Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. május 22.

Kiszerelés:   0,55 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Szemhéjtus a kifejezetten precíz és vékony vonalat kedvelőknek.

Kapható fekete és barna színben.

szg05

2019. július 4.

Szuper!

Már csak ezt használom, sokszor vásároltam már újra.

Volt, hogy próbáltam olcsóbb kategóriás szemhéjtusokat, de ég és föld, sajnos azok nem bírják ilyen sokáig, és ilyen precíz vonalat sem lehet velük húzni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Szuper!

Már csak ezt használom, sokszor vásároltam már újra.

Soly77

2018. október 29.

Az uj haverom, hello szia :) Mindent tud amit elvárok egy filces tustól. Intenzív szín, precíz vonal. Nem mászik sehová nap végére sem. Fullos

Update 2018.október - még mindig ugyanazt használom, szoval ár érték arányban is verhetetlen, gyakorlatilag 3/4 éve használom majdnem minden nap... és még csak jelét sem vettem a minőségromlásnak vagy annak hogy valaha ki fog fogyni... IMÁDOM biztos hogy ujra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

kissedina87

2018. július 26.

Imádom. A legjobb! Nagyon precízen lehet vele dolgozni, ha alá van dolgozva, akkor pedig nagyon tartós. Az eddigi legtovább tartó tusom, má nagyon régóta használom és nem szárad be. Viszont piszok drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

shatzy

2018. április 25.

Glamour napok keretében vásároltam meg. A hegye nagyon hasojlít a L'Oreal superliner-ére, de nem a filces, hanem a fil és ecsetes keverékéhez. Az egy kiváló szemhéjtus, ez is tud annyit, szép fekete, nagyon nem mosódik el, de azért el lehet kenni nap végére. Fel kell rázni! Jó, de nagyon drága, és nem tud sokkal többet, mint a L'Oreal-os. Kár, hogy azt már nem kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

CeCeDrake

2018. február 23.

Minden pénzt megér. Gyorsan szép precíz vonalat lehet vele húzni, ami ott is marad a helyén a nap végéig.
Sokáig használható tus.
Újra fogom venni. Olcsóbb kategóriában a L'Oréal super liner hasonló ehhez, de ez mégis a filces tusok filces tusa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Sokáig használható tus.

selmeczireka

2017. november 28.

Évek óta ezt a használom, a 01-es verzióban. Nekem ez vált be, keményebb filces hegye van, nagyon jól tudok vele dolgozni, akár vékony, akár vastagabb tusvonalat rajzolok. Mivel nekem tetovált a cicavonalam, így legtöbbször csak akkor használom, ha szemhéjpúdert is teszek fel, így megerősítem/újrarajzolom a tusvonalamat. Mindig alá alapozok, alapozó nélkül még nem használtam sosem, így csak arról tudok nyilatkozni, hogy szemhéj-alapozóval vagy szemhéjpúderre alkalmazva nagyon tartós, nekem sosem kenődött el, nem csúszott el a tusvonal. 10 órát simán kibír a szememen, mély fekete színe van (szerencsére nem szürkül ki órák elteltével sem, amire más termék esetében azért volt már példa), nem repedezik be száradás után sem, könnyedén le tudom mosni egy egyszerűbb kétfázisú szemfesték lemosóval. Az ára valóban borsos, nem az alacsony árkategóriába tartozik, bár azért valljuk be, a drogériákban lassan már 4-5 ezer Ft-os kevéssé jó vagy tartós termékek is kaphatóak. Összességében én nagyon szeretem, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Miposhka

2017. május 24.

Ezt használom nagyon régóta, nagyon megszerettem. Korábban egy olyan, vízálló tust használtam, ami rendszeresen ráragadt a felső szemhéjamra (azt hiszem, Astor volt), egész nap, amikor rajtam volt, kellemetlen ragacsos érzésem volt a szemhéjamon, és ez annyira irritált, hogy lemondtam a szemhéjtusokról egy időre, azt hittem, a szemhéjammal van a baj). Aztán elkezdtem használni ezt. Filces alakjának köszönhetően nagyon könnyű használni. Nagyon fekete, és jön belőle rendesen a festék, így nekem ideális a reggeli készülődéshez is, hamar megvagyok vele. Néha tényleg megmakacsolja magát, és nem jön belőle rendesen, nem is gondoltam rá, hogy esetleg másképp lehetne tartani - most már meg fogom ezt is próbálni. Ilyenkor úgy bírtam szóra a tust, hogy a kezemre firkáltam kis pacákat, amitől elkezdett jönni belőle a festék. Amikor már a végét járja, egyre gyakrabban csinálja ezt, innen tudom, mikor kell újat vennem, de egy fél évig biztos, hogy bírja, és én tényleg majdnem minden egyes nap használom. Hasonlóan jó után kutatok most (a Nyx egyik termékét megvettem, de abszolút nem vagyok vele elégedett), de kisebb árral, mert azt viszont nagyon sokallom, még akkor is, ha sokáig bírja. Az ára miatt csak 4 csillag. Újravevős akkor, ha olcsóbban nem találok hasonlóan jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Skylar

