Artdeco

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Natalie, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Fényoptimalizáló összetevők és teljesen átlátszó és világos alap kombinációjaként született meg. Matt hatást biztosít és optimalizálja az arcszínt a fényvisszaverő hatásával.  Különleges összetevők és kivételes technológia segítségével a nap folyamán a púder optimálisan megtöri a fénysugarakat. Ezáltal javítja az arcszínt, ami így egészséges és friss érzetet kelt. Bármely bőrszínre alkalmazható, maximálisan transzparens. A mikroszemcsék selymessé teszik a bőrt és tökéletesen fixálja a sminket. Ápoló szkvalén összetevője selymes érzetet biztosít. Tápláló  “Ír moha” vörös algát és ásványi anyagokban gazdag tengervizet tartalmaz.

Kőolaj-, parabén-, parfüm-, szilikon- és talcmentes

anneshirley

2020. november 17.

Ahogy már többen leírták, tényleg az ember nem is látja, hová mennyit rak belőle, csak megérzésre lehet hagyatkozni, ennek ellenére van látható eredménye. Tartósan (fél)mattít, elveszi a túlzó csillogást, mindezt úgy, hogy nem lesz belőlem poros, ráncos múmia. Finoman, diszkréten teszi azt, amit egy púdernek tennie kell. Ez toronymagasan a legjobb fixáló púderem eddig, köszönöm a tippet a korábbi véleményezőknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Honeyhair

2020. november 7.

Hölgyek, ez egy remekmű! A véleményeket olvasva nagyon hosszú ideig tétováztam, hogy kell-e nekem a "semmi" 9000 Ft-ért, aztán nemrég egy akcióban 6000 Ft körüli összegért meg tudtam venni, és milyen jól tettem! Való igaz, hogy a felvitele szinte csak megérzésből, vaktában történik, de az eredmény lenyűgöző. Én is abban a korban vagyok már, hogy nem mattítani akarok, hanem fényesíteni, de ez a termék olyan finom eleganciával teszi ezt, hogy meghajolok előtte. Az arcomnak enyhe opálos, mégis rendkívül természetes és egészséges fényt ad. "It's not shine, it's light!" - hogy egy sminkmester szavaival éljek. A fixáló hatását pedig az bizonyítja, hogy a fekete színű textilmaszkom jóformán teljesen tiszta marad vele. Külön öröm, hogy a pirosítókhoz sajnos nem bevált, nagyfejű Real Techniques Blush Brush ecsetem léte végre értelmet nyert, mert ezzel a púderrel tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 7.

Virvatuli

(!)
2020. október 25.

Tesztelésre kaptam elég régen, de sokáig nem jöttem rá, hogy is használjam. Alapból nem vagyok nagy púderfogyasztó, fixálásra nincs igazán szükségem, lemattítani sem akarom az arcom, de tavasszal-nyáron előfordul, hogy tompítanám az alapozó vagy a fényvédő fényét T-vonalban. A cucc úgy néz ki, mintha egy darab szappan vagy műanyag lenne. Először ecsettel próbáltam felvinni, de sem a púder felületén, sem az ecseten, sem az arcomon nem láttam, hogy történt volna bármi is. Végül egy klasszikus púderpufni vált be, ezzel már látom a hatást, és elégedett vagyok vele. Ahogy többen is írták, nem porol, nem szárít, nem lesz matt a végeredmény, és közelről is szinte észrevehetetlen (elég traumatikus élményeim vannak púderekkel, huszonéves koromban használták rajtam fellépések előtt, és olyan ráncok jelentek meg hirtelen az arcomon, amik addig szabad szemmel láthatatlanok voltak). Egészen megszerettem. Az itt olvasott vélemények hatására kipróbálom majd egy tömöttebb ecsettel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 25.

Agnyecko

2020. szeptember 15.

Itt olyan szép vélemények voltak ehhez a púdehez, hogy a Müllerben járva azonnal beszereztem. Aztán - Kameához hasonlóan - én is vartam a hatást, ami nem jött.
És aztán én is rájöttem, hogy ha vmi láthatatlan, azt ne keressem a tükörben.
De azért mégis van látható eredménye, mert én úgy is használom (főleg így az emberiség maszkos korszakában), hogy csak a fényvédőtől csillogó arcomra teszem fel, amit tényleg lemattít annyira, hogy valóban csak a krém feleslegesen túlzó csillogását veszi el, de ahogy a többiek is írták, ezt láthatatlanul csinálja, mert nem lesz poros, nem szottyad a nap folyamán később sem a bőröm még a szemem alatt sem.
Ha bb krémes gyakorlatot tartok, arra már Sisley púdert rakok, de ez a kis termék a bb-n is nagyon szépen működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

És aztán én is rájöttem, hogy ha vmi láthatatlan, azt ne keressem a tükörben.

Sztellaaaaa

2020. június 9.

Tényleg teljesen átlátszó, nem hagy lisztes hatást és nem húzódik tőle a bőröm, még az elmászó Clinique BP alapozómat is remekül tartja a maszk alatt is. Le vagyok nyűgözve.
Nem bántam meg hogy mertem beruházni rá, nálam újra vevős, az összetevői is barátiak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Natalie

2020. április 13.

