem ? Először is mert gyönyörű a csomagolása ezzel a mágneses záródással engem megvettek,annyira nem szeretem a pattintós tégelyeket főleg azokat amikhez kódfejtőnek kell lenni. Stabil záródás a mágnes által így táskába is hordható. Az állaga az amit semmihez nem tudnék hasonlítani talán olyan mint rizspor ami nagyon finomra van őrölve hogy szinte láthatatlan. Nagyon jólesik ha felteszem mert azon túl hogy gyönyörű bőrképet produkál olyan mintha még hidratálna is . Elvileg fényvisszaverő hatása van amitől a bőr esetleges egyenletlenségei kisimultnak látszanak ,üdévé teszi a szem alatti területet is . Nekem ez abszolút favoritom ,mostanság azt olvastam valahol,hogy olyan mint a Nyx High Definition Finishing púdere.
Még egy momentum ami mellette szól fotózásnál nincs fehér foltos arc .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Még egy momentum ami mellette szól fotózásnál nincs fehér foltos arc .

orchidea8627

2018. január 27.

Ez a púder maga a csoda!
Mattít de nem szárit, fixál és nem tűnik soknak a bőrön, még egy matt alapozó fölött is szép.
Nagyon drága és nagyon kevés érte ez a 6 (!!!) gramm ami benne van, de tekintve hogy mennyire jól muzsikál, nekem megérte.
A csomagolása is gyönyörű, masszív, igényes.
Nagyon remélem hogy az Artdeco megtartja ezt a formulát, nagy kár lenne ha eltűnne a polcokról.
(Nekem volt NYX HD loose púderem, de szerintem az Artdeco klasszisokkal jobb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Ez a púder maga a csoda!
A csomagolása is gyönyörű, masszív, igényes.
(Nekem volt NYX HD loose púderem, de szerintem az Artdeco klasszisokkal jobb.)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.