Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Natalie, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Fényoptimalizáló összetevők és teljesen átlátszó és világos alap kombinációjaként született meg. Matt hatást biztosít és optimalizálja az arcszínt a fényvisszaverő hatásával.  Különleges összetevők és kivételes technológia segítségével a nap folyamán a púder optimálisan megtöri a fénysugarakat. Ezáltal javítja az arcszínt, ami így egészséges és friss érzetet kelt. Bármely bőrszínre alkalmazható, maximálisan transzparens. A mikroszemcsék selymessé teszik a bőrt és tökéletesen fixálja a sminket. Ápoló szkvalén összetevője selymes érzetet biztosít. Tápláló  “Ír moha” vörös algát és ásványi anyagokban gazdag tengervizet tartalmaz.

Kőolaj-, parabén-, parfüm-, szilikon- és talcmentes

Ticsinky

2019. június 24.

Örülök, hogy én lehettem az egyik szerencsés tesztelő, mert nekem eddig még nem volt szerencsém az Artdeco termékeihez.
Ez a púder viszont számomra annyira bevált, hogy azóta már több terméket is beszereztem a márkától. :)
Nagyon kis finom könnyű púder, ami egyáltalán nem porzik. Tartóssága kifogástalan. Nem teljesen matt, nagyon szép könnyed természetes hatású fényt ad az arcnak. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

absinth

2019. június 19.

Tesztelésre kaptam, egyébként az Essence átlátszó púderét használom. Azzal ellentétben ennél a terméknél nagy előny, hogy strapabíró a csomagolása, az Essence-é ált. 1 héten belül el szokott törni nálam. Féltem, hogy az arcomon is olyan fényes lesz, mint a dobozban, de szerencsére nem. Lassan fogy és az elején nagyon fura volt, hogy az ecseten nem látszik a fehér por, mint az Essence esetében. Kellemes érzés az arcon, nem emeli ki a ráncokat, nem szárít, viszont melegebb időben nekem nem mattít eléggé. Ősszel-télen jó lehet, de nyárra maradok az Essence-nél, mert jobban teljesít, töredék áron. Ha valakinek szárazabb a bőre, annak ideális lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

kicsispenot

2019. június 17.

Tesztelésre kaptam. Soha nem használtam még komkrét fixáló púdert, bár szükségem lett volna rá. Rossz szokásom, hogy állandóan fogdosom az arcomat, azon támaszkodok vagy valami, így az alapozóimból nem sok marad nap végére. Most a Bourjois Healthy Mix alapozóját használom, ami igen csak szeret elmászni,így pont jókor jött ez az átlátszó púder.
A textúrája csodálatos, és tényleg láthatatlan. Szerintem a dobozban legalább egy éves adag van a termékből. A dobozban van egy kis fénylő hatása, de ecsettel vittem fel, és semmit sem láttam belőle vissza az arcomon. Erős mattító hatása sincs szerencsére, hanem pont a kedvencem: teljesen természetes. A pórusaimba még a szemeim alatt sem ül bele.
A fixáló hatása még nem győzött meg teljesen, erről még nem írok véleményt, hanem később fogok updatelni.

UPDATE: a 36 fokos nyári melegben volt alkalmam tesztelni a fixáló hatást. Meglepett, hogy az alapozómat alig-alig fixálta, nem volt sokkal tartósabb, mint egyébként. Lazább napokon viszont csak egy púdert használok, most arra is raktam fixálót, és az eredmény meglepett. Nagyon szép volt a fedése és tartós is volt.

Összeségében ez egy nagyon kellemes púder, csodálatos textúrával, de a fixálása sajnos nem hozta a várt hatást. Én, egyetemistaként drágának tartom. Olyan 4000 í-5000 forintot még megérne, mert sok van a dobozban, de így már átlépte az ár a lélektani határt nálam. Egy csillagot az ár miatt vonok le, a másikat pedig a fixálás miatt. Ha csak azt nézem, hogy a termék mit hoz akkor olyan 4,3 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

pappveronika30

2019. június 11.

Tesztelésre kaptam a terméket és azt kell mondjam, hogy nagyon megvagyok vele elégedve. Eddig nem sokat költöttem púderre,de mivel itt egy viszonylag drága termékről beszélünk, látványos a különbseg. Nekem a T zónám nagyon zsírosodo, ezért oda naponta kell többször púderezni, viszont ezzel elég reggel és napközben 1x :) nagyon megvagyok vele elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

tomkogy

2019. június 7.