Na végre,hogy találtam egy terméket,ami nem dob még +10évet az öregedő bőrömre. Alapjáraton utálom a púdereket,de vannak területek ahol bizony fixálnom kell. Magamtól eszembe sem jutott volna megnézni,ott vírít a "címében", a matt szó,ez a másik amit utálok. Fényre,üdeségre vágyom. Érdekes egy termék,szinte érezhetetlen,láthatatlan,még sosem találkoztam hasonlóval sem,borzasztó finom púder,már már hihetetlen.Csalóka is,hiszen egy húzással éppen elég por kerül az arcra,ami tényleg transparent. Nem veszem észre,hogy túlságosan mattítana,az alapozós bőröm nem lesz élettelen hatású tőle,mintha valóban fényoptimalizáló lenne,mindenestre a szemem alatt nem emeli ki a ráncokat jobban,mint ahogy amúgy is látszanak.Drága mint a patika,de nagyon kevés elég belőle,szerintem jó ideig kitart nekem. A szintén kevésbé feszes bőrű nőtársaknak érdemes egy pillantást venni rá,hátha másnak is komoly meglepetés lesz!
Ud.: meggyőzőtt véglegesen! Nem szárít hosszú távon sem.Egy nagy tömött puha ecsettel a legjobb felvinni,szem alá pedig highlighter ecsettel jött be igazán,de a lényeg...olyan mintha egy műanyag lapocskát dörgölne be az ember pemzlivel,mert szinte semmi nyoma,h por kerül a szálakra. Mégis kerül és hatásos is. Azt hiszem itt kezdődik nálam a csodaszer kategória. Zsíros,kifénylő bőrűeknél nem tudom mit nyújt,de amire nekem kell arra marha jó. Végre egy termék ami a szem alatti területet tényleg csak fixálja.
UD. A véleményem változatlan,amíg kapható lesz nem veszek mást. Jah,és kihangsúlyoznám,hogy sajna én nem tesztelésre kaptam,ára magas,de tényleg jó és sok termék van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Kamea

2020. február 26.

Rá kell érezni az ízére! Akarom mondani, a használatára.
Ajánlották, így megvettem. Vártam tőle az optikai szépítő hatást az arcomon, de hiába. Nem kaptam meg, mert csak azt kaptam, amit ígért. A láthatatlanságot. Először bosszankodtam, hogy kifizettem jó sok pénzt a nagy semmiért! Dühös voltam, hogy csak pakolom belőle az arcomra a rétegeket, mégse látok semmit!
Aztán a sokadik használat után végre sikerült a titkot megfejtenem. Az utóbbi időben általam oly nagyon kedvelt bőrfényű, enyhén fényes finishű alapozókat kitűnően lehet fixálni vele anélkül, hogy lemattítaná a végeredményt. Az arcot ugyanis egy valóban láthatatlan „no color” púderréteggel vonja be. Nem ül bele a ráncocskáimba, illetve ha bele is ül, azt is láthatatlanul teszi. Nincs poros hatása, mert láthatatlan. A tömött, de puha IsaDora loose powder ecsetemmel szoktam felvinni. Vakon persze, mert azt se látni, hogy hova kerül belőle és hova nem.
Mattító hatásáról nem tudok beszámolni, de ugye nálam ez nem is opció, mert az utóbbi időben általában kerülöm a mattot.
„Öregecskedő” arcbőrre - amilyen az enyém is – éppen ideális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

Rá kell érezni az ízére! Akarom mondani, a használatára.
„Öregecskedő” arcbőrre - amilyen az enyém is – éppen ideális!

dunaimano

2020. február 8.

Színtelen fixáló púder? Jól hangzik, ide vele! Kb. 4 hónapja szereztem be, nem olcsó, de cserébe kiadós adag. Eleinte csak a szemem alatti korrektor fixálására használtam, majd miután elfogyott a nagy púderem, már arcra is ezt teszem. Nem látom, hogy az ecset felveszi, nem látom, hogy az arcomra került - azért ezzel eleinte meggyűlt a bajom. Kísérleteznem kellett, mindig tapicskoltam az arcom, néztem kb. 3 centire a tükörtől, hogy ott van-e, eleget tettem-e föl, vagy kell még. Miután belejöttem, elégedett vagyok vele, szépen tartja a sminkem, és egy jó időre elég lesz. Nos, ha megváltozna a véleményem, jelentkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

ssyakaky

(!)
2019. október 15.

Tesztelésre kaptam én is, pont jól jött, akkoriban elég nagy fixáló púder kutatásban voltam. Próbáltam is pár olcsóbb alternatívát, de egyik sem jött be annyira, mint ez. Tetszik, hogy nem teljesen matt, hanem ad egy kis természetes bőrfényt. Egyáltalán nem porol, alig látszik a fogyás, pedig pár hónapja napi szinten használom. Nem ül bele a szemem alatti kis ráncocskákba, nem veszik össze a többi sminkcuccal és az arcon sincs poros hatása. Fixáló hatása is korrekt, bár az orrom átfényesedését ő sem tudja megakadályozni. A csomagolása szép, praktikus a kis nyitó gomb, bár a tükör nálam hamar bemattult, de nem zavar különösebben, nem is használnám. Összességében nagyon elégedett vagyok vele és kíváncsivá tett a többi Artdeco termékre, mert ez volt az első, amit a márkától próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, hogy nincs színe, így nem is befolyásolja az alatta lévő alapozó, vagy korrektor színét. Azt nem tudom, hogy fényképen mennyire látszik vagy sem, de ez nekem nem is annyira releváns. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.