Artdeco

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Natalie, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Fényoptimalizáló összetevők és teljesen átlátszó és világos alap kombinációjaként született meg. Matt hatást biztosít és optimalizálja az arcszínt a fényvisszaverő hatásával.  Különleges összetevők és kivételes technológia segítségével a nap folyamán a púder optimálisan megtöri a fénysugarakat. Ezáltal javítja az arcszínt, ami így egészséges és friss érzetet kelt. Bármely bőrszínre alkalmazható, maximálisan transzparens. A mikroszemcsék selymessé teszik a bőrt és tökéletesen fixálja a sminket. Ápoló szkvalén összetevője selymes érzetet biztosít. Tápláló  “Ír moha” vörös algát és ásványi anyagokban gazdag tengervizet tartalmaz.

Kőolaj-, parabén-, parfüm-, szilikon- és talcmentes

Kamea

2020. február 26.

Rá kell érezni az ízére! Akarom mondani, a használatára.
Ajánlották, így megvettem. Vártam tőle az optikai szépítő hatást az arcomon, de hiába. Nem kaptam meg, mert csak azt kaptam, amit ígért. A láthatatlanságot. Először bosszankodtam, hogy kifizettem jó sok pénzt a nagy semmiért! Dühös voltam, hogy csak pakolom belőle az arcomra a rétegeket, mégse látok semmit!
Aztán a sokadik használat után végre sikerült a titkot megfejtenem. Az utóbbi időben általam oly nagyon kedvelt bőrfényű, enyhén fényes finishű alapozókat kitűnően lehet fixálni vele anélkül, hogy lemattítaná a végeredményt. Az arcot ugyanis egy valóban láthatatlan „no color” púderréteggel vonja be. Nem ül bele a ráncocskáimba, illetve ha bele is ül, azt is láthatatlanul teszi. Nincs poros hatása, mert láthatatlan. A tömött, de puha IsaDora loose powder ecsetemmel szoktam felvinni. Vakon persze, mert azt se látni, hogy hova kerül belőle és hova nem.
Mattító hatásáról nem tudok beszámolni, de ugye nálam ez nem is opció, mert az utóbbi időben általában kerülöm a mattot.
„Öregecskedő” arcbőrre - amilyen az enyém is – éppen ideális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

Rá kell érezni az ízére! Akarom mondani, a használatára.
„Öregecskedő” arcbőrre - amilyen az enyém is – éppen ideális!

dunaimano

2020. február 8.

Színtelen fixáló púder? Jól hangzik, ide vele! Kb. 4 hónapja szereztem be, nem olcsó, de cserébe kiadós adag. Eleinte csak a szemem alatti korrektor fixálására használtam, majd miután elfogyott a nagy púderem, már arcra is ezt teszem. Nem látom, hogy az ecset felveszi, nem látom, hogy az arcomra került - azért ezzel eleinte meggyűlt a bajom. Kísérleteznem kellett, mindig tapicskoltam az arcom, néztem kb. 3 centire a tükörtől, hogy ott van-e, eleget tettem-e föl, vagy kell még. Miután belejöttem, elégedett vagyok vele, szépen tartja a sminkem, és egy jó időre elég lesz. Nos, ha megváltozna a véleményem, jelentkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

ssyakaky

2019. október 15.

Tesztelésre kaptam én is, pont jól jött, akkoriban elég nagy fixáló púder kutatásban voltam. Próbáltam is pár olcsóbb alternatívát, de egyik sem jött be annyira, mint ez. Tetszik, hogy nem teljesen matt, hanem ad egy kis természetes bőrfényt. Egyáltalán nem porol, alig látszik a fogyás, pedig pár hónapja napi szinten használom. Nem ül bele a szemem alatti kis ráncocskákba, nem veszik össze a többi sminkcuccal és az arcon sincs poros hatása. Fixáló hatása is korrekt, bár az orrom átfényesedését ő sem tudja megakadályozni. A csomagolása szép, praktikus a kis nyitó gomb, bár a tükör nálam hamar bemattult, de nem zavar különösebben, nem is használnám. Összességében nagyon elégedett vagyok vele és kíváncsivá tett a többi Artdeco termékre, mert ez volt az első, amit a márkától próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, hogy nincs színe, így nem is befolyásolja az alatta lévő alapozó, vagy korrektor színét. Azt nem tudom, hogy fényképen mennyire látszik vagy sem, de ez nekem nem is annyira releváns. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Louisa

2019. július 19.

Nem volt meg tapasztalatom szintelen puderrel, de nagyon meggyozott. Matt es selymes tapintasu a borom tole. Ezutan biztos nem veszek tobbe szinezett pudert. Szerintem nagyon sokaig ki fog tartani, alig kopik meg napi hasznalat mellett is. Nagyon koszonom a teszteles lehetoseget, de teljes aron nem fogom megvasarolni, picit draganak talalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Ticsinky

2019. június 24.

