Artdeco

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: selmeczireka, az összetevőket feltöltötte: GoldaN, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrtípus:   Normál

Transzparens fixáló púder

• hosszú időre fixálja a sminket, biztosítja annak több órán át tartó tökéletes megjelenését
  • magába szívja az arcbőr zsírosságát
  • univerzális árnyalat, minden bőrtípushoz és -színhez használható

ppetruc

2019. június 14.

Nagyon szeretem a finishét, a textúráját, csak a csomagolása ne lenne ilyen :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Nagyon szeretem a finishét, a textúráját, csak a csomagolása ne lenne ilyen :(

Kismanó

2018. november 15.

Nagyon jó kis termék, bár a csomagolása nem túl praktikus, olyan mint egy mini hintőpor. Keveset kell belőle kiütögetni, aztán a szemem alá szoktam alkalmazni fixálásként. Árban nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

selmeczireka

2018. november 1.

Évek óta keresem a megfelelő fixáló púdert, de eddig egy terméktől sem voltam elájulva. Gondoltam, ez nem is akkora durranás, mit tudhat egy púder?! Ezt a terméket online rendeltem meg a kisebb kiszerelésben, de csak a csomagolásuk más, egyébként mindkét kiszerelés 10 gramm terméket tartalmaz. Eddig bátran kijelenthetem, hogy ez a legjobb fixáló púder, amit valaha próbáltam.Szépen belesimul a bőrbe, nem emeli ki a kis ráncokat, selymes tapintású. A csomagolás igaz nem túl praktikus, de kiütögetek belőle egy keveset egy tálkába (vagy másik púder kupakjába), éppen annyit, amennyit ecsettel fel tudok vinni. De ha azt nézem, hogy maga a kompakt kiszerelés szivaccsal dupla áron van, így ez a kis nehézség simán megéri. Nálam simán veri az összes drogériás fixáló púdert, árban pedig egy szinten van velük. Remek termék, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Isopropyl Lanolate
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Isopropyl Lanolate