Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Illatanyagmentes szemhéjpúder alapozó. Az Artdeco termékpaletta legkeresettebb terméke a krémes összetételű, semleges színű hidratáló szemhéjpúder-alapozó. Használatával a szemhéjpúder egész napra tartós marad és megtartja eredeti színét és fényét.

instanails

2017. július 31.

Nagyon érzékeny a bőröm, max az alverdés szemhéjpúdereket bírja elviselni, viszont azok meg kb semeddig se tartanak. Ezért szereztem be ezt a kis alapozót, hát azóta újra imádok sminkelni, gyönyörűen élénkíti a színeket, nap végére se "olvadnak össze", sőt rejtett szemhéjam van, ezért mindig beleült minden a ráncban, na most már nincs ilyen problémám, csak ámulok, hogy tényleg milyen jól bírja, még nyáron is.
Az igaz, hogy tényleg olajos, és várni kell, hogy megszáradjon, de meg lehet szokni a használatát és mivel egyáltalán nem allergizál nekem, így ezt is elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Tirion

2016. február 11.

Tény,hogy kb 8 órát bír, de akkor is csalódás volt. Több rétegben kell felkennem, mert nagyon híg+olajos. Kötelező megvárni,hogy megszáradjon, különben használhatatlan. (egy rétegben is) Sokszor elsőre csak valami olajos átlátszó cucc jön belőle. Próbáltam felrázni használat előtt,de nem ért semmit, így az első nyomás mindig a csapba megy. Nem fogom újravenni. Az Elf minerals alap nekem sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

greengirl115

2015. november 23.

Egy ideje lecseréltem erre a tégelyes verziót (nagyon zavart az erős parfüm benne!), és azt kell mondjam, hogy nagyon szeretem. A tégelyeshez képest teljesen más az állaga, sokkal könnyebben kenhető, praktikusabb a kiszerelése is. A teljesítménye ugyanolyan jó számomra, mint a tégelyes társáé, de mivel illatanyagmentes és tubusos, ezért számomra ő az abszolút nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

malyvacukor

2015. március 30.

Könnyű felvinni és tartós fedést biztosít. 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Könnyű felvinni és tartós fedést biztosít. 5*!

timilla

2014. október 20.

Nekem elég látványos a különbség, ha használom és ha nem. Ha nincs rajtam, akkor a szemhéjpúder eléggé lekopik estére, ha használom, akkor szépen tartanak a színek. Mondjuk nincs összehasonlítási alapom, mert ez az első ilyen állagú alapozóm, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

claudia.nyilas

2014. július 24.

Nekem ennek a használata jobban bejött, mint a tégelyes verzió, de talán nem tartósította kellőképpen a szemsminket. Nem is vettem újra, vannak nála jobb termékek is erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

orchidea8627

2014. május 24.

Én csalódott vagyok... :(
A tégelyes illatmentes verzió remekül működött nálam, csak nem szerettem belenyúlkálni folyton.
Ennek sokkal hígabb az állaga, ami alapvetően nem lenne baj, de olajos. A legtöbbször csak egy átlátszó olajos lötty jön ki a tubusból. Megszáradni nem igazán szárad meg. A színek gyönyörűen tapadnak hozzá és fel is élénkíti azokat de beletapad az ecsetbe, onnan meg a szemhéjpúderekre.
Kidobni nem fogom, mert pigmentekhez szerintem tökéletes lesz, talán ez az extra tapadós alap szépen megfogja majd a csillámokat.
(Egyébként nekem ez közel sem olyan tartós mint a tégelyes testvére, nap végére begyűlik a szemhéjpúder a szem redőibe. Nem vállalhatatlanul, de észrevehetően.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Én csalódott vagyok... :(

Nomacs

2013. október 9.

Akkor én leszek az első, aki jobban szereti, mint a fekete tégelyeset. A kiszerelés sokkal jobb, nem kell belenyúlkálni. Nincs benne illatanyag, eggyel kevesebb allergén összetevő. Nekem nem zsíros a szemhéjam, csak van rajta egy redő, még akkor is, ha lecsukom, de így sem gyűlik fel benne a festék a nap végére sem. Azt nem tudom, mennyire élénkíti fel a színeket, nekem ez nem szempont. Az ára nem a legjobb, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Lidu

2013. szeptember 4.

Nem tudom a másik típus milyen, de ez nem valami nagy szám. Igazából nem szokott összegyűlni a szemhéjamon a festék, hanem a külső szemzugban szoktam lekönnyezni a festéket/szemceruzát/ tust,stb. Na ezen a problémán nem segít, bár ez nem a termék hibája hanem az érzékeny szememé.
Mindenesetre pl. a matt szemfestékeken sem dob semmit, nem lesznek élénkebbek teltebbek a színek,vagy tartósabbak! A selyemfényű vagy csillogósabb szemfestékekkel meg nem volt eddig problémám, szóval azok alatt sem tapasztaltam sok pozitív hatást. Bár lehet ha valakinek több gondja van szemhéjpúder csíkozódásával annak jobban segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Orsy

2013. január 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, nem sokkal később kezd csíkozódni a szemhéjfesték,mint ha semmit se kentem volna alá.Lehet az én zsíros szemhéjammal van a baj. 2x próbáltam eddig, ráadásul nem is gagyi szemhéjfestékre (Loreal+Astor) ......Mivel másoknak működik, szívesen eladom féláron, ha van rá jelentkező, decemberben vettem meg van a számla is, és tényleg minimális hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0