Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karina, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Douglas, Müller

karina

2014. március 4.

Jaj, még jó hogy nagyon akciósan vettem anno Müller outletben. Tenyleg nagyon szép, csak az arcon már eléggé diszkógömb... Meg is váltam tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Gogo89

2013. június 28.

Olyan szép :D kívül és belül is. Tulajdonképpen ezért vettem meg, aztán megszerettem. A barackszín valójában eléggé színtelen inkább csak fényt ad. A barnát szemhéjpúderként szoktam olykor használni. A lilához még nemigazán nyúltam ,számomra kevésbé értelmezhető de majd hátha megszeretem azt is. Alapból nem szeretem a csillámokat de ebben annyira aprók ,hogy nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Emolliensek: Cetyl Acetate, Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.