Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Limitált kiadás

Selymesen puha, könnyed textúrával, mely egész nap tartós marad. A hozzáadott C-vitamin és E-vitamin anti-aging hatást biztosítanak.

Paraben-, illat-, lanolin-és ásványi olaj-mentes.

Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)

Tvylvis

2014. február 12.

Mit mondjak, nehezen tudok ellenállni az Artdeco pirosítóinak. Ennek sem tudtam. Elég sokszor és sokat álltam ezen limitált kiadás előtt. Nagyon tetszett a púder és a két highligther/szemhéjfesték is. De többszöri próbálgatás után azokról letettem, túl csillámosak. Ez a pirosító viszont tökéletes. Tartós, elég pigmentált (annyira, hogy nem ördögi praktika használni). Keverve, és kisebb ecsettel akár egyenként is használható. Azt sajnálom, hogy picit kezdett kopni a felületébe nyomott minta, de végül is azért vettem, hogy használjam. Az ára nagyon húzós, tudom, de néha kellenek ilyen kis csodák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.