Artdeco

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Natalie, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Fényoptimalizáló összetevők és teljesen átlátszó és világos alap kombinációjaként született meg. Matt hatást biztosít és optimalizálja az arcszínt a fényvisszaverő hatásával.  Különleges összetevők és kivételes technológia segítségével a nap folyamán a púder optimálisan megtöri a fénysugarakat. Ezáltal javítja az arcszínt, ami így egészséges és friss érzetet kelt. Bármely bőrszínre alkalmazható, maximálisan transzparens. A mikroszemcsék selymessé teszik a bőrt és tökéletesen fixálja a sminket. Ápoló szkvalén összetevője selymes érzetet biztosít. Tápláló  “Ír moha” vörös algát és ásványi anyagokban gazdag tengervizet tartalmaz.

Kőolaj-, parabén-, parfüm-, szilikon- és talcmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MartaT04

2023. szeptember 13.

Szuper! Ez a kedvenc púderem. Láthatatlan, nem ül bele a pórusokba, szépen mattít és a használata után olyan a bőröm, mint a selyem-kellemes a tapintása. Sajnos, az utántöltője kb. 1,5 éve nem beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

bloomingbag

2023. február 16.

Valoban teljesen lathatatlan az eredmenye az arcon viszont megerositenem a tobbi velemenyt, hogy ez semmikepp nem fixalo puder csupan mattito, a smink befejezesere vagy fenyes fenyvedo fole. Emellett normal vagy szaraz boron mukodik, T vonalon kb 2 ora mulva atzsirosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 16.

Panni21

2021. december 28.

Nagyon sokat használom ezt a púdert, és így is még csak most kezdett látszani rajta, tehát valóban csak egy nagyon pici kell belőle. Viszont csak februárban lesz egy éves, mégis vesztett a fényéből picit. Továbbra is nagyon jó púder, kellemes használni, csak már nem olyan opálosan fényes valamiért, kicist tompult, ami a panben is látszik. Nem arról van szó, hogy megköt rajta valami, hiszen letörlöm felületét egy tiszta szivaccsal rendszeresen, mégis valami érte szegényt.
Nem fénylik annyira, de a többi tulajdonsága, ami miatt szeretem (fixál, láthatatlan, gyönyörű finish) továbbra is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

Kismajom74

2021. július 18.

Sminkes ajánlására vásároltam meg, igaz a magas ára miatt sokáig tépelődtem, de végül nem bántam meg. Minden nap használom akár csak magában is, fényvédő fölé tökéletes. Nagyon természetes, szép bőrszínt ad, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 18.

anneshirley

2020. november 17.

Ahogy már többen leírták, tényleg az ember nem is látja, hová mennyit rak belőle, csak megérzésre lehet hagyatkozni, ennek ellenére van látható eredménye. Tartósan (fél)mattít, elveszi a túlzó csillogást, mindezt úgy, hogy nem lesz belőlem poros, ráncos múmia. Finoman, diszkréten teszi azt, amit egy púdernek tennie kell. Ez toronymagasan a legjobb fixáló púderem eddig, köszönöm a tippet a korábbi véleményezőknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Honeyhair

2020. november 7.

Hölgyek, ez egy remekmű! A véleményeket olvasva nagyon hosszú ideig tétováztam, hogy kell-e nekem a "semmi" 9000 Ft-ért, aztán nemrég egy akcióban 6000 Ft körüli összegért meg tudtam venni, és milyen jól tettem! Való igaz, hogy a felvitele szinte csak megérzésből, vaktában történik, de az eredmény lenyűgöző. Én is abban a korban vagyok már, hogy nem mattítani akarok, hanem fényesíteni, de ez a termék olyan finom eleganciával teszi ezt, hogy meghajolok előtte. Az arcomnak enyhe opálos, mégis rendkívül természetes és egészséges fényt ad. "It's not shine, it's light!" - hogy egy sminkmester szavaival éljek. A fixáló hatását pedig az bizonyítja, hogy a fekete színű textilmaszkom jóformán teljesen tiszta marad vele. Külön öröm, hogy a pirosítókhoz sajnos nem bevált, nagyfejű Real Techniques Blush Brush ecsetem léte végre értelmet nyert, mert ezzel a púderrel tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 7.

Virvatuli

(!)
2020. október 25.

