Artdeco

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2018. november 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Áttetsző, speciális porpúder, melynek használatával a camouflage krém teljesen víz- és dörzsölésálló lesz. Minden bőrtípusra ajánlott.  Alkalmas bármilyen alapozó fixálásához is.

nusmanna

2020. május 28.

Tartós, finom állagú. Ha bakingelsz arra is alkalmas és fixálásra is. A smink matt és tartós lesz. Sokáig elég. Nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

erosdora00

2019. április 21.

Glamour napok alkalmával szereztem be 50%-os kedvezménnyel, de azt kell mondjam, hogy teljes áron is újra fogom venni annyira bejött.
Személy szerint csak korrektor fixálására használom szem alá, a "színe" tökéletes, a kicsit poros hatását pedig fixáló spray-vel el lehet tüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

bogi19

2019. január 21.

Nagyon jól tartja a korrektort, nem ül bele a ráncokba. Mattít, tökéletesen tart akár egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 21.

lillabilla

2018. július 22.

A legtöbbet használt púderem, mert tényleg áttetsző és finoman egységesíti az egyenletlenségeket. Szivaccsal szoktam felvinni. Mattító hatása sajnos nem tart ki a nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

ninetta

2018. május 18.

Az első púderem, itteni vélemények alapján választottam, és milyen jól tettem! :) Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, az ára is teljesen rendben van, szépen mattít, egész nap tart, nem tudok rá semmi rosszat mondani, nagyon megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

Hoaithu

2017. november 18.

Nekem nagyon sotet borom van igy nehez volt megfelelo arnyalatut talalnom, de nagyon megorultem ennek mert attetszo igy nem kellett a szinnel bajlodni. Tokeletes matt hatast ad alapozo hasznalata utan, nem is szoktam napkozben ujra puderezni magam es a porusaimat sem tomiti el. Megèri az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

tundicsabai

2017. szeptember 20.

Az örök kedvenc púderem! Nagyon szeretem, tökéletes. Mivel áttetsző, nincs rizikó, hogy túl sötét vagy túl világos a színe. Egész nap tart, tökéletesen mattít, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Dominika02

2017. szeptember 11.

Hihetetlen milyen szépen ott tartja a szemem alatti korrektort, így egy olcsó árkategóriás korrektor is ott marad nap végéig!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

HJuci

2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Tényleg végzi a dolgát, nagyon tartós és szépen mattít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Tényleg végzi a dolgát, nagyon tartós és szépen mattít!

körtevirág

2017. április 17.

Sokáig elég, jól fixál, kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Sokáig elég, jól fixál, kevés is elég belőle

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Lanolin Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499