2016. augusztus 17.

Update: A kontaktlencse viselés kérdésével kapcsolatban azt tudom mondani, hogy rendszeres kontaktlencse használóként soha nem tapasztaltam semmilyen irritáló hatást lencsék viselése és szemhéjtus felvitele után, teljesen kompatibilisek egymással. Jobban odafigyelve a tus tartására hogy a festék megfelelően adagolva legyen valamennyivel jobban lehet vele bánni. Az élénk fekete színe, tartóssága továbbra is nagyon jó, de a lentebb említett problémát nem tudtam kiküszöbölni teljesen, és ez ront az összképen, ezért szigorúan erős 3-asra javítom a pontot.

Hát.. hogy is mondjam, ennyi pénzért többet vártam egy tustól. Még szerencse hogy kuponnal vettem meg és így olcsóbb volt. A probléma alapvetően az, hogy ahogy meghúzok egy csíkot és újra áthúznám, alakítanám nem bírom, mert csak maszatol és nem festi át. Tehát valóban a festékadagolással van a baj, be kell lőni egy szöget és úgy lehet csak vele dolgozni. Számomra elég macerás, pedig már rutinos szemhéjtus használó vagyok. A tartóssága valamennyire kompenzálja az előbb említetteket, na de ár-érték arányban ennek nem szabadna ilyennek lennie, ezért csak egy 2-est kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

anitaa17

2016. január 11.

Évekig azt gondoltam, hogy a tus nem nekem való, mert elég béna vagyok és akárhányszor próbálkoztam különböző márkákkal, nem tudtam szép, egyenes, vékony vonalat húzni velük. Aztán egy barátnőm megvette magának én pedig kipróbáltam és szerelem első látásra. Igaz, nem a legolcsóbb, de nagyon tartós (még nap végén is ugyanolyan, mint reggel), illetve csodás vonalat lehet húzni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

e.m.e.s.e

2015. december 16.
Mégis maradjon a 4 csillag. Nem olyan tartós, mint a Super Liner.
Gazdaságosnak viszont gazdaságos. Több mint nyolc hónapja használom szinte mindennap, és még mindig intenzív, fekete színű vonalat húz.

2015. szeptember 7.
Nagyon szívesen megadom neki az 5. csillagot is. Sokkal tartósabb, mint az első hetekben.
Én nem tapasztalom azokat a negatívumokat, amit a másik hozzászóló. Állítva tárolom, így csak néhányszor szoktam felrázni, mielőtt húzom a tusvonalat. A száradására sincs panaszom, rohanásban is nagyon könnyen boldogulok vele.
Amióta megvettem, kizárólag ezt használom, pedig egy évtizede nagy L'Oréal Super Liner rajongó vagyok.

2015. április 19.
A fekete színűvel rendelkezem belőle. Szép, intenzív, mély színe van. Jó minőségű a hegye, nagyon könnyű vele dolgozni.
Tartóssága nem kifogástalan, a nap végére szemhéjalap nélkül minimálisan kopik. Ennek ellenére hónapok óta szinte már csak ezért a tusért nyúlok a reggeli sminkeléskor.
Amit még érdemesnek tartok megjegyezni:
Ugyan nem viselek kontaktlencsét, de az Artdeco honlapján (http://www.artdeco.com/en/high-precision-liquid-liner-240-3705.html#option-85) az szerepel, hogy érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják. Ennek ellenére a tubusra rá van írva, hogy kontaktlencse mellé nem ajánlatos használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

2015. december 16.
Mégis maradjon a 4 csillag. Nem olyan tartós, mint a Super Liner.

2015. szeptember 7.

2015. április 19.
Amit még érdemesnek tartok megjegyezni:

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!