Artdeco

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsazsaci, Módosítva: 2014. január 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

A krémes textúrájú hosszan tartó rúzs tartós és erősen pigmentált színekben. Az innovatív fomula kényelmes viseletet biztosít.

• méhviasz és jojobaolaj: táplálja és erősíti az ajkakat
  • olívaolaj: puhán és rugalmasan tartja az ajkak bőrét
  • C- és E-vitamin: véd nedvesség elvesztése, a negatív környezeti hatások, valamint a szabad gyökök ellen

Lilium

2016. október 26.

Nagyon kényelmes viselet, nem szárít, nem olyan érzés, mintha lefolyna a számról, nem érzek rá késztetést, hogy elkezdjem nyalogatni. Ja, és tartós. Ez bőven elég ok nekem arra, hogy gyakran nyúljak reggelente utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

ayse

2016. március 12.

Imadom.tartos es nem szarit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 12.

Imadom.tartos es nem szarit

nyuszita

2015. október 27.

Ez a rúzs maga a tökély! Annyira imádom, hogy azt nehéz szavakba önteni. Még ebéd után is vélek felfedezni belőle egy kicsit, pedig az lehetetlen... Két árnyalatban is megvettem, de még további árnyalatok beszerzését is tervezem. Nagyon ajánlom, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

lapiskat

2014. november 10.

Joy-napok keretében vásároltam, eddig az ára miatt mindig lemondtam róla. A 46-os árnyalatot vettem meg, a "nude rose cream"-t, ezzel nem lehet mellélőni alapon.
Könnyű eloszlatni, jól hidratál, inkább emlékeztet egy ajakápolóra, mint egy rúzsra. Mivel nagyon bőrszerű hatást kelt, így a kopását nem tudtam még részletesen megfigyelni, hogy hány órát bírja. Összességében igazi minőségi termék, csak ajánlani tudom. Még a burgundy velvet és a cherry mahogany tetszett nagyon teszteren. Ha ez jól teljesít, biztos beruházok ezekre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Zsazsaci

2014. január 3.

Ma vásároltam, miután tegnap kipróbáltam. Hosszan tartó rúzs vadászaton vagyok, és ez a termék egyelőre tökéletesen teljesít. 5 órával, kávézással, sütizéssel, mászkálással a hátam mögött még mindig tart. Krémes, nagyon könnyen kenhető, precízen és pontosan felvihető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Triethylhexanoin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Olea Europaea (Olive) Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 22 Lake / CI 45380, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Violet 2, Green 6 / CI 61565, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.