Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2013. szeptember 1.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes állagú, finoman csillogó, E-vitamint tartalmazó ajakrúzs.

Podhorszkiniki

2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem használni. Néha csak ecsettel kenem, ceruza fölé, ha valahova menni kell. Mikor tudom, h kemény kiképzés érheti (evés, ivás) akkor ceruza, matt folyékony rúzs és arra kenem fel. Így selyem fényű tartós rúzst kapok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 20.

Ő sem egy mai darab, rá is csodálkoztam, amikor előkerült újból a kincsestárból... Krémes, fényes, és teljes áron drága - szerintem. Az ár-értékarány miatt nálam csak közepes, mivel nem érzem, hogy a drogériás társainál jobb lenne. És még ami feltűnt, amikor újra kézbe vettem, a súlya, nehezebb, pedig nem fémházban lakik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 20.

lide81

2014. augusztus 30.

A pixiboxtól kaptam a 88-as árnyalatú szilva színűt. Nagyon örültem neki mivel a körömlakk párja már megvolt előtte (igaz, a lakk sajnos a közelébe se ér a rúzs minőségének szerintem) Csillámos, kissé áttetsző őszi-téli darab, nagyon krémes, nem tartozik a tartósabb darabok közé, inkább a "kendfelújraésújra"-féle, de szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

dora82

2014. augusztus 8.

Ajándékba kaptam. (Én őszintén szólva ennyit nem adok ki rúzsért...) Diszkréten csillog és intenzív színű. Az eddigi rúzsaimhoz képest nekem ez túl "krémes". Nagyon gyorsan lekopik, annyira, hogy pl. pulcsi fel- levételekor figyelni kell. Szóval ruhavásárolgatáshoz ne ezt viseljük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.