Tesztelésre kaptam elég régen, de sokáig nem jöttem rá, hogy is használjam. Alapból nem vagyok nagy púderfogyasztó, fixálásra nincs igazán szükségem, lemattítani sem akarom az arcom, de tavasszal-nyáron előfordul, hogy tompítanám az alapozó vagy a fényvédő fényét T-vonalban. A cucc úgy néz ki, mintha egy darab szappan vagy műanyag lenne. Először ecsettel próbáltam felvinni, de sem a púder felületén, sem az ecseten, sem az arcomon nem láttam, hogy történt volna bármi is. Végül egy klasszikus púderpufni vált be, ezzel már látom a hatást, és elégedett vagyok vele. Ahogy többen is írták, nem porol, nem szárít, nem lesz matt a végeredmény, és közelről is szinte észrevehetetlen (elég traumatikus élményeim vannak púderekkel, huszonéves koromban használták rajtam fellépések előtt, és olyan ráncok jelentek meg hirtelen az arcomon, amik addig szabad szemmel láthatatlanok voltak). Egészen megszerettem. Az itt olvasott vélemények hatására kipróbálom majd egy tömöttebb ecsettel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 25.

Agnyecko

2020. szeptember 15.

Itt olyan szép vélemények voltak ehhez a púdehez, hogy a Müllerben járva azonnal beszereztem. Aztán - Kameához hasonlóan - én is vartam a hatást, ami nem jött.
És aztán én is rájöttem, hogy ha vmi láthatatlan, azt ne keressem a tükörben.
De azért mégis van látható eredménye, mert én úgy is használom (főleg így az emberiség maszkos korszakában), hogy csak a fényvédőtől csillogó arcomra teszem fel, amit tényleg lemattít annyira, hogy valóban csak a krém feleslegesen túlzó csillogását veszi el, de ahogy a többiek is írták, ezt láthatatlanul csinálja, mert nem lesz poros, nem szottyad a nap folyamán később sem a bőröm még a szemem alatt sem.
Ha bb krémes gyakorlatot tartok, arra már Sisley púdert rakok, de ez a kis termék a bb-n is nagyon szépen működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

És aztán én is rájöttem, hogy ha vmi láthatatlan, azt ne keressem a tükörben.

Sztellaaaaa

2020. június 9.

Tényleg teljesen átlátszó, nem hagy lisztes hatást és nem húzódik tőle a bőröm, még az elmászó Clinique BP alapozómat is remekül tartja a maszk alatt is. Le vagyok nyűgözve.
Nem bántam meg hogy mertem beruházni rá, nálam újra vevős, az összetevői is barátiak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Natalie

2020. április 13.

Na végre,hogy találtam egy terméket,ami nem dob még +10évet az öregedő bőrömre. Alapjáraton utálom a púdereket,de vannak területek ahol bizony fixálnom kell. Magamtól eszembe sem jutott volna megnézni,ott vírít a "címében", a matt szó,ez a másik amit utálok. Fényre,üdeségre vágyom. Érdekes egy termék,szinte érezhetetlen,láthatatlan,még sosem találkoztam hasonlóval sem,borzasztó finom púder,már már hihetetlen.Csalóka is,hiszen egy húzással éppen elég por kerül az arcra,ami tényleg transparent. Nem veszem észre,hogy túlságosan mattítana,az alapozós bőröm nem lesz élettelen hatású tőle,mintha valóban fényoptimalizáló lenne,mindenestre a szemem alatt nem emeli ki a ráncokat jobban,mint ahogy amúgy is látszanak.Drága mint a patika,de nagyon kevés elég belőle,szerintem jó ideig kitart nekem. A szintén kevésbé feszes bőrű nőtársaknak érdemes egy pillantást venni rá,hátha másnak is komoly meglepetés lesz!
Ud.: meggyőzőtt véglegesen! Nem szárít hosszú távon sem.Egy nagy tömött puha ecsettel a legjobb felvinni,szem alá pedig highlighter ecsettel jött be igazán,de a lényeg...olyan mintha egy műanyag lapocskát dörgölne be az ember pemzlivel,mert szinte semmi nyoma,h por kerül a szálakra. Mégis kerül és hatásos is. Azt hiszem itt kezdődik nálam a csodaszer kategória. Zsíros,kifénylő bőrűeknél nem tudom mit nyújt,de amire nekem kell arra marha jó. Végre egy termék ami a szem alatti területet tényleg csak fixálja.
UD. A véleményem változatlan,amíg kapható lesz nem veszek mást. Jah,és kihangsúlyoznám,hogy sajna én nem tesztelésre kaptam,ára magas,de tényleg jó és sok termék van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.