Örülök, hogy én lehettem az egyik szerencsés tesztelő, mert nekem eddig még nem volt szerencsém az Artdeco termékeihez.
Ez a púder viszont számomra annyira bevált, hogy azóta már több terméket is beszereztem a márkától. :)
Nagyon kis finom könnyű púder, ami egyáltalán nem porzik. Tartóssága kifogástalan. Nem teljesen matt, nagyon szép könnyed természetes hatású fényt ad az arcnak. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

absinth

2019. június 19.

Tesztelésre kaptam, egyébként az Essence átlátszó púderét használom. Azzal ellentétben ennél a terméknél nagy előny, hogy strapabíró a csomagolása, az Essence-é ált. 1 héten belül el szokott törni nálam. Féltem, hogy az arcomon is olyan fényes lesz, mint a dobozban, de szerencsére nem. Lassan fogy és az elején nagyon fura volt, hogy az ecseten nem látszik a fehér por, mint az Essence esetében. Kellemes érzés az arcon, nem emeli ki a ráncokat, nem szárít, viszont melegebb időben nekem nem mattít eléggé. Ősszel-télen jó lehet, de nyárra maradok az Essence-nél, mert jobban teljesít, töredék áron. Ha valakinek szárazabb a bőre, annak ideális lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

kicsispenot

2019. június 17.

Tesztelésre kaptam. Soha nem használtam még komkrét fixáló púdert, bár szükségem lett volna rá. Rossz szokásom, hogy állandóan fogdosom az arcomat, azon támaszkodok vagy valami, így az alapozóimból nem sok marad nap végére. Most a Bourjois Healthy Mix alapozóját használom, ami igen csak szeret elmászni,így pont jókor jött ez az átlátszó púder.
A textúrája csodálatos, és tényleg láthatatlan. Szerintem a dobozban legalább egy éves adag van a termékből. A dobozban van egy kis fénylő hatása, de ecsettel vittem fel, és semmit sem láttam belőle vissza az arcomon. Erős mattító hatása sincs szerencsére, hanem pont a kedvencem: teljesen természetes. A pórusaimba még a szemeim alatt sem ül bele.
A fixáló hatása még nem győzött meg teljesen, erről még nem írok véleményt, hanem később fogok updatelni.

UPDATE: a 36 fokos nyári melegben volt alkalmam tesztelni a fixáló hatást. Meglepett, hogy az alapozómat alig-alig fixálta, nem volt sokkal tartósabb, mint egyébként. Lazább napokon viszont csak egy púdert használok, most arra is raktam fixálót, és az eredmény meglepett. Nagyon szép volt a fedése és tartós is volt.

Összeségében ez egy nagyon kellemes púder, csodálatos textúrával, de a fixálása sajnos nem hozta a várt hatást. Én, egyetemistaként drágának tartom. Olyan 4000 í-5000 forintot még megérne, mert sok van a dobozban, de így már átlépte az ár a lélektani határt nálam. Egy csillagot az ár miatt vonok le, a másikat pedig a fixálás miatt. Ha csak azt nézem, hogy a termék mit hoz akkor olyan 4,3 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

pappveronika30

2019. június 11.

Tesztelésre kaptam a terméket és azt kell mondjam, hogy nagyon megvagyok vele elégedve. Eddig nem sokat költöttem púderre,de mivel itt egy viszonylag drága termékről beszélünk, látványos a különbseg. Nekem a T zónám nagyon zsírosodo, ezért oda naponta kell többször púderezni, viszont ezzel elég reggel és napközben 1x :) nagyon megvagyok vele elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

tomkogy

2019. június 7.

Tesztelésre kaptam, és igyekeztem többféleképpen tesztelni. Nálunk szerencsés tesztelni, mert az én érett, száraz bőrömön, illetve a lányom huszonéves, normál, elvétve egy-két pattanással tarkított bőrén egyaránt tesztelünk:) Ezúttal mindkettőnknek ugyanaz a véleménye a finissel kapcsolatban: egészséges, szép bőrfényt ad. Érdekes az, hogy a színtelensége miatt az első néhány használat során valószínűleg többet használtam, mert nem változik meg tőle az arc színe, nem lehet túladagolni a maszkos múmiahatásig.
A fényvédő csillogását is nagyon szépen tompítja, viszont nem kell attól tartani, hogy élettelen poros lesz.
Ami egy érettebb, illetve nevetőráncos szemkörnyéknél a legfontosabb: egyáltalán nem ült bele a ráncokba, és szépen rögzíti a korrektort, alapozót, vagy színezett fényvérőt.
Nem szoktam napközben figyelgetni, hogy mennyire tartós a sminkem, illetve az én bőröm nem fényesedik át napközben, tehát erről nem tudok nyilatkozni.
Köszönöm a tesztelés lehetőségét, és az biztos, hogy a jelenleg ez a kedvenc púderem, valahogy mindig ehhez nyúlok. Szeretem, hogy természetes, szép bőrképet ad, és használom smink fölött, és akkor is, ha csak a fényvédő csillogását szeretném tompítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.