Artdeco

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. május 22.

Kiszerelés:   0,55 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Szemhéjtus a kifejezetten precíz és vékony vonalat kedvelőknek.

Kapható fekete és barna színben.

féláron! új, bontatlan Artdeco High Precision Liquid Liner
Ár: 4000 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, az M2 és a 4/6 vonalán lehetséges, vagy postázom (Foxpost, Magyar Posta).

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fruzskai

2022. március 16.

Végre rátaláltam a tökéletes tusra. Ha valaki egyszerűen nem tudja filces/tubusos tussal kihúzni a szemét, próbálja ki ezt. Hihetetlen, hogy mennyivel másabb az ecsetes véggel dolgozni, vékony és vastag vonalat is nagyon precízen lehet vele húzni, egészen a szempilla tövébe. A festék eszméletlenül fekete, nem folyik meg, kifejezetten tartós, de olajos simnklemosóval másnapi panda-effekt nélkül lemosható. Eléggé "hooded" szemem van, mégsem kenődik fel a szemhéjamra, ami más tusoknál a halálom. Szuper termék! (az itt feltüntetett árára 1-2 ezer forintot számoljatok rá, sajnos kicsit megdrágult)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

Bonyzli22

2021. január 9.

5 éve használom folyamatosan, szinte minden nap. A valaha próbált legjobb szemhéjtus nekem. Telített szín, szuper állag, szuper ecset, preciz vonal húzható vele és tartós is. Nálam kb fél-1 évig bírja egy tubus, viszont előfordul, hogy beszárad, és ilyenkor nem folyik elég mennyiség. Nekem erre az a trükköm, hogy micellás vízzel vagy sima vízzel megtisztítom az ecset fejét, különös tekintettel az ecset és tubus találkozásánál hajlamos megkötni a cucc. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

SzisziAdri

2021. január 7.

Borzasztó! Az itteni vélemények miatt vettem meg és reménykedtem, hogy végre tényleg megtalálom A tökéletes szemhéjtust. Lehet, hogy a szín miatt más, nem a feketét hanem a barnát vettem meg. Nagyon könnyen használható, szép vonalat lehet vele húzni (vékonyat és vastagot egyaránt), de kb. ez az egyetlen előnye. Hiába teszek fel bázist a szememre, már a felkenést követő 5 percben érzem a ragacsos érzést, negyed óra múlva pedig már fel is kenődik a szemhélyamra, és ez az érzés egész nap kitart. Emiatt nekem használhatatlan és drágállom is, teljes pénzkidobás volt. Ettől a márkától többet vártam, nagy csalódás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Soly77

2020. október 5.

Megingathatatlan a szerelem, azóta sem találtam jobbat...nagyon sokszor megvettem már!

Az uj haverom, hello szia :) Mindent tud amit elvárok egy filces tustól. Intenzív szín, precíz vonal. Nem mászik sehová nap végére sem. Fullos

Update 2018.október - még mindig ugyanazt használom, szoval ár érték arányban is verhetetlen, gyakorlatilag 3/4 éve használom majdnem minden nap... és még csak jelét sem vettem a minőségromlásnak vagy annak hogy valaha ki fog fogyni... IMÁDOM biztos hogy ujra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 5.

Naca

2020. február 11.

A sok jó vélemény miatt vettem meg,de nálam nem működik. Halvány vonalat lehet húzni vele,kb 10x áthúzom,hogy látszódjon valami. Én csalódtam benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

szg05

2019. július 4.

Szuper!

Már csak ezt használom, sokszor vásároltam már újra.

Volt, hogy próbáltam olcsóbb kategóriás szemhéjtusokat, de ég és föld, sajnos azok nem bírják ilyen sokáig, és ilyen precíz vonalat sem lehet velük húzni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Szuper!

Már csak ezt használom, sokszor vásároltam már újra.

kissedina87

2018. július 26.

Imádom. A legjobb! Nagyon precízen lehet vele dolgozni, ha alá van dolgozva, akkor pedig nagyon tartós. Az eddigi legtovább tartó tusom, má nagyon régóta használom és nem szárad be. Viszont piszok drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

shatzy

2018. április 25.

Glamour napok keretében vásároltam meg. A hegye nagyon hasojlít a L'Oreal superliner-ére, de nem a filces, hanem a fil és ecsetes keverékéhez. Az egy kiváló szemhéjtus, ez is tud annyit, szép fekete, nagyon nem mosódik el, de azért el lehet kenni nap végére. Fel kell rázni! Jó, de nagyon drága, és nem tud sokkal többet, mint a L'Oreal-os. Kár, hogy azt már nem kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

CeCeDrake

2018. február 23.

Minden pénzt megér. Gyorsan szép precíz vonalat lehet vele húzni, ami ott is marad a helyén a nap végéig.
Sokáig használható tus.
Újra fogom venni. Olcsóbb kategóriában a L'Oréal super liner hasonló ehhez, de ez mégis a filces tusok filces tusa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Sokáig használható tus.

selmeczireka

2017. november 28.

Évek óta ezt a használom, a 01-es verzióban. Nekem ez vált be, keményebb filces hegye van, nagyon jól tudok vele dolgozni, akár vékony, akár vastagabb tusvonalat rajzolok. Mivel nekem tetovált a cicavonalam, így legtöbbször csak akkor használom, ha szemhéjpúdert is teszek fel, így megerősítem/újrarajzolom a tusvonalamat. Mindig alá alapozok, alapozó nélkül még nem használtam sosem, így csak arról tudok nyilatkozni, hogy szemhéj-alapozóval vagy szemhéjpúderre alkalmazva nagyon tartós, nekem sosem kenődött el, nem csúszott el a tusvonal. 10 órát simán kibír a szememen, mély fekete színe van (szerencsére nem szürkül ki órák elteltével sem, amire más termék esetében azért volt már példa), nem repedezik be száradás után sem, könnyedén le tudom mosni egy egyszerűbb kétfázisú szemfesték lemosóval. Az ára valóban borsos, nem az alacsony árkategóriába tartozik, bár azért valljuk be, a drogériákban lassan már 4-5 ezer Ft-os kevéssé jó vagy tartós termékek is kaphatóak. Összességében én nagyon szeretem, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0