Tesztelésre kaptam, és igyekeztem többféleképpen tesztelni. Nálunk szerencsés tesztelni, mert az én érett, száraz bőrömön, illetve a lányom huszonéves, normál, elvétve egy-két pattanással tarkított bőrén egyaránt tesztelünk:) Ezúttal mindkettőnknek ugyanaz a véleménye a finissel kapcsolatban: egészséges, szép bőrfényt ad. Érdekes az, hogy a színtelensége miatt az első néhány használat során valószínűleg többet használtam, mert nem változik meg tőle az arc színe, nem lehet túladagolni a maszkos múmiahatásig.
A fényvédő csillogását is nagyon szépen tompítja, viszont nem kell attól tartani, hogy élettelen poros lesz.
Ami egy érettebb, illetve nevetőráncos szemkörnyéknél a legfontosabb: egyáltalán nem ült bele a ráncokba, és szépen rögzíti a korrektort, alapozót, vagy színezett fényvérőt.
Nem szoktam napközben figyelgetni, hogy mennyire tartós a sminkem, illetve az én bőröm nem fényesedik át napközben, tehát erről nem tudok nyilatkozni.
Köszönöm a tesztelés lehetőségét, és az biztos, hogy a jelenleg ez a kedvenc púderem, valahogy mindig ehhez nyúlok. Szeretem, hogy természetes, szép bőrképet ad, és használom smink fölött, és akkor is, ha csak a fényvédő csillogását szeretném tompítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

tzs

2019. május 24.

Tesztelésre kaptam és nagyon igyekeztem a pozitív előítéleteket félretenni. De akkor is nagyon jó!:)
Négy púdert hasonlítottam össze, ez az Armanival megosztva a legjobb helyen végzett! Két MAC púdert előzött meg. Sokkal természetesebb hatású, nem teljesen matt, hanem egészséges fényű bőrt eredményezett, ami érintésre is nagyon finom, puha. Nem ült pele a pórusokba és egyáltalán nem keltett poros hatást. A jelenlegi fényviszonyok nem kedveznek az alapos tesztelésnek, de közvetlen lámpafény mellett apró, fényes pigmentek láttam a bőrömön.
Gondolom, emiatt nem látszott természetellenesen mattnak az arcom.
Egész napra még nem viseltem, de az biztos, hogy máris ez lett a kedvencem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Gondolom, emiatt nem látszott természetellenesen mattnak az arcom.

Natalie

2019. május 19.

Na végre,hogy találtam egy terméket,ami nem dob még +10évet az öregedő bőrömre. Alapjáraton utálom a púdereket,de vannak területek ahol bizony fixálnom kell. Magamtól eszembe sem jutott volna megnézni,ott vírít a "címében", a matt szó,ez a másik amit utálok. Fényre,üdeségre vágyom. Érdekes egy termék,szinte érezhetetlen,láthatatlan,még sosem találkoztam hasonlóval sem,borzasztó finom púder,már már hihetetlen.Csalóka is,hiszen egy húzással éppen elég por kerül az arcra,ami tényleg transparent. Nem veszem észre,hogy túlságosan mattítana,az alapozós bőröm nem lesz élettelen hatású tőle,mintha valóban fényoptimalizáló lenne,mindenestre a szemem alatt nem emeli ki a ráncokat jobban,mint ahogy amúgy is látszanak.Drága mint a patika,de nagyon kevés elég belőle,szerintem jó ideig kitart nekem. A szintén kevésbé feszes bőrű nőtársaknak érdemes egy pillantást venni rá,hátha másnak is komoly meglepetés lesz!
Ud.: meggyőzőtt véglegesen! Nem szárít hosszú távon sem.Egy nagy tömött puha ecsettel a legjobb felvinni,szem alá pedig highlighter ecsettel jött be igazán,de a lényeg...olyan mintha egy műanyag lapocskát dörgölne be az ember pemzlivel,mert szinte semmi nyoma,h por kerül a szálakra. Mégis kerül és hatásos is. Azt hiszem itt kezdődik nálam a csodaszer kategória. Zsíros,kifénylő bőrűeknél nem tudom mit nyújt,de amire nekem kell arra marha jó. Végre egy termék ami a szem alatti területet tényleg csak fixálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.